Кудесница_с_пургеном• 22 апреля в 06:23
Чоловік не чекав після поїздки
Приїхала додому з двотижневого відрядження, чоловік знав коли приблизно приїду, вночі добралася після довгого перельоту, вдома мене чекав порожній холодильник та не дуже чиста квартира. Я навіть уявити не можу щоб я чекала чоловіка після поїздки кудись з одним куском ковбаси. Мені було дуже неприємно, ми посварилися. Здається це сильний редфлег, я і раніше помічала що мої потреби не дуже його цікавлять, але це як холодною водою облили. Як би ви відреагували?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Нормально зустрів
Погано зустрів
Бочка порохУ• 22 апреля в 09:42
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ні не достатньо! І те що ви були у відрядженні і хотіли щоб вас зустріли з повним холодильником то це лише ваша уява про зустріч! Можливо, він готував вам масаж після дороги
ага, танец приготовил
Аноним_Русалка• 22 апреля в 09:43
Ответ дляБезпорадна Кроко
а могли застукати з коханкою...
так що у вас не самий гірший випадок.
Ага! Знакомая уезжала ребёнком на море, оставила мужу и еду готовую и даже завареный чай, так когда приехала - все еда не тронутая испорченная, заварка на месте и цветёт. Ясно, что он вообще не жил дома, но даже не догадался выбросить еду!
Бочка порохУ• 22 апреля в 09:43
Ответ длянеДодекаэдр
Автор, некоторые мужчины не умеют читать мысли. Вы могли бы ему помочь и заранее озвучить план, что и как ему следует сделать к Вашему приезду.
не делайте из мужчин дурачков, когда он приезжает, жена его встречает ужином? или тоже не умеет мысли читать?
Кудесница_с_пургеном
• 22 апреля в 09:45
Ответ дляБезпорадна Кроко
а могли застукати з коханкою...
так що у вас не самий гірший випадок.
А тільки найгірший випадок може образити? Тоді можна бути щасливою лише від того що чоловік хоч десь працює і пʼє пиво лише тричі на тиждень , є ж такі що пʼють щодня
Аноним_Русалка• 22 апреля в 09:46
Ответ дляБочка порохУ
Я выше писала, мне теток налепили: если дома готовит только жена, то мужик и ждёт, что она приедет и наготовит сразу! На худой конец, с собой привезёт.
Аноним_Русалка• 22 апреля в 09:47
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Автор, муж у вас плохой, не заботливый. Вы первый раз в командировку ездили?
Будьте так ласкаві• 22 апреля в 09:48
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Такі коменти пишуть мами хлопчиків вочевидь, нагадай, допоможи, підкажи, подзвони, будь мудріша, тільки не розумію навіщо
Ну реально, вы не сказали, что вы конкретно ждете, а вы вообще что обычно едите, йогурт или вы не на здоровом питании
Бутербродница• 22 апреля в 09:49
Ответ длянеДодекаэдр
Автор, Вы серьезно на него из-за этого обиделись?
Це привід для образи, бо це прекрасно демонструє відношення чоловіка. Я якщо на день кудись їду, то чоловік або щось приготує, або замовить доставку, бо знає, що я з дороги буде втомлена і голодна.
Пищалка• 22 апреля в 09:50
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Організація на мені, чоловік здебільшого в ролі асистента. Але це виснажує, бо в мене майже немає права про щось забути
А я а вопросы ответить вы можете ?
неДодекаэдр• 22 апреля в 09:50
Ответ дляБутербродница
Ну так пускай Автор разводится. Если все так серьезно.
Стетоскопуло• 22 апреля в 09:52
Ответ дляАноним_Русалка
Если жена - функция. Помню передачу «меняю жену» так там половина мужиков говорила не стесняясь: если она не будет готовить и убирать, зачем мне она вообще нужна
Свисток ля-минор• 22 апреля в 09:53
Ответ дляАноним_Русалка
Кому на жену по фиг, те никаких цветов не покупают
Покупают. Чтоб не пилила
Свисток ля-минор• 22 апреля в 09:54
Ответ дляviter33
Якщо ’бабла немеряно’ - не Леночка буде ’лизати ботинки’ , так Свєта
Не Свєта - так Оля
Не Оля - так....
