Замурмишка• 22 апреля в 15:58
Мама чоловіка і гра в «добру бабусю», як розрулити?
Дівчата, ситуація - мама чоловіка живе за кордоном, зараз планує переїзд в Україну, приїхала налагоджувати з документами.
Ніколи великої уваги до онука не проявляла, а тут приїхала і весь арсенал застосувала.
Декілька ситуацій:
Ми не даємо солодкого, наш вибір, дитині 2 роки, дитячі смаколики так. Шоколад морозиво ні.
Вручила дитині зефір в шоколаді і весь вечір акценти попри мої пояснення: «От зла мама не дає тобі, ну нічого бабуся дасть». Або «та дай ій чебурека що ти не бачиш як вона дивиться, вона ж теж хоче».
Побігла до стоматолога, вона лишилась з настановами що давати, я все підготувала. Поки прийшла - за годину дитина зʼїла кіндер і чупа чупс. Кажу їй - вона робить невинні очі «та скільки там того шоколаду, як то не дати, вона ж просить». Хоча до цього дитина не знала що таке шоколад і просити не могла.
Я дозую мультики і телефон, добра бабуся приходить і починає: та дай ій, що тут такого хай сидить і втикає в руки телефон при першій нагоді. Забираю, істерика в дитини.
Чую розмову з кухні поки дитина обідає «от мама погана, дає тобі непонятно що їсти, бідна моя бідна».
Всі спроби поговорити провалюються в прірву, робить телячі очі, вибачте за порівняння «та я ж як краще хочу, я ж турбуюся».
Відчуваю що закипаю. Як бути?
Декілька ситуацій:
Відчуваю що закипаю. Як бути?
Носки на подтяжках• 22 апреля в 16:13
Ответ дляМульйонерша
гм... Ну если вы такая правильная мама, он правильный папа, то не понимаю что делают дома чебуреки, тем более когда ребенок видит как мама с папой топчут. сами. На его глазах
Вірно. А якщо тато чи мама палять, то і дитині треба в 2 роки вже дати спробувати, бо їй же хочеться, і за святковим столом алкоголю налити, бо їй же хочеться спробувати, і за кермо вже можна посадити, бо їй же хочеться порулити. Справа не в правильній чи неправильній мамі, а в тому, що мама сама вирішує, що краще для її дитини, що допустимо, а що ні, їсти їй в 2 роки чебуреки чи не їсти. Все дуже просто.
Замурмишка
• 22 апреля в 16:12
Ответ дляНоски на подтяжках
Дякую що розумієте!
постою_послушаю• 22 апреля в 16:12
Ответ дляЗамурмишка
Тут відчуваю що мені не вистачає твердої підтримки чоловіка, бо я би за те, щоб з таким ставленням взагалі не приходила, але тут одних моїх слів недостатньо
Берите ответственность на себя. Расскажите ей какие последствия могут быть в психике ребёнка если уже в 2 года она разрушает в его мировозрении авторитет матери. И твёрдо и уверенно запретите это делать. Ну и старайтесь не допускать ситуаций, в которых это возможно.
Только при ребёнка не грызитесь. Лучше просто позитивным тоном ответить, что мама не плохая, а просто очень любит свою доченьку и поэтому даёт ей всё самое полезное
Мульйонерша• 22 апреля в 16:12
Ответ дляНоски на подтяжках
ну если мама и папа курят. и пьют при ребенке, то вероятность того, что при первой же возможности он будет делать так же- очень велика. Сначала на нычку, потом в открытую.
Замурмишка
• 22 апреля в 16:15
Ответ дляМульйонерша
Дівчата, ви так пишете ніби ми героїнові наркомати або їмо зі смітника, чесно. 90% я готую всім спільний стіл і ця їжа по замовленню здорова. Але іноді нам хочеться чіпсів/чебуреків і дуже рідко не на очах дитини ми собі дозволяємо. Знаю, що і вона одного дня спробує і біди не буде але давати дворічні апріорі шкідливе - ну ні.
В даному випадку дитину ніхто не дражнив. Чоловік привіз судок і поки я обідала, взяла один.
