Коленная ложечка• 21 апреля в 09:02
Девочки!Купите себе винтовку
Не труси, не штани, и не сумку.
Винтовку.
Это - недорого. Дешевле модного телефона. Армейский карабин можно купить за 200...300 долларов.
Ещё за 50 купите сейф, ещё за 100 - сотню патронов. Купите винтовку на последние деньги. Если их нет, продайте какую-нибудь ненужную хрень, и купите винтовку.
Это - легально. Найдите время (немного), соберите справки (всего 2 и в одном месте), пройдите курсы, сдайте экзамен и получите разрешение. Узнайте в , как это сделать правильно. И купите винтовку. И раз в полгода ходите стрелять на полигон, чтобы не забыть, как это - стрелять. Чтобы не забыть, как это - быть мужчиной.
Это - необходимо. Вам не придётся думать, чем встретить врага или бандита. Вам не придётся думать, сброситься вам с крыши или повеситься, после того, как на ваших глазах твари изнасиловали вашу женщину или ребёнка.
Вам не придётся думать, как жить дальше под вражеским сапогом: вы успеете убить пятерых. Или двоих. Или хотя бы одного. Но их станет меньше. И, если нас будет много, их ВООБЩЕ не станет. Потому что за каждым углом их будет ждать пуля.
Винтовку.
Коленная ложечка
• 21 апреля в 09:23
УМОВИ ПРИДБАННЯ ЗБРОЇ ТА БОЄПРИПАСІВ
З 23 червня 2023 р набирають чинності зміни до Наказу МВС України №622 «Про затвердження Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної, холодної і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та вибухових матеріалів».
Посилання на повний документ (Наказ МВС України №622 та зміни до Наказу).
Детальніше на
Упругая попка• 21 апреля в 09:23
Ответ дляКоленная ложечка
Вам жизнь нужна или суд?
жизнь на свободе..из-за психа сидеть тоже не хо.Надо полное освобождение от отвественности в случае нападения.Как в штатах-перелез через забор,получи фашист гранату
Коленная ложечка
• 21 апреля в 09:23
Хто може купувати зброю
Мисливську гладкоствольну зброю, її основні частини та пристрої мають право придбавати громадяни України або особи, які мають посвідку на постійне проживання, які досягли 21-річного віку.
Мисливську нарізну зброю, її основні частини – громадяни України або особи, які мають посвідку на постійне проживання і досягли 25-річного віку.
Холодну, охолощену, пневматичну зброю – громадяни України або особи, які мають посвідку на постійне проживання і досягли 18-річного віку.
Детальніше на
Коленная ложечка
• 21 апреля в 09:24
Обмеження на кількість зброї
Громадяни України або особи, які мають посвідку на постійне проживання, можуть мати необмежену кількість мисливської вогнепальної нарізної, гладкоствольної зброї, її основних частин, пневматичної зброї, холодної та охолощеної зброї, пристроїв за умови забезпечення їх належного зберігання.
Дозвіл на придбання конкретного виду зброї передбачає придбання не однієї одиниці цієї зброї, а необхідної кількості протягом дії дозволу (протягом 3 місяців із дати отримання дозволу).
Детальніше на
Коленная ложечка
• 21 апреля в 09:24
Перелік послуг магазину та їх вартість
Відповідно до змін до Наказу МВС України №622 документи про надання дозволів подаються до Нацполіції в тому числі через магазини з продажу зброї. Це значить, що тепер громадяни можуть обирати, купувати зброю та подавати документи на отримання дозволу в одному місці.
Вартість супроводу та консультацій в подачі документів для отримання дозволу:
на придбання зброї – 1500 грн з ПДВ
на носіння та зберігання зброї – 500 грн з ПДВ
продовження терміну дії дозволу на носіння та зберігання зброї (перереєстрація) – 1500 грн з ПДВ
направлення на комісійний продаж – 500 грн з ПДВ
зміна місця зберігання зброї – 500 грн з ПДВ
Послуга включає в себе:
супровід покупця на всіх етапах отримання відповідного дозволу
збір, обробка та систематизація документів
подача документів до уповноваженого підрозділу контролю за обігом зброї засобами електронної комунікації (ЄРЗ);
подача пакету документів до органів дозвільної системи у паперовому вигляді
Детальніше на
на придбання зброї – 1500 грн з ПДВ
Послуга включає в себе:
Детальніше на
Коленная ложечка
• 21 апреля в 09:25
Перелік документів для оформлення дозволу на придбання зброї
Для прийняття рішення про надання дозволу на придбання мисливської вогнепальної нарізної, гладкоствольної зброї, пневматичної зброї, холодної та охолощеної зброї подаються такі документи:
заява;
одна фотокартка розміром 3,5х4,5 см в електронній або паперовій формі;
медична довідка форми 127/о;
договір страхування відповідальності осіб, які мають у власності чи іншому законному володінні / користуванні зброю, за шкоду, яку може бути заподіяно третій особі внаслідок володіння, зберігання чи використання цієї зброї, укладений за класом страхування 13, строком на 3 роки (крім пристроїв);
довідка про вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування;
паспорт громадянина України (також можна ID - картку або паспорт громадянина України для виїзду за кордон), або посвідку на постійне проживання;
реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності)
витяг з реєстру територіальних громад про задеклароване / зареєстроване місце проживання (перебування);
витяг про відсутність судимості (повний), термін дії витягу – 1 місяць;
платіжний документ (квитанція) про внесення коштів за надання відповідної платної послуги;
документи, що підтверджують правову основу придбання пристроїв (тільки при придбанні травматичної зброї, повне роз’яснення в Наказі).
