Прокачую сідниці• сегодня в 09:17

А какой у вас любимый парфюм?

Цирк на дроті• сегодня в 09:44
Дуже подобався Yohji Yamamoto Yohji Yamamoto pour Femme
Це моя любов навіки, жаль вже немає

Кто крайний?• сегодня в 09:45
Ответ дляСекс-Бомба
Я теж не люблю нішу, але розумію, що у всіх нас різні смаки, і це нормально.
А от дехто (в основному якраз це любительки термоядерної ніші) чомусь дозволяють собі зневажливо ставитись до чужих смаків, які відрізняються від їхніх.
Ниша есть и довольно понятная. Я такую люблю. Например, куркджан ла розе, приятная была розочка у меня. На лето хочу делину попробовать. У byredo довольно приятная и понятная ниша, у меня есть тюльпан, Blanche, Роза у них приятная, вот бал Африки совсем не зашел.
Алесс• сегодня в 09:45
Один? Такого не бывает. Пользуюсь разными,много что нравится.
Сейчас на арабов присела
Алесс• сегодня в 09:46
Ответ дляКто крайний?
Лучше и не покупать. Я как-то так взяла bal d´afrique byredo. Меня от них тошнит. Не могу пользоваться.
У меня тоже стоит. Не зашел🤢
Цветочница• 2 часа назад
Том Форд кафе Роуз
ЖонДуан• 2 часа назад
Том Форд кафе роз
Любимка-анонимка• 2 часа назад
Ответ дляПротру пилюку
Так а конец не дочитали? і, здавалося б, за правилами французької транскрипції це правильно. - там было продолжение )))
Она обрезала как ей удобно
Чтоб не выглядеть дурочкой
Правильно Эрмес!

Любимка-анонимка• 2 часа назад
Ответ дляЦветочница
Том Форд кафе Роуз
Какой криворукий вам плитку укладывал, просто трэш
Козачка• 2 часа назад
Ответ дляПротру пилюку
Эрмес правильно говорить. Но да, парфюмы у них классные
На смак і колір, мені зовсім не один не зайшов, зараз лежить мінька Barenia , взагалі ніяк, сади на мій смак фу, особливо Ніл, болотом мені особисто пахне, туди ж варіації туфельок Еррери
Любимка-анонимка• 2 часа назад
Ответ дляКозачка
Туфельки Эрреры просто имеют дешевый простой аромат, нет там болота.
Может на вас так некрасиво расскрываются ароматы Эрмес, мне они очень нравятся
Козачка• 2 часа назад
Ответ дляСекс-Бомба
Розбиралась свого часу, і я права настільки ж, як і ви. Я уточнила, що Ерме - так звучить саме французькою.
)) невірна інфа, тут Ермес це Прізвище , тому таки Ермес, і французи так і говорять Ермес
Протру пилюку• 2 часа назад
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Странно, конечно, обрезку возле двери делать и эти куски лепить. Мои так тоже хотели строители сделать, а у меня еще широкоформатная была, пришлось ругаться
Протру пилюку• 2 часа назад
Ответ дляКозачка
А мне вот Нил когда-то очень нравился ) долго был любимчиком
ЭмчЭндЭм• 2 часа назад
Мне нравятся уже много много лет
Dior poison pure
ЭтаваНиМожетБыть• 2 часа назад
В мене їх декілька. Самий-самий це Діор Сенсуель, в мене залишок. А так його вже немає в продажу.
Минулого тижня користувалась Ланком Ідоль, до цього улюбленим був Givenchy Irresistible
Кидаю курити• 2 часа назад
Ответ дляСекс-Бомба
Удалено администрацией...
Barenia мені сподобалась, а от сади всі розпродала.
Парова машина• 2 часа назад
Хм кому то еще баккара нравится, я не могу свою продать
Любимка-анонимка• 2 часа назад
Ответ дляПротру пилюку
На самом видном месте налепил кучу кусков, жесть просто
from Ukraine• 2 часа назад
Ответ дляЦирк на дроті
Евіденс ів Роше, момент щастя, неволі. Жаль вже їх немає. Мер ми, Еклат
А я так постійно за бузком ганяюсь. Їх вже майже не знайдеш, з останнього флакону десь третина лишилась і навіть використовувати боюсь, щоб ще хоч трошки продовжити відчуття володіння

Цирк на дроті• 2 часа назад
Ответ дляfrom Ukraine
Я вас розумію. Мені не подобаються всі ці габи і Фльор наркотік. Не моє
Цирк на дроті• 2 часа назад
Ответ дляКто крайний?
Спробувала, моя думка просте простецьке. Ціна 5 копійок, да приємне. Але розраховано на хайп, такого можна знайти де завгодно. Але людям треба типу ніша, дорого.
Цирк на дроті• 2 часа назад
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ви нормальна?
Цирк на дроті• 2 часа назад
Ответ дляЭмчЭндЭм
Мне нравятся уже много много лет
Dior poison pure
Шикарний, оце ніша.
Міднайт, мисс діор чері
Любимка-анонимка• 2 часа назад
Ответ дляЦирк на дроті
Ви нормальна?
Да, а что не так? Кто так кладет кучей кусков на самом видном месте?
Цирк на дроті• 2 часа назад
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Яке це має відношення до парфумів
Любимка-анонимка• 2 часа назад
Ответ дляЦирк на дроті
Яке це має відношення до парфумів
Такое же и то сообщение к вам
Кидаю курити• 1 час назад
Ответ дляПродавчиня кіз
если бы сейчас выпускали старую клима в экстракте - ничего больше бы и не искала
парфюмов около 200, многим пользуюсь
Не пробували Yves Saint Laurent Rive Gauche Туалетна вода жіноча.
Мені всі зазначають, що дуже подібний до кліма.
Продавчиня кіз• 1 час назад
Ответ дляКидаю курити
пробовала
что то похожее есть, но совсем не то
клима нежнее
Не обижаюсь• 1 час назад
Ответ дляЦирк на дроті
І мені Евіденс із івроше теж подобається
Кидаю курити• 1 час назад
Ответ дляПродавчиня кіз
пробовала
что то похожее есть, но совсем не то
клима нежнее
так, в них старт дуже агресивний, потім вже біль подібний стає