Кудесница_с_пургеном• 22 апреля в 06:23
Чоловік не чекав після поїздки
Приїхала додому з двотижневого відрядження, чоловік знав коли приблизно приїду, вночі добралася після довгого перельоту, вдома мене чекав порожній холодильник та не дуже чиста квартира. Я навіть уявити не можу щоб я чекала чоловіка після поїздки кудись з одним куском ковбаси. Мені було дуже неприємно, ми посварилися. Здається це сильний редфлег, я і раніше помічала що мої потреби не дуже його цікавлять, але це як холодною водою облили. Як би ви відреагували?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Нормально зустрів
Погано зустрів
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 06:57
Ответ дляПузата Хата
Там же наверняка что-то съестное есть. Вот и перекусит автор с дороги
Ніхто ж не бачив що там є, ми оцінюємо лиш те, що автор сказала. У кожного ж своє поняття «пустий холодильник».
Можливо, з точки зору чоловіка, там їжі на тиждень
Кудесница_с_пургеном
• 22 апреля в 06:58
Ответ дляБ´ю байдики
Мне гораздо важнее эмоции, чем жрачка. Был ли рад, соскучился ли. А о еде мы бы вместе заранее позаботились. Попросила бы что-то заказать вечером, еда бы ждала меня да и всё. Сколько лет вы замужем? Вы не могли заранее написать: ’Серёжа, надо будет с ужином решить, закажи вечером суши. Я приеду, поем’. Всё.
Замовити було неможливо так як не було зрозуміло чи встигну до комендантської. А от магазин поруч з будинком працює до 11 ночі, там щось можна було купити. Хоч би щось зробив щоб якось показати що скучав і що мене вдома чекають
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 07:02
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Вас у відрядженні не годували, що єдиним показником того, що заскучав, виявилась їжа?
Автор, зробіть фото що там є в холодильнику
Швендяю містами• 22 апреля в 07:04
Ответ длянеДодекаэдр
Автор, некоторые мужчины не умеют читать мысли. Вы могли бы ему помочь и заранее озвучить план, что и как ему следует сделать к Вашему приезду.
Для того, щобприготувти хоча б мінімальний набір продуктів, щоб дружина поїла з дороги, читати думки не потрібно
неДодекаэдр• 22 апреля в 07:07
Ответ дляШвендяю містами
Некоторым - да.
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 07:09
Ответ дляШвендяю містами
Ми не бачили той холодильник! Повторюсь, може бути таке, що на думку чоловіка, в тому холодильнику на тиждень їжі
Леопардові панчохи• 22 апреля в 07:10
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Сколько лет вы вместе? Он работает?
мимАпроходила• 22 апреля в 07:10
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Цього недостатньо? Ви не очікуєте підтримки від свого чоловіка? Навіщо такий чоловік якщо нічого від нього не чекаєте
А как провожал, обещал скучать?
Шопингмонстр• 22 апреля в 07:11
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Цікаво ви себе оцінюєте. Від повноти холодильника залежить ступінь поваги до вас?
Конечно. Это забота в первую очередь, чтобы уставшему с дороги партнеру не нужно было заморачиваться с приготовлением еды и уборкой. Не представляю, что я жду человека и никак не готовлюсь к его приезду.
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 07:14
Ответ дляШопингмонстр
Ви серйозно? Серед ночі стіл накриваєте?
мимАпроходила• 22 апреля в 07:16
Ответ дляБ´ю байдики
Ответ этого мужа : - Таня, будешь подлетать сама закажи, я тоже проголодался, не забудь мои любимые роллы, а лучше приедешь, тут уже меня кусок колбасы есть бутерброды сделаешь, нечего деньгами сорить.
Задолбулька• 22 апреля в 07:18
Якщо він не був з коханкою у ліжку, коли ви повернулися, то не все так погано. Це звісно жарт. Самі бачили, що купували, тобто за кого заміж виходили. Якщо таким не був, то робіть висновки, що йому на вас начхать
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 07:18
Ответ дляБлакитна устриця
А язык сказать купи что то поесть отвалится?
То надто просто!! Тоді підуть шкереберть всі плани! Пані хотіла бути жертвою, яка купила подарунки і серед ночі не змогла поїсти вдома, все, привід для скандалу є, можна образитись, піти на форум розповісти який поганий у неї партнер, щоб всі пожаліли…
Анонім Секретар• 22 апреля в 07:21
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ви автора чоловік?
