АнтиТанкист• вчера в 16:04

Київський онкодиспансер

Дівчата, хто проходив лікування в Київському онкодиспансері? Сімейний направив батька до уролога, іздимо вже другу неділю, МРТ відразу підтвердило онко, але лікар постійно назначае якісь обстеження, безкоштовна черга на них на 2 місяці вперед, проходимо все за свій кошт, але лікування навіть на горизонті не видно, вони навмистно так затягують?
автор АнтиТанкист • вчера в 16:32
Ответ дляуспокойте_Меня
Це добре. А чому ж тоді не пропонують лікування? Типу вік? Боляче це все дуже
не знаю, завтра знову туди поїду і батька потащу, вже не витримую це все.

успокойте_Меня• вчера в 16:34
Ответ дляАнтиТанкист
Тяжко, ми теж зараз проходимо цей шлях.
Важко поїздки даюьтся хоч на авто, важко півдня проводити там. А там кого тільки нема.
Весняний Марафон• вчера в 16:36
Ответ дляуспокойте_Меня
о, молодец, и еще жива до сих пор. пОЗДРАВЛЯЮ
Адекватный человек такое не напишет.
автор АнтиТанкист • вчера в 16:37
Ответ дляуспокойте_Меня
Тяжко, ми теж зараз проходимо цей шлях.
а ми своїм ходом, з Борисполя, таксі туда обратно 3000, машина чоловіка стоіть в гаражі, чоловік зник безвісті в 2024 році, з ранку заходимо в той диспансер і під вечір звідти виходимо, це якійсь жах просто
успокойте_Меня• вчера в 16:37
Ответ дляВесняний Марафон
Адекватный человек такое не напишет.
В чем проблема? Мои поздравления. Єто прекрасно!
успокойте_Меня• вчера в 16:38
Ответ дляАнтиТанкист
Матір Божа. Сонечко, сил Вам! Таткові вичухатись.
Я сиджу на препаратах, бо не вивожу це все.
автор АнтиТанкист • вчера в 16:39
Ответ дляуспокойте_Меня
дякую, препарати не можу - переставала істи від них, стараюся сама якось витягти це все, ви також тримайтеся.

успокойте_Меня• вчера в 16:41
Ответ дляАнтиТанкист
Бажаю Вам з татком здоров´я.
Рогнеда Карповна• вчера в 16:43
Ответ дляАнтиТанкист
Ще призначили біопсію, лікар якій іі робить сказав - нащо дідулю мучати?, написав що по стану здоровья іі проходити недоречно, діагноз видно по мрт. я йому дякувала
Советую проконсультироваться по рекомендации у частного врача. Поищите информацию в группе фб ’Афіна жінки проти раку’
успокойте_Меня• вчера в 16:44
Бачу що ситуация однакова скрізь. Лікувати - ні, але экспериментувати - так.
я бажаю нашим можновлядцям отримати по заслугам.
Всі болячки, всі проблеми, з якими ми зіштовхнулися, та залишились без підтримки, грошей та влади. Один на один з цим. Амінь
Teonaa• вчера в 17:08
Ответ дляАнтиТанкист
це точно ви підмітили, мені ще так один лікар ехідно сказав - ви ж хотіли всі безкоштовно лікуватися, от тепер і лікуйтесь
Я Вам радила би зробити так: на гарячу лінію МОЗ, там дають номер потрібного дерартаменту. І там можна спитати про порядок, терміни…про єхидні зауваження про безоплатність. Щоб не робити здогадки як все повинно бути і аюв які строки
Фантазерша• вчера в 17:10
Ответ дляАнтиТанкист
Ну, так реально: хорошая медицине стоит денег и немалых