Огірок та Помідорчик• вчера в 21:07
Болить кіста яєчника. Мовіназа (Серрата)
П´ю Жанін. На останній відміні з´явився тягнучий біль внизу живота зліва. Виникав тільки при нахилі тулуба і лежачи на спині. Через тиждень зробила узд. Кіста 51*30*36 мм, тканини інфільтровані, стінки не одинакові за товщиною, вміст - платівці в помірній кількості. Лікар приписав Мовіназу 20 мг на 20 днів і УЗД після наступної відміни. Зараз 5 день лікування, кіста тепер болить в будь якій позі, дуже сильно тягне при рухах, коле. Чи може це бути через Мовіназу?
Огірок та Помідорчик
• вчера в 21:10
Ответ дляШиворіт навиворіт
Ви б на узд сходили може?
Тільки в понеділок була.
Шиворіт навиворіт• вчера в 21:11
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Тільки в понеділок була.
Але біль є і це не ок. Мені просто лікар казала, якщо буде сильний біль і щось турбуватиме, дути в лікарню і бажано з речами, бо може бути і розрив, і все що завгодно.
Огірок та Помідорчик
• вчера в 21:13
Ответ дляВсміхайлик
Фолликулярная?
Лікар вважає, що геморагічна.
Огірок та Помідорчик
• вчера в 21:13
Ответ дляШиворіт навиворіт
В мене був надрив, там біль раптовий і дуже сильний, до втрати свідомості. Зараз не таке.
Огірок та Помідорчик
• вчера в 21:31
Ответ дляSo_so
А не назначают Вам противовоспалительные свечи никакие? Типа диклофенак, индометацин, фламакс?
Не призначали. Тільки Дексалгін вже у відміну пити. Хіба Мовіназа не протизапальна?
Хочу на Балі• вчера в 21:37
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Зараз не таке, але ви ж чекаєте такого чи ще гіршого, тому не видаляєте?
Звезда в шоке• вчера в 21:45
Ответ дляSo_so
Плюсуюся. Запалення і біль це простагландини, при кисті знімається не розсмоктуючими засобами типу серати, а нпзс, найкраще у свічках. Мої фаворити диклофенак 50 або ревмоксикам. Дексалгін непогано працює у саше, ще як варіант уколи траумель але то я фанат хелю)
Ответ дляОгірок та Помідорчик
У меня часто бывают кисты, если большая и болит, то индометацин обязательно свечки (я плохо переношу диклофенак, но он очень хорошо работает). Мовиназа, Серрата, Лонгидаза это всё не сильно доказательное, хотя мне их тоже часто назначали.
Всміхайлик• вчера в 22:26
Ответ дляSo_so
Мне вот диклосейф назначили и немисил
Всміхайлик• вчера в 22:26
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Она отек снимает
Пузата Хата• сегодня в 08:51
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Тільки в понеділок була.
Вам не на узи нужно, а врач гинеколог хороший, и мовеназа вам не вылечит, нужен курс хороших антибиотиков мин на две недели, если не станет лучше, то оперировать. Больше от мовиназы, 100%