Некомильфо• 24 апреля в 09:26
Дитина соромиться говорити про це
Дівчата підкажіть, як ви говорили з дитиною про секс і т.д.? Дитині зараз 8 років, книжка малечі про інтимні речі є, раніше ми її дивилися, образно говорили про хлопчика про дівчинку, дивилися картинки
Зараз хочу з нею поговорити вже на більш дорослому рівні, але вона соромиться, закриває вуха, сміється і каже мама не треба))
Некомильфо
• 24 апреля в 09:42
Ответ дляСоображалочка
Вам важлива дитина, чи що інші скажуть?.
Бо, бачу, другий варіант.
А я бачу що ви токсична людина!
Є що казати то кажіть по темі, а не чіпляєтесь до кожного слова
мегамоСГ• 24 апреля в 09:42
Ответ дляНекомильфо
Ну от я про це, не показувати відео, чи вдаватися в такі подробиці як мінет, але теж якось абстрактно що є статеві відносини між чоловік і жінкою, що є захищений контакт і є незахищений - коли народжуються дітки.. якось так
Тут ніби всі такі продатнуті і сучасні порадниці, а як така тема - то нащо? Не треба? Для чого їй це в 8 років….дивно
Дівчата зі свого досвіду напишіть, як і коли ви розмовляли з донькою, дякую)
Про секс розмовляли, коли в дитини з´являлися питання. У 3-4 рочки це бкли питання про те, як маля потрапляє до живота, у 7- про поцілунки з хлопцями, у 12- про згоду, бажання, контрацепцію
Свезло так свезло• 24 апреля в 09:44
Ответ дляНекомильфо
Щоб потім не сказали що вже пізно)) що треба було раніше))
Вам не соромно перед тою бідною дитиною? Та мені соромно це навіть читати. Ви ізвращенка.
Некомильфо
• 24 апреля в 09:44
Ответ длямегамоСГ
Поки дитина не питає про секс, говорити нема потреби.
А ось про місячні, груди, оволосіння та інше- пора
Ми про це все вже давно говорили, і про місячні, і про волосся і про епіляцію, і про прокладки
І в якому віці це все орієнтовно очікувати
Свезло так свезло• 24 апреля в 09:45
Ответ дляНекомильфо
Ви ізвращенка таки. Бідна дитина.
Цукрові вишні• 24 апреля в 09:45
Ответ дляНекомильфо
То про що ще ви хочете говорити у 8 років? Діти на дурні, вони самі задають питання
Шотуткоїться?• 24 апреля в 09:45
Ответ дляКукусик
Така потреба. Нашій знайомій діти показали мінет і тп на телефоні, їй сім було, були проблеми зі сном і тп.
А ви обговорювали з дитиною деталі мінету?
Прибираю щодня• 24 апреля в 09:46
Ответ дляСвезло так свезло
Ви ізвращенка таки. Бідна дитина.
почему?
Свезло так свезло• 24 апреля в 09:47
Ответ дляПрибираю щодня
почему?
Коментарі лишні. Дитині психіку ламати з 8 років.
Щедрик ведрик• 24 апреля в 09:47
Ответ дляНекомильфо
А зараз ви про що хочете говорити? Окрім власних кордонів для захисту від збоченців, по-моєму, у 8 цього достатньо)
Некомильфо
• 24 апреля в 09:48
Ответ дляСвезло так свезло
Ви ізвращенка таки. Бідна дитина.
Ой людоньки, я в шоці що тут на порадниці такі «древні» люди))) про це все вона не соромилася говорити, навіть просила сама приклеїти прокладку на білизну)
Просто в них в класі доходили чутки що хлопці досить не пристойні відео дивляться, там не показують нічого але говорять глупості дорослі …
Сусановна• 24 апреля в 09:49
Ответ дляКукусик
То вже покажуть з батьком наглядно, щоб сон покращився
Некомильфо
• 24 апреля в 09:50
Ответ дляЩедрик ведрик
Можливо ви праві, більше вдаватися в подробиці не потрібно.
За те що не можна нікому дозволяти доторкатися себе в певних місцях весь час кажу, як і про те що не можна роздягатися навіть якщо просять чи кажуть подружки.
Шотуткоїться?• 24 апреля в 09:50
Ответ дляНекомильфо
Від кого і до кого доходили чутки? Говорять глупомті це що саме і до чого тут статеві відносини?
Некомильфо
• 24 апреля в 09:52
Ответ дляШотуткоїться?
У відео проскакують слова «сосла трахв»
Сусановна• 24 апреля в 09:52
Ответ дляНекомильфо
У відео проскакують слова «сосла трахв»
То Ви хочете показати їй?
Соня-сонятко• 24 апреля в 09:53
Ответ дляНекомильфо
Давно говорили?
А тепер перепитайте, вона всього того і не запам´ятала навіть. Тому це, як написали вище, не тема одного дня.
Соня-сонятко• 24 апреля в 09:54
Ответ дляНекомильфо
Лише прокладку?
Тампон свій у процесі ви ж не показували, сподіваюсь?
Некомильфо
• 24 апреля в 09:55
Ответ дляСоня-сонятко
Лише прокладку?
Хахаха
Ви така шутніца
Бандерівка• 24 апреля в 09:55
А зачем вам этот разговор нужен? Ребенку не нужен,почему вы не не слышите?
Соня-сонятко• 24 апреля в 10:00
Ответ дляНекомильфо
Хахаха
Ви така шутніца
Чому, це ж ви заперечуєте дозованість інформації на певний вік, і я зауважу, у кожної дитини він різний, аргументуючи, що ваша попросила навіть прокладку приклеїти.
Цукрові вишні• 24 апреля в 10:00
Ответ дляНекомильфо
У відео проскакують слова «сосла трахв»
Вам варто знайти дитині хорошу школу
Язвочка• 24 апреля в 10:02
Ответ дляНекомильфо
Ну завтра ваша буде в школі на весь клас демонструвати як клеяти прокладку
. 2й клас! Воно їм треба?
Точная копия плова• 24 апреля в 10:04
Вы получаете кайф от её неловкости?
Ваша девочка не готова ещё принять эту информацию.
Некомильфо
• 24 апреля в 10:04
Ответ дляЯзвочка
. 2й клас! Воно їм треба?
Вона вже давно ту прокладку клеїла, поки не демонструвала)
А в чому тут проблема? Вона тампона теж бачила, знає що його використовують дорослі дівчата які вже закінчили школу
Точная копия плова• 24 апреля в 10:05
Ребенок чётко Вам говорит о том, что не готова. Отвлекитесь на вибратор.
Некомильфо
• 24 апреля в 10:07
Ответ дляТочная копия плова
Вы получаете кайф от её неловкости?
В сенсі? Я їй нічого ще толком не говорила, просто абстрактно сказала що давай поговоримо про хлопчиків дівчаток, про відносини між ними і все
Точная копия плова• 24 апреля в 10:08
Ответ дляНекомильфо
А тема Ваша о чем, как ребёнку донести информацию к которой он не готов?
Соня-сонятко• 24 апреля в 10:08
Ответ дляНекомильфо
У відео проскакують слова «сосла трахв»
А ви ніколи не замислювалися серед якого оточення перебуває ваша дитина, зокрема і в школі.
У моїє дитини був випадок ще у 8 класі, коли в школу поприходили деякі отакі всезнайки круті і набалакали зайвого, а саме набалакали на 154 кку, і коли пішов заміс з ними, то тоді вже їхні батьки схаменулися і прокинулися.
Отже, вам потрібно не лише говорити дитині про секс, а і влучно підбирати моменти, час і вік для цього.