Кудесница_с_пургеном• 22 апреля в 06:23
Чоловік не чекав після поїздки
Приїхала додому з двотижневого відрядження, чоловік знав коли приблизно приїду, вночі добралася після довгого перельоту, вдома мене чекав порожній холодильник та не дуже чиста квартира. Я навіть уявити не можу щоб я чекала чоловіка після поїздки кудись з одним куском ковбаси. Мені було дуже неприємно, ми посварилися. Здається це сильний редфлег, я і раніше помічала що мої потреби не дуже його цікавлять, але це як холодною водою облили. Як би ви відреагували?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Нормально зустрів
Погано зустрів
Ненька наша• 22 апреля в 07:50
Расстроилась бы конечно, но у всех свои недостатки. Есть реально тупые люди в быту
волосатое стекло• 22 апреля в 07:53
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Вперше чую про культ пожерти після дороги, а тепер ще й виявилось, що серед ночі
піздець, які тупі баби понавилазили. У вас як, шановні пані, марду б´є, значить кохає? Тіло, що не здатне на турботу до ближнього цде нафуй. Що воно робило? Від ТЦК ховалося та запаси дожирало? Чекало, поки прислуга приїде, попере скарпетки та наготує вкусняшек?
Автор, єдине, що я зробила б не так- не було б скандалу. Бо я гидлива до такого.
Але воно б втратило статус близької людини. А не близьки в оточенні мені не потрібні. Не той вік, щоб просрати життя. Не так багато його вже залишилося
Дайте подуться• 22 апреля в 07:54
Чого відразу винен чоловік? Гарну жінку достойно зустрічають. Подумайте самі, чого він вам не радий
Люблю порядок• 22 апреля в 07:59
Жодних проблем, магазини працюють майже цілодобово - замовте доставку, не прибрано - замовте клінінг, не подобається чоловік - знайдіть іншого
НеВРотик• 22 апреля в 07:59
Ну вообще то нормальный человек, не важно мужчина или женщина подумали бы, что поесть после долгой дороги. Мои родители, даже когда мы из отпуска возвращаемся, готовят или покупают что то и привозят, чтобы мы сразу не бежали в магазин или не начинали готовить. А тут люди вообще вместе живут
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 08:00
Ответ дляволосатое стекло
Мало трешу! Додайте ще щось у свій сценарій? Розвиток подій мені вже подобається - від пустого холодильника ми вже дійшли до брудних шкарпеток і переховування від ТЦК!
Ох цікаво буде під вечір зібрати повну картину того трешу, яку нібито застала автор після повернення 🤣
Кудесница_с_пургеном
• 22 апреля в 08:01
Ответ дляЛюблю порядок
Цікаво де ви живете з цілодобовим сервісом? У нас в Україні комендантська
Ms. Похвала• 22 апреля в 08:01
редкий мужчина выдраит квартиру к ее приезду и наготовит ужин
да, есть, но не каждый второй даже
Люблю порядок• 22 апреля в 08:03
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А ви під час комендантської додому приїхали? Чи вночі їжа так необхідна, до 6 години ранку не почекаєте ніяк? В Києві я мешкаю.
Кудесница_с_пургеном
• 22 апреля в 08:03
Ответ дляMs. Похвала
да, есть, но не каждый второй даже
В тому і біда що жінки вважають це нормальним. В нього такі ж руки і ноги як і у жінки, не розумію чому чоловікам така знижка в побуті робиться , вони і драїти можуть і готувати
Ms. Похвала• 22 апреля в 08:03
Ответ дляКудесница_с_пургеном
я не говорю что это норма или так и должно быть
просто констатация факта
или вы не согласны?
просто констатация факта
или вы не согласны?
Люблю порядок• 22 апреля в 08:04
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Жінки вважають нормальним не теми строчити про чоловіка мудака, а жити з не мудаком
Самохвалова• 22 апреля в 08:04
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Він не погано зустрів, він лише не втілив ваші очікування!
А коли жінка так чекає, то чоловік буде не в захваті як мінімум. А як максимум скандал забезпечений . То чоловікам можна ображатися?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 22 апреля в 08:04
Я б по телефону сказала , щоб прибрав і купив продукти. Інакше нічого не було б зроблено. Ніхто нікого не зустрічав, нажаль
ИНЬэтовамниЯНЬ• 22 апреля в 08:05
Ответ дляСамохвалова
За прибирання і не помітив би. За їжу б образився, так
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 08:06
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Так у вас такі ж руки і ноги - чому ви чоловіка просите поличку повісити?
Самохвалова• 22 апреля в 08:06
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я про їжу. Звісно я б образилася. Серед ночі приїхала голодна, а холодильник пустий
Свисток ля-минор• 22 апреля в 08:06
Ответ длянеДодекаэдр
Автор, некоторые мужчины не умеют читать мысли. Вы могли бы ему помочь и заранее озвучить план, что и как ему следует сделать к Вашему приезду.
Некоторые женщины думают что мужчины умственно отсталые и им надо все расжевать
И некоторые мужчины этим прекрасно пользуются
НеВРотик• 22 апреля в 08:06
Автор, те женщины, которых любят , делают, которые не занимаются бытом, потому что муж добытчик, стирает, готовит, все покупает, ещё спят. Сейчас пишут те бабы, которые прутся на работу в переполненной маршрутке, стоя на одной ноге
Свисток ля-минор• 22 апреля в 08:07
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Чоловік повинен сам розуміти щось. Якщо вам буде погано і ви не зможете сказати що потрібно робити, як такий чоловік вам допоможе?
Оно ему нафик не надо.
Думайте с кем живёте
Свисток ля-минор• 22 апреля в 08:08
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Жоден чоловік не радий бачити невдоволену жінку, яка перетнувши поріг почала виносити мозок тим, що образ в холодильнику нічого немає, значить її не люблять
Ну так пусть напряжет мозги и булки.
Кудесница_с_пургеном
• 22 апреля в 08:08
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я так і сказала по телефону , що чекаю що вдома буде краще ніж в готелі, що буде чисто і смачно, він сказав ти забагато хочеш, думала жартує, правда білизну на ліжку поміняв .
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 08:09
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Фото пустого холодильника буде чи так і будете жертву з себе робити?
Роздратована шкіра• 22 апреля в 08:09
Ответ длянеДодекаэдр
они все умеют и все понимают)
Люблю порядок• 22 апреля в 08:10
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Чужі жіночі парфуми були?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 22 апреля в 08:11
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ну, він не хотів вам робити сервіс краще , ніж в готелі)) Ви взагалі не конкретно сказали, купи то, зроби то, будь ласка, якщо це вам було важливо. От він і не напрягся навіть
Кудесница_с_пургеном
• 22 апреля в 08:11
Ответ дляРоздратована шкіра
они все умеют и все понимают)
Такі коменти пишуть мами хлопчиків вочевидь, нагадай, допоможи, підкажи, подзвони, будь мудріша, тільки не розумію навіщо
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 08:12
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Так вам одразу було сказано, що ви забагато хочете! Але ж ні ви і надалі плекали свої ілюзії
Роздратована шкіра• 22 апреля в 08:12
Ответ дляКудесница_с_пургеном
я мама хлопчика вообще-то )
но мужчины реально все видят и понимают, но прикидываются шлангом)
ФрекенБок• 22 апреля в 08:12
Честно, удивляет, что для некоторых женщин это вариант нормы и ничего такого в этом нет. На какое отношение тогда вы соглашаетесь по жизни? Это же элементарные вещи - встретить любимого человека в чистой квартире и побеспокоится о еде. Это называется забота и уважение. Не они ли являются основой здоровых отношений ?