Ля-ля-ля• 22 апреля в 13:01
Після того як чоловік почав ходити в спортклуб до тренера - від мене відвернуло
Яка причина може бути?
Раніше допомагав мені, зараз в нього режим - 21:00 -спить в іншій кімнаті, бо сон важливий
А я бігаю з дітьми по хаті вкладаю аж в 22:30
Почав помічати в мені недоліки- то в мене дупа виросла. Раніше ми і готували разом , а зараз ніби живемо в одній хаті але все робиться окремо(
І це відразу почалось після спортклубу
Ля-ля-ля
• 22 апреля в 17:28
Ответ дляМоя улюблена страшко
Что значит напополам. Муж свою работу выполняет полностью: работает и приносит деньги. И у него будет ещё пополам,значит 1.5 ставки. А у жены 0.5 или как? Кто не работает,тот и готовит/убирает
Як бути мені? Цікава ваша думка
Моя улюблена страшко• 22 апреля в 17:35
Ответ дляЛя-ля-ля
Як бути мені? Цікава ваша думка
Сколько лет вашим детям?
Вы другой не будете,если все трете и намываете до скрипа
Моя улюблена страшко• 22 апреля в 17:46
Ответ дляSgreen
Мене не цікавить де вона їх бере. В її інтересах вирішити питання фінансової незалежності і щось робити. Я купу разів вказала на це
Ну так у нее будет работа и вечером вторая смена у плиты
Тушьмушьнюшь• 22 апреля в 18:18
Ответ дляПолюю на дрони
Я тоже ложусь в 20.30-21.30 в другой комнате
Коли ви встаєте? Коли ви живете?
Час після 21 год мій любимий, для мене. Я буквально тримаю очі пальцями, щоб не спать, а додивиться серіал, дочитать книгу, домалювпть картину.
Підйом в 7
Тушьмушьнюшь• 22 апреля в 18:20
Ответ дляПолюю на дрони
Обыкновенный. Они почти все такие, просто многим обстоятельства не позволяют. Единицы занимаются детьми добровольно и на постоянной основе, а не по пинку
Да ви що? Тут як не почитаю, то діти, кухня і прибирання і плюс робота все на чоловіку.
Я весь час думаю що зі мною не так....якщо у всвх так
кнопкодав• 22 апреля в 18:24
Ответ дляМоя улюблена страшко
Так і жінка, доки він на роботі, свою роботу виконує повністю. А той час, який залишається після роботи у обох можна спокійно поділити. Ну навряд чи він зможе весною приготувати чи з дітьми погуляти на роботі. А от після - так вони обоє після. А то він ’після роботи’ вільний, а вона коли має свій час?
Моя улюблена страшко• 22 апреля в 18:24
Ответ длякнопкодав
Когда дети в саду или в школе обычно есть пару часов свободного времени.
кнопкодав• 22 апреля в 18:27
Ответ дляМоя улюблена страшко
А де написано що діти в саду чи школі? Вільного для чого? Готувати обіди, ходити за покупками і чистити -гребти? Бо так то коли діти повернуться все це робити проблематично. Десь пропустила, що у них окремо кухарка і прибиральниця. А на роботі в мене теж як не обід, то кава. Не треба ці анекдоти про роботи, наче ніхто крім чоловіків не працює
Тушьмушьнюшь• 22 апреля в 18:27
Ответ длякнопкодав
Так отож
Моя улюблена страшко• 22 апреля в 18:31
Ответ длякнопкодав
Вообще не поняла,о чем вы:
’А на роботі в мене теж як не обід, то кава. Не треба ці анекдоти про роботи, ’
кнопкодав• 22 апреля в 18:33
Ответ дляМоя улюблена страшко
Вообще не поняла,о чем вы:
Про те, що чоловік, судячи з опису, типовий ’білий комірець’ на хорошій посаді. Тому розказувати мені, як він ’упрацьовується’ не треба, сама така. Бігла з цього домашнього пекла на роботу, відпочивати, аж п´ятки миготіли. ’Чоловік працює’...
