Фрекен бок• вчера в 16:46
Хто видаляв родиму пляму
Під загальним наркозом?
Пляма у сина приблизно 10х5 см. В дитинстві була мила, зараз не дуже. Думаємо над видаленням, що треба знати?
Единая страна!• вчера в 17:42
А вы узнавали, это не вредно? У меня есть пятно на ноге. Постоянно вопросы что эти достали. Представляю как людям у которых на лице...
Стигла полуниця• вчера в 18:26
Так и живу с родимым пятном. Место открытое? Шрам большой будет, келлоидный рубец может остаться.
Фрекен бок
• вчера в 22:16
Ответ дляЕдиная страна!
Ми були у лікаря в онкоцентрі років 10 тому, він тоді казав, що як виросте син, можна буде видалити. У нього на грудях під шиєю, сорочки під горло застібає.
Фрекен бок
• вчера в 22:20
Ответ дляСтигла полуниця
Під шиєю. Справа в тому, що воно не рівне, і ніби випукле, якщо чесно, привертає увагу. А в дитинстві гарненьке було.
Я ходжу зі шрамами на руці від пересадки шкіри, а тут, якщо буде рубець, нічого страшного.
Фрекен бок
• вчера в 22:23
Ответ дляБегущаяпо
Лазером? Пробуйте, они сейчас мощные и хорошо убирают
Не уявляю навіть. Я робила лазером родинки, не дуже приємно, навіть з уколом, а тут велика пляма.
Стигла полуниця• вчера в 22:27
Ответ дляФрекен бок
Такое большое надо хирургически у дерматолога-онколога. Потом когда шрам заживет, его тату можно скрыть.