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 07:23
Ответ дляАнонім Секретар
Ви автора чоловік?
Ні, я не розумію цю істерику і культ їжі серед ночі
Анонім Секретар• 22 апреля в 07:23
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ну це ж не щоночі. Дружини з дороги не хочет їсти? Чекати ранку?
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 07:24
Ответ дляАнонім Секретар
Ви бачили той «пустий» холодильник? Я ні!
Невісточка ж• 22 апреля в 07:29
Мене б більш не пустий холодильник, а засрана квартира образили.Коли пилюка, нісвіжа постіль ( не думаю що той чоловік її міняв), немитий днями посуд брудний унітаз тощо.
from Ukraine• 22 апреля в 07:30
Ответ дляфан L.O.S.T.
Читаю ответы и удивляюсь. Ну не надо делать из мужчин дебилов и оправдывать это. И вопрос не про ’пожрать ночью’, а о заботе. Когда они влюблены (имею в виду начало отношений), то они все прекрасно понимают и действуют на опережение, показывая заботу и внимание. А потом все куда-то испаряется и начинается поведение мудака. Вот и все объяснение. Автор, к сожалению вы всё правильно понимаете и делаете выводы.
Я Вам секрет открою.
Это всё в них воспитывают сами женщины. Посмотрите как сейчас из когда-то храбрых рыцарей, готовых бросаться на защиту своей женщины, семьи, страны, делают трусов, прячущихся под юбками... Лишь бы для галочки мотня была дома. Вы реально думаете такие будут себя вести как мужчина? Нет конечно. Они уже деградировали благодаря женщинам. Чего же теперь возмущаться.
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 07:33
Ответ дляНевісточка ж
Не зупиняйтесь, ми зараз так дофантазуємо, що мужик 2 тижні не мився, сміття не виносив, в холодильнику лишився кусок ковбаси який ще автор купила перед вілюдʼіздом, унітаз взагалі не змивав за собою і ще коханку не вигнав перед поверненням автора
Будьте так ласкаві• 22 апреля в 07:35
Автор, у вас первая командировка? Он дома всегда готовит и делает покупки продуктов на целую неделю? А что он ел без вас?
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 07:39
Ответ дляfrom Ukraine
Я Вам секрет открою.
Перш хочуть щоб він посуд мив і біля плити стояв, а потім обурюються чому його на подвиги не тягне! Тому що вийшли заміж за амбітного брутального, цілеспрямованого, а потім почалось: приготуй, посуд помий… в гараж ти не підеш свій харлей до сезону готувати, бо ми їдемо мені труси купувати, і взагалі, продавай мотоцикл, мені він не подобається… Чи не так?
Кнопус• 22 апреля в 07:38
Ответ длянеДодекаэдр
Це тільки розумововідсталому треба в голову вкладати, людина з нормальним розвитком так не зробить
Кнопус• 22 апреля в 07:45
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Він нічого не готував, він хоча про массаж я говорила, що дуже болить шия після літака . Я була б дуже рада хоть якомусь натяку на те що мене раді бачити
Автор, тут жіночки вас не підтримають, хоча якби була протилежна ситуація і він повернувся з відрядження то вам би написали яка ви засранка і ху....а жіночка
Кнопус• 22 апреля в 07:43
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Жоден чоловік не радий бачити невдоволену жінку, яка перетнувши поріг почала виносити мозок тим, що образ в холодильнику нічого немає, значить її не люблять
Ой, а автор має вдавати радість щоб не образити його тонку душевну організацію)) серйозно?
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 07:51
Ответ дляКнопус
Серйозно що? Посваритись через те що не пожерла вночі? Відчути себе порожнім місцем бо в холодильнику немає їжі? Логіка залізна!
Виходить так, що напхати своє пузо то є найважливіше? Два тижні її не годували, вона нарешті з літака прямою дорогою першим ділом мчить до холодильника і розуміє, що вона пусте місце як і той пустий холодильник. 🥲
Фея_3уровень• 22 апреля в 07:49
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ну это к Вам вопрос - зачем Вам такой муж?)
Кнопус• 22 апреля в 07:50
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Воно не могло поприбирати і купити продуктів?
мля, жінки з ким ви живете і ще і оправдовуєте таких же