Рішення про надання дозволу на придбання мисливської вогнепальної нарізної, гладкоствольної зброї, пневматичної зброї, холодної та охолощеної зброї, пристрою приймаються органами (підрозділами) поліції у строк, що не перевищує 30 календарних днів. За результатами розгляду документів орган (підрозділ) поліції приймає Рішення про надання (відмову в наданні) дозволу на придбання відповідного виду зброї, пристрою. Наявність дозволу на придбання такої зброї, пристрою підтверджується витягом з Єдиного реєстру зброї про наявність дозволу на придбання зброї, основних частин зброї, пристроїв фізичними особами (далі – Витяг з ЄРЗ про наявність дозволу на придбання предметів і матеріалів фізичними особами), у якому зазначається вид зброї, пристрою, дозволених для придбання.
Детальніше на
заява;
медична довідка форми 127/о;
Детальніше на
Вумна, аж страшно• 21 апреля в 09:25
Ну есть у меня дамская игрушка и что? Еще до войны муж подарил, ему так спокойнее. Думаете, я каждый день хожу с ним в сумочке? Максимум, для самообороны подойдёт, если в дом кто залезает. И в машину беру, когда на межгород еду.
А если про последнюю ситуацию со стрелком думать, то, с вероятностью 100%, была бы я в том супермаркете без оружия.
Коленная ложечка
• 21 апреля в 09:25
Документи для оформлення дозволу на придбання основної частини до наявної у власника мисливської зброї
Для прийняття Рішення про надання дозволу на придбання основної частини до наявної у власника конкретної мисливської зброї, подаються такі документи:
заява, у якій зазначаються вид, модель зброї та інформація про наявність дозволу на зберігання та носіння зброї, до якої придбавається основна частина зброї;
реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності);
платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги.
якщо відомості про зброю, до якої придбавається основна частина зброї, не внесено в ЄРЗ, власником додатково подається копія дозволу на зберігання та носіння зброї, до якої придбавається основна частина зброї.
За результатами розгляду документів орган (підрозділ) поліції приймає Рішення про надання (відмову в наданні) дозволу на придбання основної частини мисливської зброї. Наявність дозволу на придбання основної частини мисливської зброї підтверджується витягом з ЄРЗ про наявність дозволу на придбання предметів і матеріалів фізичними особами, у якому зазначається вид та модель мисливської зброї, до якої дозволено придбання основної частини мисливської зброї.
Детальніше на
Мамаша в бигудях• 21 апреля в 09:25
Ответ дляКоленная ложечка
ХАРАКТЕРИСТИКИ
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТОВАР:
Виробник
Форт
Модель
ФОРТ-17Р
Код товару
Країна походження
Україна
Гарантія, міс
12 місяців
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ:
Калібр
9 мм Р.А.
Травматична зброя
Пістолети
Модель пістолета
Форт-17Р
Матеріал рамки
Полімер
Довжина/Габарити
180 x 132 x 34 мм
Маса, г
Кількість патронів
Прицільні пристосування
Цілик та мушка
Довжина ствола, см
9,5
Комплектація
Інструкція (1), Шомпол (1)
Тип интерфейсу
Picatinny
СПЕЦИФІКАЦІЯ УПАКОВКИ:
Довжина в упаковці, м
0,200
Ширина в упаковці, м
0,150
Висота в упаковці, м
0,030
Вага в упаковці, кг
0,876
Згорнути характеристики
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТОВАР:
Виробник
Форт
Модель
ФОРТ-17Р
Код товару
Країна походження
Україна
Гарантія, міс
12 місяців
ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ:
Калібр
9 мм Р.А.
