Фрикаделька• вчера в 18:40

А ви згодні, що знайомити батьків не обовʼязково?

Ми живемо разом вже 6й рік, в червні хочемо зробити розпис (лише вдвох), а батьків досі не знайомили і не плануємо. Можливо аж коли діти зʼявляться тоді, але без всіляких офіційних церемоній, типу "мамо накривайте столи, свекри їдуть". Чому? Та просто не хочемо. Що це дасть? По тому, що бачимо по знайомих - це лише принесло проблеми, бо в батьків починаються потім стосунки між собою і часто - не в кращу сторону...
А ви як вважаєте - для вас це обовʼязковий пункт чи теж можна скіпнути й жити спокійно?
неДоЖиру• вчера в 18:41
Вашим батькам не буде боляче, що ви не запросили їх на розпис?

Черпак_для_фантазий• вчера в 18:41
За 20 років мами бачилися один раз
На весіллі.
Стрибну в гречку• вчера в 18:41
Делайте как хотите
Винник• вчера в 18:41
Вважає що потрібно. Ми ж не в лісі живимо.
І спільні свята ж будуть разом, народження онуків, наприклад. Та й взагалі, для мене це дико.
автор Фрикаделька • вчера в 18:41
Ответ длянеДоЖиру
Якщо я не планую НІКОГО кликати - чого я повинна кликати їх?
Гадаю_По_шнуркам• вчера в 18:42
Згодна.
ПрипоРошенная• вчера в 18:42
Для мене як для невістки обов´язковий. Мої батьки і чоловікові в дуже хороших стосунках, та й ми всі теж.
Для мене як для тещі і свекрухи знайомство зі сватами необов´язкове. Познайомлять з зятем і невісткою - і на тому подякую:)))

Мой_ужин• вчера в 18:42
По сколько вам лет с мужчиной?
неДоЖиру• вчера в 18:43
Ответ дляФрикаделька
Бо це батьки- найближчі люди. Якщо у вас не так, то можете взагалі їх не інформувати про ваш шлюб
автор Фрикаделька • вчера в 18:43
Ответ дляМой_ужин
По сколько вам лет с мужчиной?
35 і 38
Мой_ужин• вчера в 18:44
Ответ дляФрикаделька
35 і 38
Какие нафиг родители))) это в 20 знакомят
Колдунья-вещунья• вчера в 18:45
Вобще не обязательно. Мои передают друг другу и приветы, и гостинцы через нас, ни разу не виделись)
ПрипоРошенная• вчера в 18:45
Ответ длянеДоЖиру
Можливо батьки налаштовані до того демократично і сцен закатувати не будуть. Зараз багато хто розписується, робить красиву фотосесію і йде в ресторан вдвох.
Сунуся в чужі справи• вчера в 18:46
Люди такие дикие стали, скоро даже знать в лицо родственников не будут. Главное чтобы потом после загса не узнать, что брат с сестрой поженились или дядя с племянницей, а то всё к этому и идёт.
Мальдивирую• вчера в 18:47
Мої і чоловіка батьки бачились на міні весіллі один раз. Точніше ми самі розписались, а пізніше вони з´їхались, трішки відмітили в кафе. І другий раз- народження внучки. Все. Іноді спілкуються по телефону, раз- два в рік. Не бачу ніякої проблеми в цьому. Ми всі живемо на відстані. Одружені вже 18 років
Мати драконів• вчера в 18:48
Я согласна. Это индивидуально. Мы расписались вдвоём. Явообще просто свидетельство хотела забрать. А регистратор повела нас в зал и речь праздничную произносила для нас двоих. Моим родителям главное, чтобы я была счастлива. А вот свекровь чудила, рыдала потому что главное, что люди скажуть. Со всеми вытекающими последствиями.
Леопардові панчохи• вчера в 18:48
Раджу вам і зі своїми дітьми батьків з обох сторін не знайомити.
Вам так буде спокійніше)
неДоЖиру• вчера в 18:49
Ответ дляСунуся в чужі справи
Але ж коли з´являться діти, і потрібні будуть няньки, то автор готова всіх знайомити)
Карамбулкул• вчера в 18:49
Ответ дляФрикаделька
35 і 38
А они не выявляли желания познакомиться?
Ни одна из сторон?

Звезда в шоке• вчера в 18:50
А смысл их знакомить когда дети появятся?
Великий сатирик• вчера в 18:51
Как думаете стоит мне знакомить своих родителей если мне за них стыдно? Мама ещё норм, но отец….
Леопардові панчохи• вчера в 18:51
Ответ дляФрикаделька
35 і 38
Тарганів вже важко буде вивести
Леопардові панчохи• вчера в 18:52
Ответ дляЗвезда в шоке
За стільки ж років не з´явилися
Околовита• вчера в 18:54
мама и свекровь- лучшие подруги еще с молодости. до нашего с мужем знакомства и свадьбы. мы с ним выросли вместе. все поездки, праздники, строительство, дачи- все это две семьи делали вместе. по другому и не представляю.
Чумачечая_• вчера в 18:55
Маю іншу думку, але нікому її не навʼязую
Винник• вчера в 19:04
Ответ дляВеликий сатирик
Считаю это ваше личное дело. Но имейте ввиду, что гены пальцем не раздавишь. Ваш избранник - их сын.
Ой, не правильно поняла ваш коммент. Извините.
Винник• вчера в 19:03
Ответ дляМой_ужин
А что, после 30 лет люди становятся автоматически сиротами?
Мой_ужин• вчера в 19:00
Ответ дляВинник
После 30 это взрослые дяди и тети, и не к чему родителей тащить везде за собой
Крию матом страшно• вчера в 19:02
Моя мама не знайома з батьками чоловіка, ми в шлюбі 22 роки. Весілля в нас теж не було
БезникаЯ• вчера в 19:02
У мене дуже гарні свати, ми і відпочивати разом їздили, і в ліс по гриби, і шашлики. А тепер діти розлучилися. Боляче(