Кудесница_с_пургеном• 22 апреля в 06:23

Чоловік не чекав після поїздки

Приїхала додому з двотижневого відрядження, чоловік знав коли приблизно приїду, вночі добралася після довгого перельоту, вдома мене чекав порожній холодильник та не дуже чиста квартира. Я навіть уявити не можу щоб я чекала чоловіка після поїздки кудись з одним куском ковбаси. Мені було дуже неприємно, ми посварилися. Здається це сильний редфлег, я і раніше помічала що мої потреби не дуже його цікавлять, але це як холодною водою облили. Як би ви відреагували?
Зробіть вибір:
вже голосів: 375
Нормально зустрів
Погано зустрів
Аноним_Русалка• 22 апреля в 08:50
Ответ дляСвисток ля-минор
Похвастались
Да, получилось, что так, сама в шоке, а еще утром ругала мужа из-за ерунды , но их реально все время пинать надо, ни от кого не слышала чтобы муж все сам делал, кроме как на своей работе!

Хомо_сапиенс• 22 апреля в 08:48
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
А як ви відреагували? Сварилися?
Да. Но не в плане ругаться с ним, а высказала что это не только ко мне неуважение, но и к самому себе. Взрослый мужчина, а все ждет что за ним должны хвосты заносить. И жить в сраче таком - это себя не уважать. Ну и все время пока убирала дополняла поучениями как и что убирать нужно. Он часть техники на кухне засрал так, будто в съемной квартире жил. 2 сковородки пришлось вообще выбросить. Ручка на одной лопатке просто расправилась.
Ну а что? Да, подобному должны учить дома лет до 15. Но если нет, прийдется учиться позже.
Сейчас сына учу убираться, готовить и с кухонной техникой обращаться. Да, не любит, но навык так или иначе останется.
Sgreen• 22 апреля в 08:48
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Дуже вам дякую за підтримку, в такі моменти думаю чи вірно я все зрозуміла, може перегнула, може багато чекала , але я розумію що сама б так ніколи не вчинила
Ні я, ні хто інший не знаємо як ви живете, і що разом пройшли. Якщо ви підіймали розмови про це, а чоловік закривається, або свариться, захищаючи свою позицію не піклуватися, не турбуватися - то є сенс зробити відповідні висновки. Але знову ж, ми не знаємо його плюсів, і взагалі яке ваше життя разом.
Для мене така поведінка в чоловікові то мінус. Він може приносити гроші в сім´ю, але коли не здатний цінувати свою жінку і дитину, то це все рівно мінус. Я б таке не терпіла просто.
Ранковий базар• 22 апреля в 08:50
Ответ дляЗаздрість то погано
Ви не туди попали. Вам на форум королев потрібно.
Да тут одни ,,королевы,, спят до обеда,мужья им готовят,в тумбочке денег полно, бери не зочу
ИНЬэтовамниЯНЬ• 22 апреля в 08:50
Ответ дляСвисток ля-минор
Шо ж тогда они любовницу без чётких задач заводят?
Как-то сами понимают
Від любовницы им что то очень надо, понимают. А от жены уже скорее всего нет, не так сильно. Так вывод какой? Уйти от мужа, если он не убрал и не купил продукты? Посоветуйте
Свисток ля-минор• 22 апреля в 08:53
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Забить на мужа. Жить вместе если удобно. Много не ждать, как от уо. Для души завести пахаря
Люблю порядок• 22 апреля в 08:51
Ответ дляol_kin
Я не пишу майже ніколи про свого чоловіка, навіщо воно вам. На свого дивіться. У кожного свої проблеми і у нас вони теж є.
В вашій системі цінностей є шкала тільки мудаків? Чому ви чоловіків апріорі називаєте мудаками?
Ви, мабуть, старша і мудріша, тому й не пишете про чоловіка..? Але ви звинувачуєте форум у маргінальності і одночасно пишете про сімейний побут з битими мордами, пишете так, ніби ви це пережили...
Чоловіків я не називаю мудаками, це у автора чоловік мудак, в цьому вона наполегливо тут всіх переконує))

Аноним_Русалка• 22 апреля в 08:53
Ответ дляРанковий базар
Знаете, я пришла к этому только лет через 20 брака, дети выросли, реально стало настолько легче, что не передать! Главное, полная независимость, теперь я и сама проживу - и мужики это чувствуют!
Свисток ля-минор• 22 апреля в 08:52
Ответ дляЛюблю порядок
Здесь реально ходит мысль ’хоть какое но рядом’ и ее пытаются внушить так правду жизни.
А потом вот так вот.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 22 апреля в 08:53
Ответ дляАноним_Русалка
До чого? Щоб від чоловіка потрібні були тільки гроші в тумбочці? 100% розуміння!
автор Кудесница_с_пургеном • 22 апреля в 08:54
Ответ дляSgreen
Він не поганий, але розумію в такі моменти що я двигун родини, а він виконавець, вся організація життя тримається на мені, і коли ти слабкий і заморений про тебе нема кому подумати, це дуже виснажує і від цього сумно, бо не можна хоч на хвилину розслабитися . А для всіх людей навколо ми ідеальна родина
Шкідлива молекула• 22 апреля в 08:55
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Магазини вночі не працюють, комендантська година. Якби я вдень приїхала щось би в доставці собі замовила
Тим більше. Чоловік чи то черствий чи то пофігіст
Свисток ля-минор• 22 апреля в 08:55
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Тогда или смириться или уйти
Гарантую неперелевки• 22 апреля в 08:56
Правильно ви увагу звернули.
У мене куму після 20+ річного шлюбу чоловік завжди зустрічає з квітами на вокзалі, вилизаним будинком і її улюбленими стравами.