Травматична зброя
Пістолети
Модель пістолета
Форт-17Р
Матеріал рамки
Полімер
Довжина/Габарити
180 x 132 x 34 мм
Маса, г
Кількість патронів
Прицільні пристосування
Цілик та мушка
Довжина ствола, см
9,5
Комплектація
Інструкція (1), Шомпол (1)
Тип интерфейсу
Picatinny
СПЕЦИФІКАЦІЯ УПАКОВКИ:
Довжина в упаковці, м
0,200
Ширина в упаковці, м
0,150
Висота в упаковці, м
0,030
Вага в упаковці, кг
0,876
Згорнути характеристики
Теперь понятно.
Коленная ложечка
• 21 апреля в 09:25
Ответ дляВумна, аж страшно
Воздушка?
Коленная ложечка
• 21 апреля в 09:26
Документи для оформлення дозволу на зберігання та носіння мисливської нарізної, гладкоствольної, пневматичної, холодної, охолощеної зброї, пристроїв
Для прийняття Рішення про надання дозволу на зберігання та носіння мисливської нарізної, гладкоствольної зброї, основних частин зброї, пневматичної, холодної, охолощеної зброї, пристроїв, подаються такі документи:
заява;
фотокартка розміром 3,5х4,5 в електронній або паперовій формі
довідка про огляд технічного стану і відстріл нарізної зброї, її основних частин, пристрою, видана установами Експертної служби МВС (якщо такої інформації немає в ЄРЗ), або довідка про огляд технічного стану мисливської гладкоствольної зброї, її основних частин, охолощеної зброї, газових пістолетів (револьверів), видана установами Експертної служби МВС (якщо такої інформації немає в ЄРЗ);
витяг з Єдиного реєстру зброї про придбання зброї, основної частини зброї, пристрою;
реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності).
договір страхування відповідальності осіб, які мають у власності чи іншому законному володінні / користуванні зброю, за шкоду, яку може бути заподіяно третій особі внаслідок володіння, зберігання чи використання цієї зброї, укладений за класом страхування 13, строком на 3 роки (крім пристроїв) - якщо не подавався на етапі отримання «дозволу на придбання»;
платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв’язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги;
Рішення про надання дозволу на зберігання та носіння мисливської нарізної, гладкоствольної зброї, основних частин зброї, пневматичної, холодної, охолощеної зброї, пристроїв приймаються органами (підрозділами) поліції у строк, що не перевищує п’ятнадцяти календарних днів від дня отримання документів. Наявність дозволу на зберігання, носіння такої зброї, основної частини зброї, пристрою підтверджується Витягом з ЄРЗ про наявність дозволу на зберігання, носіння зброї, у якому зазначаються відомості про зброю, основну частину зброї, пристрій, дозволених для зберігання.
Детальніше на
заява;
Детальніше на
Коленная ложечка
• 21 апреля в 09:26
Документи для продовження строку дії дозволу на зберігання та носіння зброї, основних частин зброї, пристроїв (перереєстрація)
Для прийняття Рішення про продовження строку дії дозволу на зберігання та носіння зброї, основних частин зброї, пристроїв, подаються такі документи:
заява;
оригінал дозволу на зберігання та носіння зброї (якщо не міститься в ЕРЗ);
медична довідка форми 127/О;
довідка про огляд технічного стану і відстріл нарізної зброї, пристрою або довідка про огляд технічного стану мисливської гладкоствольної зброї, її основних частин, охолощеної зброї, газових пістолетів (револьверів);
витяг про відсутність судимості (повний) – термін дії витягу – 1 місяць;
витяг з реєстру територіальних громад про задеклароване/зареєстроване місце проживання;
документи про порядок придбання, зберігання, використання та застосування пристроїв разом з довідкою з підприємства, установи, організації, що видало відповідний документ (для пристроїв);
Продовження строку дії дозволу на зберігання, носіння такої зброї, основної частини зброї, пристрою підтверджується Витягом з ЄРЗ про наявність дозволу на зберігання, носіння зброї, у якому зазначаються відомості про зброю, основну частину зброї, пристрій, строк дії дозволу на які продовжено.
Детальніше на
заява;
медична довідка форми 127/О;
Детальніше на
Коленная ложечка
• 21 апреля в 09:27
Чи можливо отримати дозвіл ’не виходячи з дому’?
