Звезда в шоке• вчера в 18:08
Дефицит фруктов в Украине
❗️Буде дефіцит всіх українських фруктів: ціни на них злетять до небес, а про черешню можете забути, — EastFruit
📍Через квітневі заморозки врожай кісточкових в Україні може скоротитися вдвічі.
📍Під загрозою опинилися абрикоси, черешні, персики, вишні та сливи.
📍Найбільших збитків зазнали північні та центральні регіони країни.
📍Черешня, вишня та інші кісточкові обійдуться споживачам дорожче, ніж торік. Окрім втрат врожаю, на ціну тисне зростання собівартості виробництва.
Швидкоруч• вчера в 21:26
Ответ дляСамо_достаточная
Сто літ мак не родив і голоду не було.
Якось обійдемося без черешні
И без вишни, и без слив, и без персиков. А если и яблони будут цвести в холодрыгу без пчёл, то и без яблок
Само_достаточная• вчера в 21:37
Ответ дляШвидкоруч
Без вишні... Без слив....і що?
Аргументуйте, будь ласка, що станеться. Без вишні і без слив.
Смішнючка• вчера в 21:51
Ответ дляАйпишница
Головне щоб пшениця, картошка, морква, буряк і цибуля вродили.
Є ж невибагливі люди
Гл. Амурная• вчера в 22:12
Ответ дляБоВжеВільна
Бананы вообще как хлеб ем скока хочу, жду клубинику
у нас клубники валом. по 80 грн пол кило
Я пані прохана...• вчера в 22:18
Ответ дляСамо_достаточная
Без вишні... Без слив....і що?
Я ,наприклад, даже люблю вишню і черешню, без них мені й літо, не літо, але й минулого літа вже дорого було. Пів століття це були звичайні доступні усім фрукти, відрами їли й варення варили, а зараз і кіло купити дорого. Своя дача, де все росло, втрачена через війну. Дуже неприємно, що звичайні , місцеві фрукти стали делікатесом.
Радуга-дуга• вчера в 22:23
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Никто не вынуждает, но бывает, что иногда хочется, а оно никакое...Очень надеюсь, что закарпатская голубика не пострадает.
Ніяка не постраждає. Вона ще навіть не думає в сторону розпускання.
Летала_НаМетле• вчера в 22:25
Ответ дляБоВжеВільна
жду сливы и абрикосы
у багатьох вони позмерзали також..ще взимку.
Летала_НаМетле• вчера в 22:25
Ответ дляБоВжеВільна
Обладаю большим запасом заводских консерв анансов, вишня, бананды, мандарины.
Всю зиму покупала все виды виноградов. бабаны, апельсины. мандарины.
Персы! Давайте везите уже персов! Больших, мягких, спелых!
персики -також пусто.
Капітанша• вчера в 22:32
Будемо їсти манго і банани вони дешевше будуть яблук і черешень. В мене окрім вишень ще нічого не цвіте, щоб висновки робити. Обробляйте епін + бурштинова кислота, радять.
Радуга-дуга• вчера в 22:35
Ответ дляЧучало яблуні
Ну, про абрикоси якраз правда. Комусь пощастило, а якимсь регіонам - ні, бо вдарив мороз під час цвітіння. У нас повністю за сземою ьули бризкані всі абрикоси, тобто, не в моніліозі проблема, а в морозі. Минулого року всі у моєму містечку були без абрикос, а у моїх родичів на Дніпропетровщині - завалісь
У батька минулого року тієї черешні було... Шпаки їли, індики їли і ще купа обсипалась. І рожевих, і жовтих, і червоних - яких хочеш. Але ж її обірвати і довезти треба
Чучало яблуні• вчера в 22:33
Ответ дляРадуга-дуга
Черешні і в нас були, а вишень - 2 кг з 5 дерев. Абрикос не було
Радуга-дуга• вчера в 22:39
Ответ дляЧучало яблуні
Вишень теж пару відер нарвала, все інше так і пропало на деревах. Так що десь та вродить, питання лише чи будуть ним займатись люди, щоб по 20 грн ’здати’ аби хтось по 200 продав. Вже в тих селах і людей немає, нікому його ні їсти, ні збирати
Ромашкинная• вчера в 23:15
Абрикосы у нас уже который год мерзнут, в прошлом году мороз прошел полосой, они уже зеленые на ветках висели, померзли, в этом году все равно урожая не было бы. Сады померзли уже не первый год, бывает время от времени, переживем. Яблони не цвели еще, их грызть будем.
Ромашкинная• вчера в 23:17
Ответ дляБоВжеВільна
Некоторые срать не могут без фрутов
Ну я фрукты люблю, любые, но если одного фрукта не будет, будет другой, могу яблоками обходиться.
Шикаю і викаю• вчера в 23:31
Ответ дляСамо_достаточная
Сто літ мак не родив і голоду не було.
Якось обійдемося без черешні
Скоро без всього обідемося.
Останнє з новинних каналів :
Через тиск з боку МВФ та ЄС нам, можливо, незабаром доведеться скасувати штучні тарифи на електроенергію, газ та тепло, — Олександр Харченко, директор Центру досліджень енергетики.ㅤㅤ
Останнє з новинних каналів :
Калинові вуста• вчера в 23:35
Ответ дляГопница-Советчица
и что теперь делать? я и так мало ела, ребенку в основном покупаю, закрутки давно не делаю. я не повлияю на урожай и цены, имеем что имеем
Малину будете купувати і полуницю
НашлаПерепискуМужа• сегодня в 00:44