Дама-мадама• вчера в 12:54

Трудовые все оцифровали?

Сколько у кого стажа?
Паспортний стіл• вчера в 18:20
Ответ дляФіфачка
Я не заводила собі трудову, бо працювала неофіційно, але у мене дитина з інвалідністю - страховий стаж, я так розумію, за роки доглядання капає автоматично. Мені нічого не треба робить, нікуди звертаться, хто знає?
Зайдіть в ПФУ там покаже ваш стаж, зп за це буде мінімальна, і пенсія аналогічно, потрібно 15 років, щоб вийти в 50

Паспортний стіл• вчера в 18:21
Мені 45, стаж 25, але хочу вийти в 50, так як є дитина з інвалідністю, але через суд
автор Дама-мадама • вчера в 18:27
Ответ дляФіфачка
А інститут іде в стаж хіба?
После 2004 года не идёт
Морожена_курка• вчера в 18:31
Ещё нет. Мне нужно диплом , остальное должно быть.
автор Дама-мадама • вчера в 18:36
Ответ дляАнчо Ус
Поки так. Ще 7 років працювати.
Хорошая пенсия, дай Бог
автор Дама-мадама • вчера в 18:42
Ответ дляХтомолодець? Я!
Подскажите, у вас записать на 28, это он лайн Вы записывались? Я их сайт весь вроде бы проверила, не нашла, как записаться. Дозвониться тоже не смогла. Думаю если так поехать,то там наверное очень много людей, или можем прям там брать номерок.
Слева- комунікації з ПФУ, запис на прийом.
Не сайт,а личный кабинет
Фіфачка• вчера в 19:04
Ответ дляДама-мадама
После 2004 года не идёт
Оооо, як неочікувано і приємно Я, якщо чесно, на це не розраховувала, а виявляється, маю +5 років в такому випадку Чудова новина

автор Дама-мадама • вчера в 19:08
Ответ дляФіфачка
Ага: у многих учеба+ декрет,а если два декрета, то + 11 лет)))))
Мотористка• вчера в 19:16
Ответ дляТа не реву я
Во-первых, развитие событий и так понятно. Да и не скрывается уже ничего, все говорят воткрытую. А во-вторых, мало уже кто доживает до 67. А в-третьих, вы не ответили на мой вопрос. Задумывались ли вы нахрена эта жуткая спешка и ажиотаж затеяны вот прям щас, во время войны?
Ажиотаж этот длится уже 5 лет). Это началось 10.06.2021, давалось 5 лет до 2026 года, без спешки
Фіфачка• вчера в 19:22
Ответ дляДама-мадама
Я не знаю, з якого я лісу, але я дійсно чомусь не знала про це чи не думала А сьогодні таке відкриття для мене Що два декрети і універ додалися мені))) Приємно, дякую за тему, я б іще далі б не знала)))
Мотористка• вчера в 19:28
Ответ дляФіфачка
Автоматично універ не додасться, треба подати фото диплому з додатком до пенс.фонду на їх сайті. Це якщо навчання було до 2004 року
автор Дама-мадама • вчера в 19:42
Ответ дляФіфачка
А вы в кабинете это увидели?
Потому что у меня декрет не вошёл в стаж
Коханозадовільна• вчера в 19:42
Ні
Мотористка• вчера в 19:47
Ответ дляДама-мадама
А вы в кабинете это увидели?
мой декрет был в 2007-2010, это вошло автоматически, вижу на сайте. Подайте свидетельства о рождении детей и вам должны засчитать
Я вся ваша• вчера в 20:19
Мені 48 і стаж 28 років і це без 2 років, що працювала не оформлена бо директору багато було податків з мінімалки платити. Два останні роки працюю на новій повністю білій зарплаті так пенсія, що вже порахував мені пф 5 тис. До цих двох років була 3060.
Фіфачка• вчера в 21:08
Ответ дляДама-мадама
А вы в кабинете это увидели?
В Дії зробила довідку ОК-5 і там все є по місяцях розписано, я в шоці)
ЛолитаНеРазлита• вчера в 21:14
Ответ дляАнчо Ус
Можно все сделать и позже 1 числа, но только личное посещение.
Сейчас можно делать удаленно.
Уверена что сроки продлят для удаленки.
а что за привязка к 1му числу, просветите, пож
Анчо Ус• вчера в 21:18
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Пост 121.
По закону дали 5 лет на оцифровку трудовых.Срок заканчивается 1.06.2026.Но это именно удаленная подача.Оцифровать можно и позже,но только лично посетив ПФ со всеми документами.
Чесно брешу• вчера в 21:25
Ответ дляАнчо Ус
Пост 121.
А я читала, что не позже, а во время вьіхода на пенсію.

Воленс-неволенс• вчера в 21:37
мля глянула. 9 лет страхового стажжа. мне 45. пойду всплакну.
а сколько лет надо то?
ну допустим два декрета добавлю. что меня ждет то?
Анчо Ус• вчера в 21:39
Ответ дляЧесно брешу
Ні, це не так. Можна й після 1.06 Але там вже буде довше і складніше сама процедура.
Нікуди ваш стаж не зникне,просто зараз це зробити значно простіше.
Железобетон• вчера в 21:40
Ответ дляАнонім Перший
15 лет ,мне 46
Пенсии не видать )
у меня 20, тоже 46. Не особо рассчитываю на пенсию, до нее еще дожить нужно
Фіфачка• вчера в 21:48
Ответ дляНічна ненажера
Мне сейчас насчитали 23500 грн, но что то мне мало верится в эту цифру
Ого, класна цифра, ви шо, прокурор?)
автор Дама-мадама • вчера в 21:56
Ответ дляВоленс-неволенс
а сколько лет надо то?
Так а чего расстроились? Вы не работали или не официально?
Басноплетка• вчера в 22:06
Ответ дляНакладні мюслі
Або людина не працювала, або вчилася і працювала після 2004. Трудова тоді необов´язкова, всі відрахування є в реєстрі
То есть если я работала с 2006 года не надо ничего ? А учиться пошла в 2003 году это год учёбы не зачтется в стаж? Спасибо!
Нічна ненажера• вчера в 22:13
Ответ дляФіфачка
Ого, класна цифра, ви шо, прокурор?)
Нет, обычный бухгалтер, сама удивлена этой цифрой и не верю в нее.
Нічна ненажера• вчера в 22:14
Ответ дляТа не реву я
А кем вы работаете? У меня 2000+, перейду на мужнину 😀 если доживу
Обычный рядовой бухгалтер
Накладні мюслі• вчера в 22:14
Ответ дляБасноплетка
Там вийде з вересня по грудень 4 місяці стажу за навчання, треба подати вручу в особистому кабінеті пенсійного.
Всі відрахування після 2006 року відображаються автоматично. Але про всяк випадок перевірте. І декрет, якщо був, теж має бути. Якщо нема - подаєте скани свідоцтв про народження разом з дипломом.
Кредитная• вчера в 22:37
Ответ дляПаспортний стіл
Точно в 50? Раніше йдуть ті, у яких інвалідність дитині встановлено до 7 років. Якщо після 7, то на загальних підставах
Фіфачка• 2 часа назад
Ответ дляКредитная
Так, у мене до 2 років встановлено, то пише, шо у 50 можна