Юлия Крамарева• 30 марта в 12:02

Мило антипятин

Підкажіть, будь-ласка де можна купити таке мило?
В інтернеті купити неможливо,про те,хто виробляє я в курсі,можна мені це не писати.Йому немає альтернативи,це особисто для мене.
Пригаю-цибаю• 30 марта в 12:05
Vanish мыло отлично все выводит

Рассказница• 30 марта в 12:10
Там активное вещество - натуральная желчь. Прям нет альтернативы) Denkmit, AlmaWin, Domol, Sonett..)
из_под_тишка• 30 марта в 12:13
Не думаю що Ви знайдете те мило. У кого були залишки то вже давно розпродали.
Шукайте серед іншого.
Я можу своє порадити, вже багато років користуюсь ось таким. Виводить практично все. Навіть «чорні» шкарпетки підлітка після прогулянок доводить до початкового, білого кольору :)
автор Юлия Крамарева • 30 марта в 12:14
Ответ дляиз_под_тишка
Шукайте серед іншого.
Дякую,це якесь китайське чи корейське,де можна замовити?
автор Юлия Крамарева • 30 марта в 12:16
Ответ дляРассказница
Denkmit бачила в продажу,спробую купити,правда,ціна в нього в 3 рази дорожче,чим я антипятин купувала.
из_под_тишка• 30 марта в 12:16
Ответ дляЮлия Крамарева
Корейське. Я ще до війни підсіла на деяку їх продукцію. Раніше брала в оффлайн магазині isei, зараз онлайн замовляю у них, бо в місті куди я переїхала їх магазину нема :(
Знаю що дещо з корейських продуктів в Єві можна ще замовити.
автор Юлия Крамарева • 30 марта в 12:18
Ответ дляиз_под_тишка
Дякую,що поділилися,буду шукати щось на заміну.

Вилосипедниця• 30 марта в 14:14
у меня мыло Шантеклер, с пятнами справляется, единственное жирные пятна ферри вывожу, следы крови перекисью, остальное все отстирывает
автор Юлия Крамарева • 30 марта в 14:53
Ответ дляВилосипедниця
У мене це мило на всі види плям підходило,не треба було заморочуватися.
За шантеклер мило погані відгуки від знайомих жінок, можливо залежить від партії,яка попадеться в продаж.
Вилосипедниця• 30 марта в 15:47
Ответ дляЮлия Крамарева
чоловіку пряму від мазута відіпрала шантеклером