Свекруха тут же прибігла зі словами: дай дитині теж, дитина почула і теж прибігла ну і понеслось. Не влаштуй вона цю сцену не було б питань
Носки на подтяжках• 22 апреля в 16:15
Ответ дляМульйонерша
І що? А ви тут до чого, бабусі, дідусі, сусіди та інші? Це їх справа. Чи ви реально вважаєте, що можете розказувати людям як їм жити життя, а вони вас слухатись будуть?
Це їх відповідальність і їх наслідки.
Мульйонерша• 22 апреля в 16:17
Ответ дляЗамурмишка
а поговорить с мужем, чтобы он спокойно поговорил с своей мамой не получается?( Я решала эти вопросы . Было. Иногда сама, иногда муж. Просто без скандалов, но и не ждала пока меня порвет . Не нравилось что то - говорила, что это моя семья, мой ребенок. Спасибо за сына, он у вас отличный, но дальше мы сами.
Мульйонерша• 22 апреля в 16:19
Ответ дляЗамурмишка
от не приувеличивайте. Мы сейчас образно общаемся. Никто вас в наркомании и бесконечных чебуреках не обвиняет. Я удивилась, но что делать, и как потом будет ребенок воспринимать ваше:вам можно, ему нельзя, вы увидите дальше)
ПС: если вы так же перекрутили ситуацию с матерью мужа, то интересное кино получается)))
БоХатая• 22 апреля в 16:22
У моей дочки обе бабушки были с приколом. Моя мама накормила чупа-чупсами - ’ну ей же хочется’, сыпала кучу сахара и соли в еду - ’оно безвкусное, а ей хочется сладкого’. Когда дочь ходила без тапок дома, бегала за ней обувала в тапки потому что ’ножки мерзнут’, но как только дочке выписали стельки от плоскостопия, началось ’бегай босиком, мы маме не скажем’. Свекровь при каждом визите приносила шоколадные конфеты, зная, что у ребенка аллергия. Когда муж ей довольно жестко сказал не приносить, она сказала ’я подарю, а вы потом заберете’.
Khmelnichanka• 22 апреля в 16:21
Ответ дляпостою_послушаю
Кормить ребёнка здоровой едой это очень правильно и хорошо. Показывать ему при этом обратный личный пример- нет
Нууу, дорослі можуть багато чого істи і пити з того, що для дитини не бежано.
Той же алкоголь і т.п. ;)
Пацан к успеху шел• 22 апреля в 16:21
Плюнуть и растереть. У вашего ребенка диабетическая кома или приступ эпилепсии от чупа-чупса случается? Если нет, то пусть бабушка будет для ребенка счастьем и радостью. Тем более, что ситуация временная.
Также можете дать бабушке вариант на замену.
У моей сестры был на теме сладкого пунктик. Сошлись на том, что я, как любящая тетя, приношу племяннику Равлика Боба. Мы с ним вместе ждем выхода новых серий. Пацану уже 6 лет. Давно трескает конфеты и торты. Но от тети по сей день Равлик, у нас с ним традиция... и огромная коллекция.
буреЛОМКА• 22 апреля в 16:21
Ответ дляЗамурмишка
Це не питання одного разу. Це питання того, що є здоровий раціон дитини, є рішення батьків щодо цього і є нормальне прийняття цього факту дитиною.
Лізти в це вважаю недоречним.
У каждого своя тарелка. Ещё б в тарелку кота залезла. Муж может обедать супом, жена пончиком, а ребенок кабачком. У всех свое меню. Я тоже старалась кормить здоровой пищей. Сама потихоньку ела на кухне,чтоб не видела дочка, какую нибудь ерунду типа чебуреки. В 2 года ребенок по столам и холодильникам не лазит. А так конечно ничем не докажите,бабка уже запрограммирована по своему делать. У нас дед периодически отводил в садик ребенка и по пути совал ей дешёвые конфеты,много. Нахера объяснить не мог. Отец мужа. Муж с ним скандалил,он вздыхал и втихаря совал конфеты. Лет в 5 у ребенка был высокий ацетон. Она уже это понимала и знала,что на диете, и сама перестала брать у деда конфеты.
Майструю крила• 22 апреля в 16:21
Ответ дляЗакуйовджена життям
То у вас вавка
И шо? Хоть сколько вавок будет у автора бабка своих детей воспитала значит должна стоять в стороночке
Майструю крила• 22 апреля в 16:22
Ответ дляЗамурмишка
Лишила раз на півгодини.
