Гостра на язик• 27 апреля в 08:54
Донька надумала вступати на фармацевтичний факультет
Не знаю хто її наштовхнув на цю думку, але я не в захваті від цієї ідеї.
Багато вже аргументів наводила, що нічого доброго з цього не вийде, 5 років просто викине в нікуди, щоб потім що!? Працювати в аптеці, стояти по 12 годин на ногах.
Зараз вона мене нічого не розуміє, а як зрозуміє буде пізно
Не пью, не курю• 27 апреля в 09:22
Ответ дляМаурита
У нас тех несчастных фарм компаний условно три штуки на всю страну. А вузы выпускают каждый год десятки, а то и сотни фармацевтов. И куда их? Понятное дело, что в аптеки идут. Но тут блаженные будут обратное доказывать
И я об этом
Не пью, не курю• 27 апреля в 09:25
Ответ дляФФФФристайла
Вас заблокували на робота юа ?
Ви обмежена людина, я не хочу вам нічого доказувати - просто такі батьки ще й дітей такими ж роблять …
Так это ж вы пишите, что не найдет работу и не в аптеке, я ж и ответила: найдите, покажите, или это вас заблокировали? Или вы ’обмежена Людина’? Я вам доказывать вашу глупость не буду, захотите, сами убедитесь
Полтавська галушка• 27 апреля в 09:27
Ответ дляБджілкаМайяUA
1 Нічого поганого в аптеці немає
2 Для роботи у фарм компанії, в дослідженнях, на виробництві, фарм представником тощо - аптека необов´язковий етап
І яку диво кар´єру ви бачите для своєї дочки?
Аптеки разные. У вас понятие того что видите. У нас есть пару аптек, где до сих пор изготавливают препараты вручную. И химик там нужен. Про оплату их труда не знаю. Но замутить можно много чего...
Значит надо• 27 апреля в 09:28
Ответ дляГостра на язик
Я не проти освіти, просто її вибір ні туди ні сюди
Ви ким бачите свою доньку?
Значит надо• 27 апреля в 09:31
Ответ дляМаурита
То краще іти на біофак, сидячи аналізи розписувати, ну і якщо все добре, то теж фарм.компаніі
Полтавська галушка• 27 апреля в 09:31
Ответ дляГостра на язик
Я не проти мед освіти, але тільки не фармація, а щось дійсно толкове, від чого більше користі буде
Не буде. Чому? З медициною на ти, і багато знаю.
Кудесница_с_пургеном• 27 апреля в 09:34
Ответ дляГостра на язик
Ні, не бюджет, за мої кошти
А скільки зараз коштує на рік таке навчання?
Полтавська галушка• 27 апреля в 09:36
Ответ дляФФФФристайла
Якщо батьки запхнули на юриста-економіста, то да … бідося …
Треба вчитися то, що цікаво і до чого ж хист !
А не ламати себе, або шукати свою професію до 50 років.
Ви забуваєте про гроші. Їх треба мати і в подальшому. Щоб вести приватну кар´єру. Працювати на когось, як на мою думку, сьогодні, не дуже кльово.
ПодругаМужа• 27 апреля в 09:47
Ответ дляТрамвайGirl
Як на мене, чудовий вибір професії. В оточенні багато фапмацевтів, ніхто в аптеці не працює , всі заробляють гарні гроші
Кем работают?
культУра• 27 апреля в 09:53
Ответ дляМаурита
А за чей счет учеба? На бюджет планирует?
На фарм нема бюджету.
База_птеродактилей• 27 апреля в 09:54
Меня так на юрфак впихнули, ПАТАМУ ШО престижно. Отстаньте от дочери.Вы не знаете, что будет лет через 5 -10. Может, она и не будет работать по профессии, может, сама разочаруется и уйдёт. Но ваша дочь выросла, где она научится ещё жизни, как не на своём примере?
культУра• 27 апреля в 09:55
Ответ дляМарфа Українівна
На фармації нема кроків
Хто вам сказав?
3 кроки: після 3-го, після 5-го курсів, і третій після інтернатури.
Сегодня не целуюсь• 27 апреля в 09:55
Не збивайте, бо потім будете винна.
Головге, що хоче вчитися і розуміє що саме їй потрібно.
