Кудесница_с_пургеном• 22 апреля в 06:23

Чоловік не чекав після поїздки

Приїхала додому з двотижневого відрядження, чоловік знав коли приблизно приїду, вночі добралася після довгого перельоту, вдома мене чекав порожній холодильник та не дуже чиста квартира. Я навіть уявити не можу щоб я чекала чоловіка після поїздки кудись з одним куском ковбаси. Мені було дуже неприємно, ми посварилися. Здається це сильний редфлег, я і раніше помічала що мої потреби не дуже його цікавлять, але це як холодною водою облили. Як би ви відреагували?
Зробіть вибір:
вже голосів: 375
Нормально зустрів
Погано зустрів
Мамкиня доця• 22 апреля в 06:25
Пригласите в тему мужа, почитаем его вариант проишедшего.

неДодекаэдр• 22 апреля в 06:25
Автор, Вы серьезно на него из-за этого обиделись?
Анонім Секретар• 22 апреля в 06:26
Мій так само робить. То я коли їду дзвоню купи те і те , приготуй це і це. Інакше нічого не буде.
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 06:26
Він не погано зустрів, він лише не втілив ваші очікування!
автор Кудесница_с_пургеном • 22 апреля в 06:31
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Цього недостатньо? Ви не очікуєте підтримки від свого чоловіка? Навіщо такий чоловік якщо нічого від нього не чекаєте
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 06:33
Ні не достатньо! І те що ви були у відрядженні і хотіли щоб вас зустріли з повним холодильником то це лише ваша уява про зустріч! Можливо, він готував вам масаж після дороги
автор Кудесница_с_пургеном • 22 апреля в 06:34
Ответ длянеДодекаэдр
Так, він знав коли я приїду, я відчула себе порожнім місцем в той момент. Я привезла багато подарунків, і побачила що мене не чекають

Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 06:36
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Цікаво ви себе оцінюєте. Від повноти холодильника залежить ступінь поваги до вас?
неДодекаэдр• 22 апреля в 06:36
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Автор, некоторые мужчины не умеют читать мысли. Вы могли бы ему помочь и заранее озвучить план, что и как ему следует сделать к Вашему приезду.
автор Кудесница_с_пургеном • 22 апреля в 06:36
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Він нічого не готував, він хоча про массаж я говорила, що дуже болить шия після літака . Я була б дуже рада хоть якомусь натяку на те що мене раді бачити
иной• 22 апреля в 06:36
Звісно він не прав. Тут не може бути двух думок.
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 06:37
Ответ длянеДодекаэдр
Вона два тижні готувалась до скандалу, а ви хочете, щоб цей план було зірвано? 😁
неДодекаэдр• 22 апреля в 06:38
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
))))))))))
автор Кудесница_с_пургеном • 22 апреля в 06:39
Ответ длянеДодекаэдр
Чоловік повинен сам розуміти щось. Якщо вам буде погано і ви не зможете сказати що потрібно робити, як такий чоловік вам допоможе?
неДодекаэдр• 22 апреля в 06:39
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Автор, Вам же не 18 лет? Будьте мудрее.
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 06:39
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Жоден чоловік не радий бачити невдоволену жінку, яка перетнувши поріг почала виносити мозок тим, що образ в холодильнику нічого немає, значить її не люблять
Шкідлива молекула• 22 апреля в 06:40
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Будь-яка доросла людина, розуміє, що після довгої дороги хочеться щось поїсти, а не йти в магазин і ставати до плити.
автор Кудесница_с_пургеном • 22 апреля в 06:40
Ответ длянеДодекаэдр
Автор, Вам же не 18 лет? Будьте мудрее.
Навіщо?
неДодекаэдр• 22 апреля в 06:41
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Навіщо?
А, ну да, действительно. Зачем?
Идея - подавайте на развод!

автор Кудесница_с_пургеном • 22 апреля в 06:41
Ответ дляШкідлива молекула
Магазини вночі не працюють, комендантська година. Якби я вдень приїхала щось би в доставці собі замовила
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 06:43
Ответ дляШкідлива молекула
Вперше чую про культ пожерти після дороги, а тепер ще й виявилось, що серед ночі
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 06:44
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Так, живіть і далі з цим переконанням у своїй голові, скоро нового такого будете шукати який вам «повинен»
Капітанша• 22 апреля в 06:46
Тоже была бы недовольна
младокошкина• 22 апреля в 06:46
Может он бытовой инвалид или мамын пирожок - хотя часто это совмещается
Капітанша• 22 апреля в 06:49
Ответ дляШкідлива молекула
Сто проц. Элементарно купить еды в маркете. Человек с дороги
Б´ю байдики• 22 апреля в 06:53
Мне гораздо важнее эмоции, чем жрачка. Был ли рад, соскучился ли. А о еде мы бы вместе заранее позаботились. Попросила бы что-то заказать вечером, еда бы ждала меня да и всё. Сколько лет вы замужем? Вы не могли заранее написать: ’Серёжа, надо будет с ужином решить, закажи вечером суши. Я приеду, поем’. Всё.
Пузата Хата• 22 апреля в 06:52
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ну распаковывайте подарки, которые привезли
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 06:54
Ответ дляПузата Хата
І обовʼязково треба з ображеним обличчям в статусі жертви кинути подарунок і сказати, що я тобі подарунок везла, а ти мені навіть їсти не купив 🥲
Пузата Хата• 22 апреля в 06:55
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Там же наверняка что-то съестное есть. Вот и перекусит автор с дороги
фан L.O.S.T.• 22 апреля в 06:56
Читаю ответы и удивляюсь. Ну не надо делать из мужчин дебилов и оправдывать это. И вопрос не про ’пожрать ночью’, а о заботе. Когда они влюблены (имею в виду начало отношений), то они все прекрасно понимают и действуют на опережение, показывая заботу и внимание. А потом все куда-то испаряется и начинается поведение мудака. Вот и все объяснение. Автор, к сожалению вы всё правильно понимаете и делаете выводы.