Анонім Перший• вчера в 23:06
Зібрала в коридорі одяг, рюкзак з документами, грошима.
Бо щось ця тенденція потрапляння в будинки, мене почала насторожувати.🥺
Однозначно• 2 часа назад
Ответ дляАнонім Перший
Ніколи не ходила, навіть не знаю де воно в спальному районі, сидимо в ванній, на край в тамбур.
А навіщо вам гроші в ванній?
Анонім Перший
• 2 часа назад
Ответ дляРокерША
Самостверджуються. Рівень восьмикласника, який щоб не показати що йому страшно з останніх сил давить жарт. Я пам´ятаю в нас на очах фура збила чоловіка і ми так само себе поводили, тепер вже розумію що це було щоб не показати одне одному як нас це насправді вразило і шокувало. Намагалися виглядати такими собі пофігістами циніками. Типу бравада щоб приховати стрес
В дворі жінка викинулась з 6-го поверху, ми бачили її мізки на асфальті, були ще підлітками, шоковані, співчували, нікому з компанії смішно не було від такої трагедії.
Щедрик• 2 часа назад
Ответ дляПозаземний розум
Та вы шо. У нас круглосуточно что-то летит. Гуляем и считаем на улице, сколько шахедов над головой в течение часа пролетело. Никто ничего не поет, у нас никакой реакции на что-то летящее в небе нет.
Вы гуляете, когда по вам бьют шахеды и рассматриваете их? Вы это хотите сказать? А на баллистику как реагируете? Выбегаете на улицу и радостно смеетесь?
Позаземний розум• 39 минут назад
Ответ дляЩедрик
Да, гуляем и ведём привычный образ жизни. И детей полно вокруг - тоже никто никуда не бежит. Никак абсолютно не реагируем ни на шахеды, ни на баллистику
Анонім Перший
• 34 минуты назад
Ответ дляПозаземний розум
Медаль за тупість ваша.🥇
Позаземний розум• 31 минуту назад
Ответ дляАнонім Перший
Медаль за тупість ваша.🥇
Та не. Вас мне не опередить за создание самой тупой темы на Советчице за все время войны. Мне чужого не надо))