Викачую яйцями• 27 апреля в 09:55
Ответ дляТрамвайGirl
А кем можно работать ? Ну еще с фарм компаниями. Но это большее за границей развито. Хотя у нас в Харькове это чуть ли не единственный выш где нет бюджета и нет бюджета и учеба долгая
ТрамвайGirl• 27 апреля в 09:57
Ответ дляПодругаМужа
Кем работают?
Починали медпрестпвниками, зараз вже керівники різного рівня в представництвах міжнародних компаній та в наших. Ще дехто працює в лабораторії (Діла) та займається дослідженнями, але знову ж таки в іноземних компаніях
Викасикрет• 27 апреля в 09:59
Ответ дляСегодня не целуюсь
Не збивайте, бо потім будете винна.
Іноді потрібно втручатися, щоб дарма час не втрачати на те, що потім буде непотрібно.
Сегодня не целуюсь• 27 апреля в 10:05
Ответ дляВикасикрет
Ну так, мама ж сама знає чим дитина хоче займатись у житті. Потім чоловіка обере, скаже коли дітей народжувати...
Мишка-шалунишка• 27 апреля в 10:29
Ответ дляГостра на язик
Вона любить хімію, біологію.
Ми з нею говорили на цю тему, якщо ж вже така любов до хімії, краще піти на технолога, хіміка, більше перспектив буде в майбутньому, а фарм факультет сам по собі яку їй перспективу дасть? Ну попрацює на касі, я впевнена що вигорить швидко, стане завідуючою якщо захоче, і піде в мед преди....а далі що?
є клінічні дослідження, з/п моніторів від 2000 евро (була до війни), зараз на жаль, немає проєктів в Україні черех війну.
Не гоню• 27 апреля в 10:30
Ответ дляГостра на язик
Ну звісно, краще терапевтом в районній поліклініці
пАлАвинкА• 27 апреля в 10:40
Ответ дляГостра на язик
В фармкомпанію потрапити не легко
То ви впевнені, що вона не потрапить
База_птеродактилей• 27 апреля в 10:40
Ответ дляВикасикрет
А мама Нострадамус и может всё предвидеть? Вот вы понимали, что будет в 2026 году лет 20 назад?
Единая страна!• 27 апреля в 10:53
Ответ дляЗначит надо
Ви ким бачите свою доньку?
Це дивне питання
єдине, що важливо, ким бачить себе сама донька.
Почекуха• 27 апреля в 10:59
головний аргумент проти, це те що військовий облік піся цього факультету , я доньці навіть про біотехнологічний при Богомольця думати заборонила .ну їх нафіг з нескінченними тцк та влк (навіть якщо і не заберуть, геморой ще той туда ходити по чергам стояти)
Почекуха• 27 апреля в 11:02
Ответ дляБджілкаМайяUA
Це ваша пряма задача, як батьків, дати дитині освіту.
Діти - це дорого, від народження і до закінчення ВНЗ (якщо бажає).
Чи ви з тих, хто у 18 років виставляє за двері на вільні хліби?
повірте то фігня, дорого =влк та тцк
Викасикрет• 27 апреля в 11:03
Ответ дляБаза_птеродактилей
З освітою це легше передбачити. Так можна вибрати і бути філософом і що треба дозволяти таке?
А щодо сьогодення, то мій тато сказав ще в 2008, що буде війна і питання часу. Не помилився.
Сама купляю квіти• 27 апреля в 11:03
автор, ви дуже вузько мислите.
підтримайте дочку, це її старт і професія хороша.
неДоЖиру• 27 апреля в 11:13
Ответ дляТрамвайGirl
А що має бути далі ? Медпредставники чудово заробляють , мають вільний графік роботи й купу бонусів від роботодавця
А главное, военнообязанные:(
База_птеродактилей• 27 апреля в 11:15
Ответ дляВикасикрет
Нет, не легче. Можно закончить факультет философии и работать не по профессии. А можна совмещать.И куча других вариантов.
Мир очень быстро меняется. И главное - успевать подстраиваться.
Наличие диплома помогает лишь, если вы хотите на гос.службу устроиться. И то, многие гос.служащие его просто покупают, как выяснилось не один раз.
Это лучше, чем спустить жизнь в унитаз ради профессии, которая тебе не только не нравится, но и вообще не твоё.
Викасикрет• 27 апреля в 11:16
З дипломом філософа можно піти оперувати чи проектувати енергетичне обладання?