Губки-уточкой• 22 апреля в 17:50
Менопауза равно резкое старение лица и т.д.?
Шопингмонстр• 22 апреля в 17:54
Я думаю все индивидуально. Кума не изменилась моя, мне еще рановато
Мій не такий• 22 апреля в 18:00
Менопауза это не резко, может год и больше пременопауза быть, поэтому и старение не резкое.
Упругая попка• 22 апреля в 18:05
У меня было в течение буквально полгода изменилось лицо, раздуло , опухшее стало. Плюс поправилась на кг семь.
Шмоточницаца• 22 апреля в 18:07
У подруги в 42 наступил климакс, вобще не отразилось на ней. Мне сейчас 50 и предменопауза, я только начала жиреть в районе живота, бёдер, лицо пока без изменений
Ніколи не збрешу• 22 апреля в 18:08
Ответ дляШмоточницаца
Я как вы )
Коли мовчу- приємна жінка• 22 апреля в 18:17
Ответ дляСокодавка ще та
Да, я год в искусственном климаксе это ппц
Зачем входили в искусственный?
ЯблокоРаздора• 22 апреля в 18:17
в мене ні, не різко а повільно, але я була на згт. також слідкую за собою - правильне харчування, біодобавки, без зайвої ваги ну й звісно фізкультура +косметолог та ще різні процедури
бо наприклад у моєї матусі менопауза дуже рання - у 39 років почалася, але вона дуже довго виглядала на -10 років від своїх незважаючи на менопаузу, 90-ті коли не було чого їсти нормального та інші негаразди, тож ще й генетика
але все одно, вважаю. що вже у 50 виглядати гарно можна тільки коли вкладаєш в себе гроші, інакше буде бабця, дивлюся на ровесниць й бачу хто займається собою а хто ні
ЯблокоРаздора• 22 апреля в 18:17
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Зачем входили в искусственный?
бувають мед показання
Ответ дляЯблокоРаздора
бувають мед показання
Бывают временно
ЯблокоРаздора• 22 апреля в 18:18
Ответ дляШмоточницаца
стосовно жиру в мене ось взагалі ніяк, я набирати почала під час війни від стресу, тупо почала булки їсти та порції тазиками, на +16 кг схаменулася, скинула назад
зараз 53-54 кг, 164 зріст
Залізний занавіс• 22 апреля в 18:19
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Бывают временно
удаление яичников это не временно...до и при онко груди - яичники или выключают или удаляют
Умничка-помощничка• 22 апреля в 18:20
Девочки, а у кого-нибудь болят колени, суставы? Есть шаткость особенно по утрам?(
47 в этом году, менструация еще есть, но вот как с месяца три , вижу изменения именно в этом
ЯблокоРаздора• 22 апреля в 18:21
Ответ дляМій не такий
я якось бачила пані, що завжди була дуже красива, потім клімакс й вона якось різко стала +20 кг та вигляд як у бабці, але потім щось зробила, я не питала, й знову стала виглядати як до клімаксу, це все на очах у мене за пару років
ЯблокоРаздора• 22 апреля в 18:21
Ответ дляЛасковая_львица
Без приема згт будет резкое старение.
не буде, моя мама не приймала геть нічого
Умничка-помощничка• 22 апреля в 18:22
Еще вопрос, кто какие витамины - добавки принимает, без рекомендации врача?
Шмоточницаца• 22 апреля в 18:23
Ответ дляЯблокоРаздора
зараз 53-54 кг, 164 зріст
54 мой нормальный вес, рост 162, но увы сейчас 60. Я видно проспала начало ожиренья. Сейчас урезала себя но как то тяжко эти 6 кг уходят, не так как в молодости точно.
Губки-уточкой
• 22 апреля в 18:24
Ответ дляУмничка-помощничка
Проконсультируйтесь с доктором. Возможно, стоит сделать денситометрию.
ЯблокоРаздора• 22 апреля в 18:24
Ответ дляУмничка-помощничка
те що шатає зранку це прям симптом, я б до невролога пішла, до кардіолога, тиск перевірити, може защемлення бути, ще щось таке не гарне
можливо масаж, фізіотерапія, в цілому перименопауза та менопауза на жаль, потребують багато уваги до себе вже
стосовно колін - я лижник, тому коліна побиті, спортивні травми, робила рентген - артроз 2 ступеню, але я намагаюся курсами приймати хондропротектори, проте якщо перевантажу коліна то починається( також якщо щось важке потягаю теж болить коліно те, що більше травмоване було
Умничка-помощничка• 22 апреля в 18:25
Ответ дляГубки-уточкой
Спасибо
ЯблокоРаздора• 22 апреля в 18:25
Ответ дляШмоточницаца
6 кг фізіологічно скидати десь з піврочку, тим більше коли зайвих не дуже багато вони повільніше йдуть
я коли скидала то прям себе жорстко обмежила у всьому
Умничка-помощничка• 22 апреля в 18:25
Ответ дляЯблокоРаздора
Ой ((( спасибо большое
Нужно заняться уже собой
ЯблокоРаздора• 22 апреля в 18:26
Ответ дляУмничка-помощничка
спочатку хоч якісь аналізи потрібно здати, бо в мене наприклад, база це дейлі з айхерба, омега та віт С, все решта додаю-віднімаю
але я хоча б два рази на рік контролюю кров, тиск міряю, в цілому намагаюся слідкувати бо теж було шатання зранку то взагалі на стресі як виявилося, а вже переживала що з серцем щось, то пішла до кардіолога
ЯблокоРаздора• 22 апреля в 18:27
Ответ дляГубки-уточкой
я теж хотіла, робили безкоштовно, а тепер платно тільки(
Шмоточницаца• 22 апреля в 18:27
Ответ дляЯблокоРаздора
Да я так смотрю на себя, к старости вдруг начала любить мороженое, вобще всегда равнодушна к нему была) Вобщем да, мир меняется)
ЯблокоРаздора• 22 апреля в 18:27
Ответ дляУмничка-помощничка
Ой ((( спасибо большое
Нужно заняться уже собой
обов´язково! бо це у 25 воно все саме минає, а тепер вже треба себе любити
ЯблокоРаздора• 22 апреля в 18:29
Ответ дляШмоточницаца
ні, то вам не вистачає білка, я починаю їсти солодке коли білок не доїдаю, але мені простіше, є база, вчили на тренера з ПП то вже себе я якось вмію на місце поставити коли сили волі вистачає
до речі, хто хоче схуднути, я ходила на ендосферу та пресотерапію, воно й для судин корисно та добре лімфу ганяє бо вже у нашому віці воно все сповільнюється, а треба якось очищатися
Умничка-помощничка• 22 апреля в 18:29
Ответ дляЯблокоРаздора
А сколько вам лет?
Спасибо
Просто как то ничего не беспокоило, а тут пря резко
Спасибо