Моя улюблена страшко• 22 апреля в 18:34
Ответ длякнопкодав
Ну если он содержит 4 человека,то таки работает
Моя улюблена страшко• 22 апреля в 18:36
Ответ дляЛя-ля-ля
А мені все здається що мане і люблять бо вдома чисто
Бо коли я лежу з тел в руці його аж тіпає, він нервує і відразу каже що безлад в хаті і тд
От зараз вам пишу поки він поїхав на сто з машиною
Поки не бачить
Так а как он так работает, что дома днём и на 11 в зал ходит?
кнопкодав• 22 апреля в 18:36
Ответ дляМоя улюблена страшко
Хто ж сперечається. Я теж працюю. Але це і близько не побут, який вести треба окремих гераклів на подвиги підпрягати. І жінка, яка сама все це тягне, таки має право на своє ’поділити обов´язки’. Бо раз йому на спортзал сил вистачає, то на пилосос теж має вистачити.
Моя улюблена страшко• 22 апреля в 18:38
Ответ длякнопкодав
Автор писала,что постоянно трёт и убирает,зачем это до ночи делать? Сама так все организовала,видела какой муж,но двоих детей родила
кнопкодав• 22 апреля в 18:38
Ответ дляМоя улюблена страшко
Та дистанційно, айтішник якийсь чи в тому ж роді. ’Перепрацьований’ всенький - ні унітаз помити, ні макарони зварити... Тільки на спортзал бідоласі сил вистачає)))
Моя улюблена страшко• 22 апреля в 18:40
Ответ длякнопкодав
Это автор пишет:
’І як почав ходити в спортзал став красивим
І всі стали робити компліменти що на роботі що родичі’
тут ходит на работу,потом не ходит. Тролляка скорее всего
кнопкодав• 22 апреля в 18:43
Ответ дляМоя улюблена страшко
Так ми ж не з цього починали, а з того, що чоловік на фінансах свої обов´язки вже виконав, бо на роботі ’втомився’ бідненький і більше нічого робити не повинен. Я всього лиш написала, що це хибна теза. Не такий він і упаханий і ніфіга не закінчуються. Може і повинен допомогти.
Моя улюблена страшко• 22 апреля в 18:42
Ответ длякнопкодав
Его надо было изначально приобщать. Или не выходить замуж и не рожать ему. Уже не изменится ничего. А автор из тех, кто не ляжет спать, пока все не натрет
кнопкодав• 22 апреля в 18:42
Ответ дляМоя улюблена страшко
Это автор пишет:
Хз. Я настільки глибоко не вдавалась в подробиці. А конференції і відеодзвінки нікуди ж не зникли, як і частково робота в офісі.
Мотористка• 22 апреля в 20:19
Ответ дляЛя-ля-ля
Точно в зал
Бо поки він в залі я з дітьми на майданчику
Значить, чергуйтеся з ним- один раз він іде до тренера, а другий- ви.
’Дорогенький, піду працювати над своєю товстою дупою. А ти тим часом з дітками на майданчику...’
Ля-ля-ля
• 22 апреля в 20:52
Ответ длякнопкодав
Він ходить на роботу 2 рази в тиждень
Тому і має часу багато на себе
Успокойся_Успокойся• 22 апреля в 21:22
Ответ дляМядуза аля моргонер
Встретил там кого-то
Тренера ж ,голубок
Успокойся_Успокойся• 22 апреля в 21:31
Ответ дляЛя-ля-ля
Там індивідуальні заняття
Типу тренер-людина
І на той час що він ходить немає інших вільних тренеріі
Типу тренер-людина
А ви не можете прийти просто в спортзал це заборонено?
Успокойся_Успокойся• 22 апреля в 21:34
Ответ дляSo_so
Напишите правду для того, чтобы самой её прочитать. Вас тут всё равно никто не знает. Зря Вы меня не послушали когда я советовала брать у него деньги на ’массаж’ и ходить к психотерапевту, чтобы муж не знал.
Навіщо психотерапевт?