Заліковий троль• 1 час назад
Я понить
Чим займаються люди, які купують житло за кордоном, витрачають пару тисяч євро на море, часто подорожують і взагалі
В мене вроді і непоганий дохід по укр міркам. Але...
Так, я можу поїхати на море. але витрачати на це пів заначки я не хочу
Як і на подорожі
і телефон я не міняла з 2021 року
Взагалі хочу житло за кордоном. Але для цього треба хоча б 50-80к євро
в мене є лиш 10% від цеї суми
короче. я понить
Як і на подорожі
і телефон я не міняла з 2021 року
в мене є лиш 10% від цеї суми
короче. я понить
размахер• 1 час назад
Ну есть у меня 50,там где надо жилье стоит в 5 раз больше и просто так не купишь
ПироженкА• 1 час назад
Что это за заначка с неплохим доходом? Или совсем на широкую ногу живете и откладывать не выходит? И вообще, если неплох доход- то что его ныть..копать надо! в нужную сторону и тогда не сразу, но все будет
лаМпочка• 1 час назад
Мне дом на море заграницей от первого мужа достался. У теперішнього мужа тоже дом, насобирал и купил, в нем и живем. Зп его я знаю, доход от бизнеса - нет.
Та прям багіня• 1 час назад
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Сидят на шее у мужей)
а ті чоловіки ж чимось займаються
Пацелуйнитуда• 1 час назад
Авторе, працюю на 2 роботах. Утримую себе, дитину та тварину. Доход виходить біля 65 тис на місяць, але ні про яке закордонне житло мови нема...
Пацелуйнитуда• 1 час назад
Ответ дляЗадолбулька
Люди працюють і беруть в кредит житло.
Я брала автівку у кредит, ще до війни було неймовірно зручно. Під час війни б не ризикнула, у будь -який день може бути потрібно виїхати, а тут кредит на житло...
размахер• 1 час назад
Ответ дляТа прям багіня
а ті чоловіки ж чимось займаються
Например на работе моего БМ мужчины больше получали чем женщины за одну и туже работу
Піу!Піу!• 1 час назад
Сама не знаю, деньги есть, но та квартира которую хочу 450 тыс €, и это всего лишь трешка, эх, не светит пока что. Отдых то не проблема, а вот жилье
Жена брата Админа• 1 час назад
В мене кум заробляє 12000$.Це і є непоганий дохід. І авто постійно міняє, і квартири є у всіх, і батьки-пенсіонери забезпечені , а от відпочивати він любить на риболовлі.
В мене в 6 разів менше,тому не жужжу про нерухомість за кордоном
Заліковий троль
• 1 час назад
Ответ дляПироженкА
не знаю, куди гроші розповзаються (
Заліковий троль
• 1 час назад
Ответ дляЖена брата Админа
а чим кум займається?
Заліковий троль
• 1 час назад
Ответ дляАноним_
И вы не можете откладывать 1к евро?
ну от навідкладала 8к
размахер• 1 час назад
Ответ дляЗаліковий троль
3к євро
Ну в Украине можете откладывать по 2 т в месяц
Жена брата Админа• 1 час назад
Ответ дляЗаліковий троль
а чим кум займається?
Будівельна компанія, співвласник. Невелика, але як бачите вистачає.
Аноним_• 1 час назад
Ответ дляЗаліковий троль
ну от навідкладала 8к
Ну квартиры за год покупают только дети депутатов. Если вы не такая, то нормально собирать на квартиру 5 лет.
Заліковий троль
• 1 час назад
Ответ дляАноним_
мені вже ближче до 50.
а там гроші будуть потрібні дитині навчатися за кордоном
а далі вже й сил нема на заробітки
Аноним_• 1 час назад
Ответ дляЗаліковий троль
мені вже ближче до 50.
а далі вже й сил нема на заробітки
С жильём это все легче будет, да и на старости оказаться в каком нибудь приюте тоже не ок.
Заліковий троль
• 59 минут назад
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Сидят на шее у мужей)
не суть
я ж тож не против сидеть у когото на шее. но шото не очень получается
Доль Чекомбана• 47 минут назад
Ответ дляЗаліковий троль
3к євро
Заліковий троль
• 46 минут назад
Ответ дляДоль Чекомбана
бо у вас іпотека. а мені її не дали. і треба збирати гроші і паралельно платити за житло. бачите різницю?
Доль Чекомбана• 44 минуты назад
Ответ дляЗаліковий троль
А її мені як дали ? Півтора року відкладала по 1500