Фея_3уровень• Изменено 2 часа назад
Також хочу питати про домашню тваринку
Ми взяли з притулку котика, він був домашнім ймовірно, бо досить породистий і доглянутий. ( Одразу напишу в нас є 2 котика безпородні, ми не полювали за гарною породою). Наші всі котики чіповані, вакциновані, живуть в чудових умовах. Якщо ми чіпуємо котика - це закріпить за нами право власності? Якщо інші господарі зʼявляться? Котик 1,5 року в притулку жив, його там доглядав власник притулку. Хочемо, але вже назавжди, він ж звикне до нас, а раптом через років 5 знайдуться господарі? Хоча про них роки 2 не чути
Фея_3уровень
• 2 часа назад
Ответ дляПлакулька
Какие такие хозяева? Где они были раньше? Хер им, а не кота.
Я теж так кажу. Він вже 2 роки без господарів. Але раптом його шукали десь у фб, а вони зʼявляться через роки… Як бути захищеним в цьому випадку? Чіпування?
Дама с заначкой• 2 часа назад
Старі господарі віддали в притулок в надії, що котик матиме нових дбайливих господарів
Фея_3уровень
• 2 часа назад
Ответ дляПлакулька
Ну я вчора бачила тут схожу тему, що можуть і в суд подати. Якщо мають старий вет паспорт
дякую аж підскакую• 2 часа назад
Ответ дляФея_3уровень
Никак
Это уже ваш член семьи
Дама с заначкой• 2 часа назад
Ответ дляФея_3уровень
В старому вет паспорті є днк?
Плакулька• 2 часа назад
Ответ дляФея_3уровень
Ружьё лучший аргумент в таких случаях
Фея_3уровень
• 2 часа назад
Ответ дляДама с заначкой
Ні, його підібрали в притулок дівчата які там працюють
Фенте Фря• 2 часа назад
Как старые хозяева докажут, что кот их? Чипируйте и в чип внесут ваши данные. И в паспорт тоже. Все, кот ваш. Хотя он ваш и без всяких чипов.
Не кую, не мелю• 2 часа назад
Ответ дляФея_3уровень
Но там же все четко, чипируйте и он Ваш.
Фея_3уровень
• 2 часа назад
Ответ дляФенте Фря
Дякую. Донька теж каже чіпувати. Просто якби він місяць два був загублений і прийшли б господарі - ок. Але він близько 2 років вже сам. Ми дуже любимо тварин і хочемо бути спокійними що ніхто не захоче судитись, бо і такі історії бувають.
Джем Шакіри• 2 часа назад
Ответ дляФея_3уровень
Пусть подают. Как они идентифицируют кота по старому паспорту? А если бы кота никто не усыновил, с кем бы они судились?
Поторописька• 2 часа назад
Ответ дляФея_3уровень
Ну який суд? Ви серйозно?
Вони забивали роками на кота, а тут з´являться і будуть щось вимагати. Навіть дітей в такому випадку не повертають, а тут кіт.
Не партесь.
Фея_3уровень
• 2 часа назад
Ответ дляПоторописька
Ну який суд? Ви серйозно?
Не партесь.
Мене це лякає більше
Фея_3уровень
• 2 часа назад
Ответ дляХвильоватиша
В мене забрали кота, не могла не повернути.
А скільки він з вами жив?
забиякина• 2 часа назад
Ответ дляФея_3уровень
Как они докажут, что это именно их кот? Сделают тест на отцовство, по родимому пятну? Ваш чипированный вами, так что все, поезд ушел
Chaterbox• 2 часа назад
автор, начнем с самого простого: как бывший хозяин кота вообще сможет найти его у вас дома?
Фея_3уровень
• 2 часа назад
Ответ дляChaterbox
Цей котик є на відео на каналі притулку і на фотці у інстаграмі притулку. Побачать і подзвонять їм, спитають куди віддали і тд
забиякина• 2 часа назад
Ответ дляChaterbox
Рейды по поиску утерянных животных, эт обычное дело.
Шучу, конечно)
Хвильоватиша• 2 часа назад
Ответ дляФея_3уровень
А скільки він з вами жив?
Майже 2 роки. Одесити їхали через Київ, зупинилися біля крамниці, вікно не зачигили, він втік. Я підібрала, довго шукала власників. Тиша. То залишила кота собі. Вони десь в старезному знайшли мою об’яву, то 100 % їх котик. Вони дуже страждали без нього весь цей час.
Chaterbox• 2 часа назад
Ответ дляФея_3уровень
в приюте куча таких котов, пара месяцев и ваш будет глубоко в архиве, куда никто не заглядывает. тем более он 2 года там висел, кто прям искал, тот давно бы уже нашел и забрал
Фея_3уровень
• 2 часа назад
Ответ дляChaterbox
Ну тобто навіть якщо колись знайшли б то вже не мають права забрати? Якщо в нас вже буде чіп і плюс довгий час з нами
Chaterbox• 2 часа назад
Ответ дляФея_3уровень
пусть вообще докажут, что это 100% их кот, а не похожий
Морская свинка• 2 часа назад
Ответ дляФея_3уровень
Ви багато накрутили собі в голові, кіт Ваш , на цьому все, поставте чіп і живіть спокійно
МояХатаЗкраю• 2 часа назад
Ответ дляФея_3уровень
А как они докажут, что это ваш? Там отпечатки пальцев 4-х лап?
Нашла я бультерьера в далеком 1997 году на улице, лечение и восстановление собачки стояли денег , сил и нервов , когда через пол года собака была приведена в нормальное состояние , нашлись прости господи хозяева которые ее выгнали, оказывается наблюдали за ее жизнью гниды , на тот момент уже состояли в клубе бультерьеров , когда узнали нашу историю , директор сама лично оформила щенячку родословную на свою суку , со словами фиг им а не Агата , в любом суде подтвержу что лично вам щенка подарила ! Так что автор кто его знает , как у вас получится , но собирайте все чеки на лечение , уход и кормление по возможности , хотя бы счет оплатить прийдется этим горе хозяевам, может и сами отвалятся …