Не люблю натовп• 22 апреля в 22:54

У кого крашеные мдф фасады на кухне,похвалите или поругайте

Хочу кухню в классическом стиле с фрезероваными фасадами,белую,матовую.Либо светлый кашемир.
Кто в теме кухонь,на что нужно обращать внимание при заказе такой кухни?Есть ли отличия между красками?Хочется чтобы была лёгкая в уходе.
Буду очень благодарна за советы.
Доктор Хаос• 22 апреля в 23:29
У мене 15 років. Років 8 прослужили норм, а тоді плівка в багатьох місцях відстала, десь навіть відпала вже. Виду уже ніякого. Але є вихід! Можна дуйкою будівельною зняти всю плівку і просто пофарбувати фасади - цим і збираюся зайнятися цього літа. Були іасади черешня, а пофарбую в світлий кремовий і в кількох місцях дуже злегка зубною щіткою бризну салатовою і жовтою фарбою

Ms. Анонимная• 23 апреля в 00:13
Ответ дляДоктор Хаос
Мова ж не про плівку а фарбування
Доктор Хаос• 23 апреля в 00:22
Ответ дляMs. Анонимная
Мова ж не про плівку а фарбування
А, ну значить, я читаю іншим місцем просто