Бжоли-бандерівці• вчера в 11:36

Підкажіть дитячий гель для прання Rossman без запаху

Цікавить з польських сайтів, можливо в Ашані. Хочу замовити онлайн, цікавить без запаху.
Мамина квіточка• вчера в 11:39
Rossman це ж магазин, там багато різних гелів.
Це як гель Єва питати.

автор Бжоли-бандерівці • вчера в 11:41
Так, мене цікавить з тих що в них в продажі, але точно без запаху
Совбез• вчера в 11:50
Автор, те, що він дитячий і без запаху, не означає, що підійде дитині.
Я колись давно купляла, дітей посипало від нього.
Зараз лише Е для кольору рожевий.
Або для білого, якщо він всередині білий , як перлина. Якщо голубий, то ні, він нереально смердить.
автор Бжоли-бандерівці • вчера в 11:51
Дякую, можна фото? Мені потрібно не для немовляти, а БЕЗ ЗАПАХУ.
Тумба-юмба• вчера в 11:56
Якщо не гель, то хороший Содасан і Деламарк порошок. У деламарк є і гелі, почитайте на них відгуки. Порошок дуже хороший, запах у кольорового слабкий
Капітанша• вчера в 12:54
Я беру для дитини з атопічним дерматитом Green and clean гель, це по-моєму наш, користуюсь вже років 7. Часто знижки на нього
KristinkaTeen• вчера в 12:58
Я для аллергика всегда беру Balance . Или детский или обычный, он у них весь идет без запаха.