Решта ситуацій - вона приходить в гості і в усе вставляє коментарі, поки не дійде до сварки. Приклад - чищу дитині зуби на сон, заходить «ой оце твоїй мамі нема чого робити, я сину ніколи не чистила і нормальні зуби» і так усе
Автор Вы что не можете рот открыть и рассказать куда она должна засунуть своё мнение
Дадосвидания• 22 апреля в 16:23
А це ж ви ще молода жіночка і вже таке токсичне і нудне, співчуваю вашій родині
Майструю крила• 22 апреля в 16:25
Ответ дляПацан к успеху шел
Ппц ещё одна такая бабка. Своих детей воспитывать надо было в воспитание других детей совать нос нельзя
БоХатая• 22 апреля в 16:25
Ответ дляПацан к успеху шел
Так в том и проблема, что бабушка ищет дешевые способы стать для ребенка радостью, опуская мамин авторитет.
Майструю крила• 22 апреля в 16:26
Я не пойму откуда эти бабки налезли в советчицу? А ну быстро по огородам и копать копать копать
СережкинаЯ• 22 апреля в 16:27
Для бабок - это как веселая шутка, ну и самоутверждается, что она лучше матери и ребенок на ее стороне, о последствиях своих действий не думают, потому что мозгов кот наплакал. А чуть что стенания - откуда я могла знать, а разгребать в будущем вам.
Дадосвидания• 22 апреля в 16:29
Ответ дляБоХатая
Коли мама авторитет, вона не строчить тему на форумі, а домовляється зі своєю родиною. А так ця мама просто форумний аніматор, розважає порадниць своєю писаниною
Пацан к успеху шел• 22 апреля в 16:31
Ответ дляМайструю крила
Так я своих воспитала, взрослые дядьки уже. Но никогда не истерила за конфету от бабушки. Зато выросли в объятиях бабушки и у них самые теплые воспоминания о ней. Хорошие отношения в семье важнее запрета, который дольше 3 лет ни у кого не живет. К школе все жуют и чипсы, и сухарики, и к магазинным соком запивают.
БоХатая• 22 апреля в 16:36
Ответ дляДадосвидания
Мама для 2х-летнего ребенка всегда авторитет. А вот бабушка, которая до этого не интересовалась внучкой - чужая тетка, которая покупает любовь конфетами. Фиг с такими договоришься, я это все проходила.
По поводу форумных аниматоров, ну тут их много, если тема зацепила, можно поговорить
Злюсь до кипіння• 22 апреля в 16:39
У мене таким ребром стояло це питання, що всі навколо знали, не дай БожЕ хтось дасть те, що я не дозволяю- йому каюк, на німецький прапор порву, матку через гланди дістану
Закуйовджена життям• 22 апреля в 16:39
Ответ дляМайструю крила
Я б лично хотела, чтоб от такой мамы как автор меня бабушка забрала. А мама пусть со своей неудовлетворенностью живет
Донька подруги• 22 апреля в 16:41
Ответ дляКинг-Конгша
Она скоро уедет. Забейте . И да , бабушек со стороны мужа пока не существует , непонятные особи и все
Она уедет. А ребёнка месяц в сознание маме приводить. Он уже попробовал сладкое и так просто не откажется
Тро Нью-Йорку• 22 апреля в 16:43
Ответ дляЗамурмишка
До слова, чоловік раз при мені щодо солодкого підтримав, а далі максимально самоусунувся, типу я працюю, нема коли, а ви розбирайтесь
Виставити нахрін. Погана мама ще й послати може.
Я не жартую, з порушенням вашого режиму ситуація негарна, але під соусом ’погана мама’ то ще набагато гірше.
Тому в очі кажете, що людина, яка називає маму поганою і нівелює її виховання більше з дитиною не спілкується. Незалежно від того, що з якими намірами вона це робить.
Донька подруги• 22 апреля в 16:44
Ответ дляДадосвидания
Мамо в чате
И_В_офигительных_штанах• 22 апреля в 16:55
Мій чоловік на моєму боці,знає,що бабусі мають бути дозовано,бо часто,там більше шкоди,ніж допомоги.