Гостра на язик• 1 час назад
Донька надумала вступати на фармацевтичний факультет
Не знаю хто її наштовхнув на цю думку, але я не в захваті від цієї ідеї.
Багато вже аргументів наводила, що нічого доброго з цього не вийде, 5 років просто викине в нікуди, щоб потім що!? Працювати в аптеці, стояти по 12 годин на ногах.
Зараз вона мене нічого не розуміє, а як зрозуміє буде пізно
Не пью, не курю• 1 час назад
Ответ дляМаурита
У нас тех несчастных фарм компаний условно три штуки на всю страну. А вузы выпускают каждый год десятки, а то и сотни фармацевтов. И куда их? Понятное дело, что в аптеки идут. Но тут блаженные будут обратное доказывать
И я об этом
Не пью, не курю• 1 час назад
Ответ дляФФФФристайла
Вас заблокували на робота юа ?
Ви обмежена людина, я не хочу вам нічого доказувати - просто такі батьки ще й дітей такими ж роблять …
Так это ж вы пишите, что не найдет работу и не в аптеке, я ж и ответила: найдите, покажите, или это вас заблокировали? Или вы ’обмежена Людина’? Я вам доказывать вашу глупость не буду, захотите, сами убедитесь
Полтавська галушка• 1 час назад
Ответ дляБджілкаМайяUA
1 Нічого поганого в аптеці немає
2 Для роботи у фарм компанії, в дослідженнях, на виробництві, фарм представником тощо - аптека необов´язковий етап
І яку диво кар´єру ви бачите для своєї дочки?
Аптеки разные. У вас понятие того что видите. У нас есть пару аптек, где до сих пор изготавливают препараты вручную. И химик там нужен. Про оплату их труда не знаю. Но замутить можно много чего...
Значит надо• 1 час назад
Ответ дляГостра на язик
Я не проти освіти, просто її вибір ні туди ні сюди
Ви ким бачите свою доньку?
Значит надо• 1 час назад
Ответ дляМаурита
То краще іти на біофак, сидячи аналізи розписувати, ну і якщо все добре, то теж фарм.компаніі
Полтавська галушка• 1 час назад
Ответ дляГостра на язик
Я не проти мед освіти, але тільки не фармація, а щось дійсно толкове, від чого більше користі буде
Не буде. Чому? З медициною на ти, і багато знаю.
Кудесница_с_пургеном• 1 час назад
Ответ дляГостра на язик
Ні, не бюджет, за мої кошти
А скільки зараз коштує на рік таке навчання?
Полтавська галушка• 1 час назад
Ответ дляФФФФристайла
Якщо батьки запхнули на юриста-економіста, то да … бідося …
Треба вчитися то, що цікаво і до чого ж хист !
А не ламати себе, або шукати свою професію до 50 років.
Ви забуваєте про гроші. Їх треба мати і в подальшому. Щоб вести приватну кар´єру. Працювати на когось, як на мою думку, сьогодні, не дуже кльово.
ПодругаМужа• 1 час назад
Ответ дляТрамвайGirl
Як на мене, чудовий вибір професії. В оточенні багато фапмацевтів, ніхто в аптеці не працює , всі заробляють гарні гроші
Кем работают?
культУра• 58 минут назад
Ответ дляМаурита
А за чей счет учеба? На бюджет планирует?
На фарм нема бюджету.
База_птеродактилей• 56 минут назад
Меня так на юрфак впихнули, ПАТАМУ ШО престижно. Отстаньте от дочери.Вы не знаете, что будет лет через 5 -10. Может, она и не будет работать по профессии, может, сама разочаруется и уйдёт. Но ваша дочь выросла, где она научится ещё жизни, как не на своём примере?
культУра• 56 минут назад
Ответ дляМарфа Українівна
На фармації нема кроків
Хто вам сказав?
3 кроки: після 3-го, після 5-го курсів, і третій після інтернатури.
Сегодня не целуюсь• 56 минут назад
Не збивайте, бо потім будете винна.
Головге, що хоче вчитися і розуміє що саме їй потрібно.
Викачую яйцями• 56 минут назад
Ответ дляТрамвайGirl
А кем можно работать ? Ну еще с фарм компаниями. Но это большее за границей развито. Хотя у нас в Харькове это чуть ли не единственный выш где нет бюджета и нет бюджета и учеба долгая
ТрамвайGirl• 54 минуты назад
Ответ дляПодругаМужа
Кем работают?
Починали медпрестпвниками, зараз вже керівники різного рівня в представництвах міжнародних компаній та в наших. Ще дехто працює в лабораторії (Діла) та займається дослідженнями, але знову ж таки в іноземних компаніях
Викасикрет• 52 минуты назад
Ответ дляСегодня не целуюсь
Не збивайте, бо потім будете винна.
Іноді потрібно втручатися, щоб дарма час не втрачати на те, що потім буде непотрібно.
Сегодня не целуюсь• 46 минут назад
Ответ дляВикасикрет
Ну так, мама ж сама знає чим дитина хоче займатись у житті. Потім чоловіка обере, скаже коли дітей народжувати...
Мишка-шалунишка• 22 минуты назад
Ответ дляГостра на язик
Вона любить хімію, біологію.
Ми з нею говорили на цю тему, якщо ж вже така любов до хімії, краще піти на технолога, хіміка, більше перспектив буде в майбутньому, а фарм факультет сам по собі яку їй перспективу дасть? Ну попрацює на касі, я впевнена що вигорить швидко, стане завідуючою якщо захоче, і піде в мед преди....а далі що?
є клінічні дослідження, з/п моніторів від 2000 евро (була до війни), зараз на жаль, немає проєктів в Україні черех війну.
Не гоню• 21 минуту назад
Ответ дляГостра на язик
Ну звісно, краще терапевтом в районній поліклініці
пАлАвинкА• 10 минут назад
Ответ дляГостра на язик
В фармкомпанію потрапити не легко
То ви впевнені, що вона не потрапить
База_птеродактилей• 10 минут назад
Ответ дляВикасикрет
А мама Нострадамус и может всё предвидеть? Вот вы понимали, что будет в 2026 году лет 20 назад?