Дуже чужа• сегодня в 10:01
чи можна так попасти до лікаря? чи порадьте що робити
якось боліло серце вночі, ніколи так не боліло. поки думала чи викликати швидку , пройшло. зараз обдвзонила купу клінік приватних, нема на сьогодні ніде. а якщо я піду в державну поліклініку та запропоную гроші, мене приймуть. кардіограму зробити як мінімум. раптом то якісь мікроінфакртк. і як діяти? на ресепшен підійти?чи одразу шукати кардіолога?
Я Вас не боюся• сегодня в 10:03
идите в БСМП в приемную. это будет вернее. туда же не только скорые привозят. можно и своими ногами прийти. пока ходят. сколько обращалась - ни разу не отказали. и реально помогали
Мишка-шалунишка• сегодня в 10:04
вчера я в городе Каменское вызвала соседке скорую, приехали и сделали кардиограмму, дали рекомендации и направление на госпитализацию. Какие проблемы вызвать скорую?
Дуже чужа
• сегодня в 10:04
Ответ дляМишка-шалунишка
проблеми що зараз не болить вже.
Дуже чужа
• сегодня в 10:05
Ответ дляЯ Вас не боюся
бсмп далеко. є звичайна лікарня недалеко
Мишка-шалунишка• сегодня в 10:06
Ответ дляДуже чужа
проблеми що зараз не болить вже.
автор вы такая пассивная личность... все ваши ответы как амебный сюр. Не на форуме нужно сидеть а идти в больницу если нет талона, там есть дневной стационар при амбулатории - сделают кардиограмму.
Борода• сегодня в 10:10
чи одразу шукати кардіолога?
сразу кардиохирурга ищи, мало-ли там микарда с отаким рубцом.
К терапевту можно и в частную клинику записаться.
Чемодан-Вокзал-Майами• сегодня в 10:16
Автор, позвоните в скорую и опишите всё, что с вами произошло. Они точно посоветуют, как правильно поступить
Зоряний Шлях• сегодня в 10:19
У нас педіатри та терапевти у себе в кабінеті роблять кардіограми. Може у вас так? А вже якщо погана, визовуть швидку чи направлення до кардіолога.
кардіограму робить сімейний. Якщо вона на кардіограмі щось побачить що загрожує життю, то одразу вам викличе швидку і в стаціонар з кабінета, в кардіоцентр. Звоніть що вам було погано і записуйтесь до неї по за чергою.
Якщо кардіограма буде без порушень , то у вас буде час дочекатись кардіолога по запису, щоб пройти повне обстеження. Якщо до того як відбудеться візит до кардіологу стане погано, то одразу викликайте швидку.
Якщо зараз підете на приймальний спокій, а приймають тільки у відділеннях швидкої, а не в кардіологічних центрах, вам поміряють тиск і можливо зроблять кардіограму. Якщо прям там патології не знайдуть, а у вас нічого не болить, то відправлять до сімейної. Вони тільки оглядають, але ліки не виписують.
Дуже чужа
• сегодня в 10:24
Ответ дляOlga_72
сімейна сьогодні вихідна , то тільки завтра можу до неї потрапити
Солоденька цукОрка• сегодня в 11:22
А вы уверены что у вас вообще сердце болело? Может у вас нерв защемило в грудной части позвоночника, он часто боль дает в области груди ноющую сильную. Сердце обычно начинает болеть под нагрузкой, а лежа ночью это невралгия более вероятно
сама себе прекрасная• сегодня в 11:21
Їдьте в найближчу дорослу лікарню, там є приймальне відділення і черговий лікар. Іноді у поліклініках є черговий лікар, але у моєму районі немає жодного при поліклініці, та і приймають вони тільки якщо людина пацієнт терапевта саме з цієї поліклініки.