Бриджит_Фрикандо• 21 апреля в 11:28
чи дійсно сон дуже впливає на схуднення?
не можу рано вкладатися спати, десь - 23-30, 24-30, думаю може з-за цього менфі важко схуднути, їжу скоротила, шаги ті нахожую.. що скажете? переоцінюють вплив сну, чи це я недооцінюю?
Бриджит_Фрикандо
• 21 апреля в 15:37
Ответ дляЗа ким я буду?
На мое похудение никак не влияет. Для меня это что-то нереальное лечь спать до 12
отож. чоловік у відпустку приїхав, каже - ну ви дайтє, так пізно вкладаєтеся
Бриджит_Фрикандо
• 21 апреля в 15:38
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Автор, аналогічна проблема і вік такий же, за останній рік +10 причому, що солодке+мучне викреслила, зі сном біда, під час обстрілів я спати не могла, воно само по собі втяглося у звичку, вкластися раніше 2-ї складно, вже магній собі купила.
блін, ну я знала шо клімакс то сьо, ну шоб прям так мене рознесло, я ж завжди була відносно струнка 65-70, а тута - 78! я реально слон
Бриджит_Фрикандо
• 21 апреля в 15:39
Ответ для40каградусная
Я маю на увазі що за роботи всі онлайн? Вас попереводили з офісу на дім чи ви з нуля шукаєте зразу онлайн.
Я таких не знаходжу
шукала спеціально
Слухи-руки не распускаю• 21 апреля в 15:46
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я вас дуже розумію! Тут реально їси все менше а результат- втримати б на місці те, що є, а, щоб зменшити, то треба вже впахувати добряче. А тут всі кажуть, що варто всього лише жерти менше, угу, якраз.
Бриджит_Фрикандо
• 21 апреля в 15:43
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
не працює чогось, їм менше, а прям жиром обратаю, ну звісно і м´язи зменьшаються, ех