Документи подаються:
особисто фізичною особою або уповноваженою особою (представником);
через оператора поштового зв’язку (рекомендованим листом з описом вкладення та з повідомленням про вручення поштового відправлення), що передбачає наступне відвідування заявником органу (підрозділу) поліції у призначений день і час;
особисто в електронній формі через електронний кабінет інформаційного сервісу «Єдине вікно для громадян» центральної підсистеми єдиної інформаційної системи МВС або засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (за технічної можливості) із накладенням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа, на заяву (клопотання) та документи, що додаються до неї (нього).
Строк доставки поштової кореспонденції не зараховується до строку розгляду заяви (клопотання)
Детальніше на
Документи подаються:
Детальніше на
Коленная ложечка
• 21 апреля в 09:27
Як будуть відслідковувати моє право на носіння зброї якщо немає ’книжечки’
Засобами Єдиного реєстру зброї, відомості з якого дублюються до інформаційних ресурсів Національної поліції
Детальніше на
Коленная ложечка
• 21 апреля в 09:27
Якщо у мене вже є зброя чи потрібно мені дублювати довідку про проходження курсу поводження зі зброєю?
Повторно проходи курси не потрібно. Необхідно надати копію довідки про проходження курсу поводження зі зброєю яка зберігається в архівах територіальних відділах НПУ в сфері обігу зброї
Контакти консультантів в магазинах
м. Київ, бульв. М. Міхновського, 7 (магазин ’Зброя’):
erz672591985@gmail.com
+38 067 259 19 85
м. Київ, вул. В. Гетьмана, 27 (ТИР):
erz672594435@gmail.com
+38 067 259 44 35
м. Київ, просп. С. Бандери, 20:
erz672595785@gmail.com
+38 067 259 57 85
м. Київ, просп. Берестейський, 19:
erz0671481711@gmail.com
+38 067 148 17 11
м. Київ, бульв. Л. Українки, 16:
erz672592431@gmail.com
+38 067 259 24 31
м. Київ, просп. Бажана, 1Е (ТЦ Appetite):
erz672591048@gmail.com
+38 067 259 10 48
м. Львів, вул. Лемківська, 9-А:
erzibislviv@gmail.com
+38 067 258 39 16
м. Одеса, вул. Середньофонтанська,19а:
erzibisodesa@gmail.com
+38 067 259 57 48
м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 36:
erz672583901@gmail.com
+38 067 258 39 01
м.Харків, просп. Героїв Харкова, 27:
operatorerzharkiv@gmail.com
+38 067 107 74 46
Детальніше на
Контакти консультантів в магазинах
erz672591985@gmail.com
+38 067 259 19 85
м. Київ, вул. В. Гетьмана, 27 (ТИР):
erz672594435@gmail.com
+38 067 259 44 35
м. Київ, просп. С. Бандери, 20:
erz672595785@gmail.com
+38 067 259 57 85
м. Київ, просп. Берестейський, 19:
erz0671481711@gmail.com
+38 067 148 17 11
м. Київ, бульв. Л. Українки, 16:
erz672592431@gmail.com
+38 067 259 24 31
erz672591048@gmail.com
+38 067 259 10 48
м. Львів, вул. Лемківська, 9-А:
erzibislviv@gmail.com
+38 067 258 39 16
м. Одеса, вул. Середньофонтанська,19а:
erzibisodesa@gmail.com
+38 067 259 57 48
м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 36:
erz672583901@gmail.com
+38 067 258 39 01
м.Харків, просп. Героїв Харкова, 27:
operatorerzharkiv@gmail.com
+38 067 107 74 46
Детальніше на
Мамаша в бигудях• 21 апреля в 09:27
Правилами форума запрещена агитация и призыв к убийству. Хотите в Бан?
Коленная ложечка
• 21 апреля в 09:28
Ответ дляМамаша в бигудях
А таковые есть в моей теме?
Если да, то прошу номер поста и цитату.
Звоночек• 21 апреля в 09:29
Ответ дляМамаша в бигудях
Хоче, щоб ми голєнькі бігали з вінтовками))
Коленная ложечка
• 21 апреля в 09:29
СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ІБІС
Безвідмовна зброя – це доглянута зброя.
Перевір, відремонтуй та кастомізуй свою зброю у Збройовій майстерні ІБІС. Наші майстри працюють з вогнепальною, пневматичною і травматичною зброєю, ножами та мультитулами, луками та арбалетами, а також зі збройовими аксесуарами. Завдяки сучасному обладнанню ми надаємо понад 400 видів послуг з обслуговування та ремонту. Кастомізація – ще одна актуальна послуга майстерні. Додай унікальності своїй зброї за допомогою фарбування, гравіювання або вороніння.