Навіть коли вони всією родиною кудись їдуть, а наша родина доглядає за котами, я завжди трішки прибираю, готую шось смачне, якщо треба - забираю їх з вокзалу.
І вони так само до нас.

Нормальна турбота про близьких людей, щоб вони з дороги поїли , відпочили, насолодились поверненням додому.
Ранковий базар• 22 апреля в 08:57
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Фото пустого холодильника буде чи так і будете жертву з себе робити?
Он вам надо чужой холодильник ,вы такая что загадите и холодильник и все вокруг
ИНЬэтовамниЯНЬ• 22 апреля в 08:58
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Так не замовчуйте це! Скажіть чоловіку, що вам сумно , важко, що він не потурбувався про ваш приїзд, ви голодна, зморена. Ви ображена і думаєте, що він вас не любить. Йому кажіть в першу чергу! Прямо в очі. Всі проблеми треба озвучувати партнеру, я прийшла до такого висновку. Тоді він щось робить, щоб виправити ситуацію. Або не робить, то висновок робите ви! А замовчувати - шлях до краху
Аноним_Русалка• 22 апреля в 08:58
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
М-да.....
ol_kin• 22 апреля в 09:03
Ответ дляЛюблю порядок
Так ви ж і мого мудаком обізвали.
Я багато років працювала в наркологічній клініці, тому багато бачила такого ставлення. До себе не допустила і не терпіла б ні секунди. Я себе люблю і поважаю, і так, по дописам видно що інтелектуальний рівень форуму дуже сильно знизився, нажаль. А ще тут купа капцських шпійонок, які теж інколи пишуть в неполітичних темах про своє життя і свій побут. І ці дописи мають сильний маргінальний запах, тому і пишу так. Вибачте, якщо образила цим саме вас, але варто задуматись чому саме вас це зачепило.
автор Кудесница_с_пургеном • 22 апреля в 09:00
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Говорити про проблеми замало, потрібно щоб про ці проблеми чули і хотіли вирішити. Можна роками говорити і нічого не зміниться

Люблю порядок• 22 апреля в 09:01
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Якщо ви двигун, а він все ж таки виходить нормальний, то контролюйте свої емоції, переходьте від істерик до спокійного діалогу і спільно шукайте компроміс, оту зовнішню ідеальність зробіть внутрішньою, бо інакше це як шматок лайна загорнути обгорткою і вважати цукеркою.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 22 апреля в 09:03
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я ж кажу, дивитися чи він реагує і вирушає проблему
Хомо_сапиенс• 22 апреля в 09:03
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Все зависит от того что и как говорить. Ну и нужно понимать как подобное было в его семье. Если человек не приучен, откуда он поймет как нужно делать?
Свисток ля-минор• 22 апреля в 09:06
Ответ дляРанковий базар
Представляюи картинку: пустой холодильник и одинокий йогурт
И крики оппонента, йогурт!!!у вас же есть йогурт!!! Вы реально не цените заботу, он же мог его съесть!!!!

Пьяная вишня• 22 апреля в 09:08
Ответ дляРанковий базар
Ничего подобного. Работаю, норм ЗП. Со вторым живу, первый по молодости тоже так чудил, но быстро объяснила. Второй встречает на вокзале и цветы может купить, дома срача нет, но я для него тоже стараюсь. И убрать, и приготовить может. Мне инвалиды бытовые не нужны.
Аноним_Русалка• 22 апреля в 09:08
Ответ дляХомо_сапиенс
В семье мужа все едят молча, ничего не хвалят и даже не говорят спасибо. Свекр молча садился за стол, свекровь ставила тарелку, он молча ел и молча уходил. Мой пытается так же делать, я возмущаюсь, но это базовые настройки, их не изменить, зато абсолютно не перебирает едой, но готовить изыски нет никакой мотивации
Стетоскопуло• 22 апреля в 09:08
Не мастер церемоний, не эмпат, не готов соответствовать и исполнять ваши представления о встрече после командировки. Если раньше скакал на вокзал с букетом цветом, а дома вас ждал полный холодильник и вылизанная квартира, а сейчас нет - действительно. это знак что вы ему стали пофиг. Многие водят церемонии, только чтоб их «дура не орала» или потому что бояться показаться не воспитанными.
У меня шоры спали, когда мы после обеда зашли с коллегой покупать букет его жене. Такого скупердяйства я в жизни не видела. Подруга из магазина тоже самое говорит, что 90% мужичков имеют один запрос «самые дешевые духи, какие у вас есть».
Капризуля• 22 апреля в 09:10
Автор, Вы совершенно правы, что устроили мужу скандал. Может Ваш муж и не со зла так поступил, мужчины реально тугодумы в таких делах. Посмотрите как дальше он будет себя вести. Сделает выводы из ситуации или нет
Аноним_Русалка• 22 апреля в 09:10
Ответ дляСтетоскопуло
Если муж жене отдаёт все деньги, то на что ему шикарные букеты покупать?
Свисток ля-минор• 22 апреля в 09:13
Ответ дляАноним_Русалка
Все деньги жене отдаёт или лох
Или нищеброд, зарабатывающий меньше 1000 уе
Чтоб голова болела не у него а у жены, что куда и за что купить
Пьяная вишня• 22 апреля в 09:13
Ответ дляКапризуля
Ниче они не тугодумы, все они понимают и все они могут. Масса знакомых в разводе или 2 брак. Если уже трясется за женой, то аж бегом все делает. Это наша фишка женская: постоянно оправдывать, это же мужики такие. А потом...опа, через 20 лет брака уходит к молодой и ж..пу рвет аж по полной.