Бажаючі лизати за гроші завжди знайдуться , були б гроші
Не Свєта - так Оля
Не Оля - так....
А хочется ту, к которой душа и член лежит
Пьяная вишня• 22 апреля в 09:56
Ответ дляСвисток ля-минор
Покупают. Чтоб не пилила
А чтобы приятное человеку сделать? Не, так не бывает?
Свисток ля-минор• 22 апреля в 09:57
Ответ дляПьяная вишня
Тогда покупают красивый а не подешевле
Пьяная вишня• 22 апреля в 10:02
Ответ дляСвисток ля-минор
Тогда покупают красивый а не подешевле
А если у бабули на улице купил, то что? Все, не катит такой?)
Свисток ля-минор• 22 апреля в 10:04
Ответ дляПьяная вишня
Вы вообще не читали на что я ответила?
НЛОша• 22 апреля в 10:05
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ніхто ж не бачив що там є, ми оцінюємо лиш те, що автор сказала. У кожного ж своє поняття «пустий холодильник».
Можливо, з точки зору чоловіка, там їжі на тиждень
В сина дружина така була : він прийшов в рейсу, вдома лише зелений чай.
Тро Нью-Йорку• 22 апреля в 10:06
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Так, він знав коли я приїду, я відчула себе порожнім місцем в той момент. Я привезла багато подарунків, і побачила що мене не чекають
Так перестаньте возить мужу подарки и встречать его с полным холодильником. Зеркальное отношение быстро мозги на место ставит
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Навіть якщо б він сказав що не встиг, не подумав, затупив, не купив, я б не образилась бо я б розуміла що він про мене думає, але прозвучало - купити продукти не проблема (чого ж тоді не купив?) . Тут найважливіше це емоції, що вдома на тебе чекають , тому домашні бургери це дуже душевно, все інше не важливо, сімʼя вклалася морально, витратила час, планувала , ще найцінніше
Чекали!
Свисток ля-минор• 22 апреля в 10:09
Ответ дляНЛОша
Нормально
И заварку поесть можно
И запить
И заварку поесть можно
И запить
Фляшка на трьох• 22 апреля в 10:13
Ответ дляБочка порохУ
І коли мама в гості їде, то знає що треба стола та чистоту, і друзів коли чекає то теж. Уявляю його реакцію коли б ті, кого він радий бачити, заходять в срач, а в холодильнику вітер свистить, а жінка така очима луп-луп: а тут не готель, хай не чекають))
Фляшка на трьох• 22 апреля в 10:16
Ответ дляАноним_Русалка
Мій не готує взагалі і ніколи бо абсолютно не талановитий в кулінарії, але розуму вистачає зустріти мене з доставкою або поцікавитись що купити. І прибрати свій мотлох зі стільців до шафи
НЛОша• 22 апреля в 10:18
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Я б по телефону сказала , щоб прибрав і купив продукти. Інакше нічого не було б зроблено. Ніхто нікого не зустрічав, нажаль
Мій би образився, якщо я це попросила. Бо й так зрозуміло такі речі.
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 10:25
Ответ дляНЛОша
Його це не влаштовувало правильно? Тому й «була»
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Він не поганий, але розумію в такі моменти що я двигун родини, а він виконавець, вся організація життя тримається на мені, і коли ти слабкий і заморений про тебе нема кому подумати, це дуже виснажує і від цього сумно, бо не можна хоч на хвилину розслабитися . А для всіх людей навколо ми ідеальна родина
Розумію, це важко. Бажаю вам сил знайти потрібні відповіді та рішення
Латексне альтер ЕГО• 22 апреля в 10:26
Ответ дляРанковий базар
Он вам надо чужой холодильник ,вы такая что загадите и холодильник и все вокруг
Гірше ніж після вас вже не буде
Аноним_Русалка• 22 апреля в 10:35
Ответ дляБочка порохУ
Так она его каждый вечер встречает ужином, ничего необычного