Санта Барбара• сегодня в 17:35
Чим старша я стаю 40+ тим здається що чоловік може знайти молодуху
У вас немає такої думки в голові? Ніби чому о у зі мною залишатись далі після 17 річного шлюбу.. є стільки красивих і молодших
Жена аллигатора• сегодня в 17:36
Ні, нема. В такому віці я зрозуміла, що не варто марнувати життя з одним і тим же чоловіком
Залізна пані• сегодня в 17:36
А вы не можете себе найти красивого и молодого? Или более богатого? Он об этом не беспокоится?
Анонім Завгосп• сегодня в 17:37
Ответ дляЖена аллигатора
будете постійно змінювати?!)
ЖующаЯКонфету• сегодня в 17:38
Я взагалі хочу розлучитися і жити самій.Буде легше і краще.Обузою стає.
Жена аллигатора• сегодня в 17:39
Ответ дляАнонім Завгосп
будете постійно змінювати?!)
Не планую впринципі серйозних стосунків
Анонім Завгосп• сегодня в 17:39
Ответ дляУх яка ж Я
а зачем им ваш муж?
если богатый очень даже нужен будет в любом возрасте
Шукаю стакан• сегодня в 17:40
Чим старше стаю тим краще розумію анекдот.
На золотому весіллі питають молодят:
— Це просто неймовірно! Пів століття разом, і ви завжди виглядаєте такими щасливими. Скажіть чесно, невже за всі ці 50 років у вас жодного разу не виникало бажання розлучитися?
— Знаєте, синку... Розлучитися — ні, ні разу не хотілося. А от убити — так, щодня!
На золотому весіллі питають молодят:
Ух яка ж Я• сегодня в 17:40
Ответ дляАнонім Завгосп
вы думаете у автора богатый муж?
тогда она отожмет полсостояния и найдет себе тоже молодого красавца
Анонім Завгосп• сегодня в 17:40
Ответ дляЖена аллигатора
Не планую впринципі серйозних стосунків
я теж зараз дивлюяь якійсь час, ніхто особо не плаує)але добра новини й чоловіки й жінки будуть в любому віці, головне бажання
Пані з калабані• сегодня в 17:41
На кризис среднего возраста моего мужа попадают молодухи-зумеры, которые общаться могут только стикерами.
Панна Кота• сегодня в 17:43
Ответ дляЖующаЯКонфету
Так и есть. У сомодостаточных женщин если нет любви к мужу, то он становится обузой. Это тем кто зависим надо держаться зубами за всеми.
Анонім Завгосп• сегодня в 17:45
Ответ дляУх яка ж Я
вы думаете у автора богатый муж?
не вижу другой причины переживать если он не богатый) а вообще заметила , я просто не замужем ), сейчас мода на взрослых женщин)молодые хотят старших),если она +- ухоженная, стройная
ЖующаЯКонфету• сегодня в 17:48
Ответ дляШукаю стакан
На золотому весіллі питають молодят:
Та ну,то не життя.Ніколи не чула таке і не хотілося б так жити.Нащо?Якщо кожен окремо може бути щасливий.Це вже якась залежність.
Грамотний хвіст• сегодня в 17:52
Ответ дляУх яка ж Я
а зачем им ваш муж?
Дур молодых тоже хватает
Санта Барбара
• сегодня в 17:53
Ответ дляЗапасная спина
Він багатий? Якщо ні то заспокойтесь.
Багатий
Слобожаночка• сегодня в 17:53
Ответ дляОколовита
Подивіться фільм Хлоя на цю тему і не грайтеся з вогнем)
А о чем там? Можно вкратце?
Запасная спина• сегодня в 17:53
Ответ дляСанта Барбара
Багатий
Ну ви ж шлюбі щось нажили так що не парьтесь
Грабля• сегодня в 17:55
Все у ваших руках...Залишайтеся молодухою поки він не постаріє ...А там побачите...
Я не Тролль• сегодня в 17:56
Не хочу наврочити, але якщо такі думки закрадаються, то не спроста.
У нас майже всі друзі 45+ або вже розійшлись, або на грані. У більшості чоловіків молоді пасіїї вже були, або потім зявились
Оля_с_киркою• сегодня в 18:02
Ответ дляЯ не Тролль
А що їх жінки?
Як в них життя склалося?
Околовита• сегодня в 18:04
Ответ дляСлобожаночка
А о чем там? Можно вкратце?
Дружина почала ревнувати чоловіка до молодих дівчат і найняла повію звабити його, щоб переконатися що він бабій. А він невинний. Закінчилося погано
Білочкой назви• сегодня в 18:07
Мой старше на 7 лет, не переживаю, ему уже ничего не интересно, кроме книг по философии) и пить перестал, приходится самой