Режим роботи:
Понеділок — субота з 9.00 до 18.00
Неділя з 9.00 до 17.00
Контакти Замовлення запчастин E-mail
Контакти
(080) 030-11-15
(044) 391-04-41
(044) 391-04-43
Замовлення запчастин
(067) 351-81-56 (Пн-Пт з 9-00 до 18-00)
E-mail
service@sporting.com.ua
Правила передачі виробів в сервісний центр
Приймання до ремонту
При прийманні в ремонт товарів, що не відносяться до категорії вогнепальної або холодної зброї громадянин повинен мати документ, що посвідчує особу, представник юридичної особи повинен мати довіреність і документ, що засвідчує особу.
Приймання до ремонту вогнепальної та холодної зброї згідно з постановою Кабінету Міністрів України №1000 від 2 грудня 2015р. здійснюється:
від громадянина - при наявності дозволу на зберігання і носіння зброї та документа, що посвідчує особу;
від юридичної особи - за наявності у представника юридичної особи дозволу на носіння зброї, супровідного листа керівника юридичної особи, довіреність і документа, що посвідчує особу.
Після приймання товару на ремонт адміністрація майстерні видає замовнику акт про приймання товару.
У разі здачі в ремонт незареєстрованої зброї адміністрація майстерні згідно з чинним законодавством повинна негайно передати її територіальному органу Національної поліції, а також подати відомості про особу, яка здала зброю.
Видача з ремонту
При видачі з ремонту товарів, що не відносяться до категорії вогнепальної або холодної зброї громадянин повинен мати документ, що посвідчує особу та акт приймання, представник юридичної особи повинен мати довіреність, документ, що засвідчує особу і акт приймання.
Видача з ремонту вогнепальної та холодної зброї згідно з постановою Кабінету Міністрів України №1000 від 2 грудня 2015р. здійснюється:
громадянину - при наявності дозволу на зберігання і носіння зброї, документа, що посвідчує особу та акту приймання;
Юридичні особи - за наявності у представника юридичної особи дозволу на носіння зброї, супровідного листа керівника юридичної особи, довіреність, документа, що посвідчує особу та акту приймання.
У разі неприбуття протягом місяця після закінчення терміну виконання замовлення громадянина або представника юридичної особи, яка здала в ремонт зброю, зброя підлягає передачі територіальному органу Національної поліції для вирішення питання про приналежність такої зброї.
Детальніше на
Безвідмовна зброя – це доглянута зброя.
Режим роботи:
Понеділок — субота з 9.00 до 18.00
Неділя з 9.00 до 17.00
Контакти Замовлення запчастин E-mail
Контакти
(080) 030-11-15
(044) 391-04-41
(044) 391-04-43
Замовлення запчастин
(067) 351-81-56 (Пн-Пт з 9-00 до 18-00)
service@sporting.com.ua
Приймання до ремонту
Видача з ремонту
Детальніше на
Коленная ложечка
• 21 апреля в 09:29
Ответ дляпобольшомусекретику
Не хочу. Нервная я. Еще стрельну.
Вам знач не надо, а другим не помешает, особенно женщинам во время войны
Коленная ложечка
• 21 апреля в 09:31
Ответ дляЗвоночек
Только если на дурке
а там из зброи только харкалки
Мамаша в бигудях• 21 апреля в 09:31
Ответ дляКоленная ложечка
А таковые есть в моей теме?
Если да, то прошу номер поста и цитату.
Все, с первой строчки.
Коммент 1.
Откуда я знаю, кто для Вас сегодня ’мразь’?
Коммент 1.
Коленная ложечка
• 21 апреля в 09:32
Ответ дляМамаша в бигудях
Все, с первой строчки.
Коммент 1.
Мразь этот тот преступник который может безнаказанно убивать и грабить законопослушных граждан.
Коленная ложечка
• 21 апреля в 09:32
Ответ дляМамаша в бигудях
Плюс реклама.
Киевлянки и так хорошо знают это место
Мамаша в бигудях• 21 апреля в 09:32
Ответ дляКоленная ложечка
А Вы кто?
Коленная ложечка
• 21 апреля в 09:33
Ответ дляМамаша в бигудях
А Вы кто?
А я законопослушная гражданка , которая переживает за свою безопасность и безопасность своей семьи.
Мамаша в бигудях• 21 апреля в 09:34
Ответ дляКоленная ложечка
Киевлянки и так хорошо знают это место
Жалоба на Вас.
Коленная ложечка
• 21 апреля в 09:34
Ответ дляМамаша в бигудях
Жалоба на Вас.
Ваше право
Мирной и спокойной жизни