У порівняні з цими акулами. Дурачок Гітлер в лоба атакує велику державу, мріючи про бліцкріг і воєнну перемогу. Ну тупе. Меркель, ця гєніальна паучиха, плете сітки протягом 30 років навколо України, даючи грантові кошти, підкупляючи еліту, незамітно капаючи - шо ось ось ми візьмемо всіх в єс і ви заживете. При цьому дивлячись як наростає невдоволення росії. З їхньої легкої руки ми тут усі невіпенні патріоти, люди майданять і вже одною ногою в Європі. Тепер мерц каже, шо нам треба буде відмовитись від територій ради мирної угоди з росією і вступу в єс. Гітлер би до такого не додумався. Ослабити одночасно дві самі сильні економіки після розвалу ссср, вкинути нас усіх в демографічну яму, з якої ми ніколи вже не виберемось. даже нікого в газові камери не довелося заганяти. Хто скаже шо європейці дураки після цього?
Фляшунька• сегодня в 10:26
Ответ дляМамОмужа
А Україна член НАТО, що на неї повинен розповсюджуватися захист?
Я писала про те, чому нас туди ніхто ніколи не візьме.
Я погнала• сегодня в 10:27
Ответ дляСоображалочка
Але які ж все-таки вони лживі. В очі сцяли про вступ до ЄС, водили за ніс, поки не завели в глухий кут. Ненавиджу падлюк.
Где они лживы?Они уже три года ротом своих говорящих голов талдычат,что война в Украине должна продолжаться до 2030 года.И не важно с каким результатом она закончится.Важно,что они к этому времени успеют перестроить свою оборонную стратегию.Но украинцы, как влюблённая женщина,продолжает исступлённо твердить: он не такой и он не мог.Диагноз.
ПесиКот• сегодня в 10:27
Ответ дляlilul990
Генсек нато рютте
Де саме? Він прямо говорить, що німці, США, угорці і ще хтось там проти. І вступ не на часі
ПесиКот• сегодня в 10:34
Ответ дляЯ погнала
Даже наш потужно подтвердил, что у нас почетная миссия - щита Европы. Нахрена только нам это - не говорил. Хотя многим и не надо ) щит так щит. Стадион так стадион. Скачем дальше.
А помните как зе не сдал анализы перед выборами? И все равно проголосовали
Дівчина заглядєніє• сегодня в 10:36
Ответ дляЯ погнала
Повірте буде наближатися 2030 рік,почнуть талдичити,що треба,щоб до 2033 року продовжувалая війна в Україні,у них роль така відведена.
Сама Європа з Росією не буде воювати,там народ підніме руки і здасться,та і керівництво країн теж здасться.
Хто там закордоном,запитайте у рядових громадян,чи готовий він отак іти вмирати,думаю,буде відповідь ’ні’
Соображалочка• сегодня в 10:37
Ответ дляЯ погнала
Ну і? А що говорили не три, а чотири-десять років тому?
Чого тільки варті заяви на початку повномасштабної війни- от-от приймемо, потерпіть ще трохи!..
Ответ дляДівчина заглядєніє
У вас дивне розуміння війни з європою
Ніби будуть брати плєнних і в сібірь валити ліс
Там трохи інший вигляд усе матиме та інші цілі
ПесиКот• сегодня в 10:36
Ответ дляДівчина заглядєніє
Та вони і не будуть одне на одних нападати. Навіщо? Вони ж фінансові партнери. Оно вже й через нас продовжують нафту туди передавати, газ теж як йшов так і йде. Все для європейського тихого ситого життя.
Само_достаточная• сегодня в 10:37
Ответ дляПесиКот
Ну згадайте Югославію. І яка її частина таки отримала всі плюшки від ЄС та НАТО?
Одна Хорватія. А на скільки шматків пошматовано? А скільки людей загинуло.
Словения тоже была в Югославии
И намного раньше вступила в ЕС и НАТО
А Черногория уже в НАТО и скоро вступить в ЕС. Она единственная кто готов, по сравнению с другими кандидатами.
И намного раньше вступила в ЕС и НАТО
ПесиКот• сегодня в 10:37
Ответ дляСоображалочка
Де хоч якесь посилання, що прямо Україну запрошують до НАТО?
Дівчина заглядєніє• сегодня в 10:39
Ответ дляlilul990
У вас дивне розуміння війни з європою
Там просто не буде війни,максимум пожертвують країнами Балтії.
Та й то буде лагідна окупація.
ПесиКот• сегодня в 10:39
Ответ дляDi3
Как же надоели эти примитивные и тупые боты, что зелёного цвета, что шоколадного
Бляха. То троли, то боты. Самой не противно ярлыки вешать?
Вумна, аж страшно• сегодня в 10:41
А нащо нам ЄС? Нам від того ніякої вигоди немає їм теж. ЄС вигідна для сильних економік.
Ответ дляДівчина заглядєніє
Та й то буде лагідна окупація.
Війна там уже іде. Замахи на вбивство, залякування, кібератаки, підривна діяльність завербованих агентів, підпали воєнних підприємств, купівля ключових політичних фігур.
Соображалочка• сегодня в 10:43
Ответ дляВумна, аж страшно
Та ми зрозуміли, що нашу країну довели до такого стану, що нафіг ми кому треба. Хіба що в якості ’щита Європи від рашки’.
Я погнала• сегодня в 10:43
Ответ дляДівчина заглядєніє
Европа не будет с Россией воевать,потому что та на неё и не собирается нападать.
Дівчина заглядєніє• сегодня в 10:44
Ответ дляlilul990
У них немає випалених населених пунктів,зруйнованих домівок,вбитого цивільного населення і військових,мобілізованих десятками тисяч і т.д.,так що то просто інший вимір розборок.
Я погнала• сегодня в 10:45
Ответ дляlilul990
Кто там Северные потоки взорвал?А?
Дівчина заглядєніє• сегодня в 10:45
Ответ дляЯ погнала
До речі,ваша думка - це теж можливий варіант розвитку подій.
Само_достаточная• сегодня в 10:45
Ответ дляЯ погнала
Откуда вы такие берётесь?🤣в 2021 году тоже самое здесь писали
А как оно вышло??
Россия всю жизнь только и делает - что воюет с кем-то!!
И напасть на прибалтику или Польшу - это у них уже запущен механизм!!
В госдуре недавно выкатили заяву, что Польша и Прибалтика собираются оккупировать Калиниград😂
Война России и Европы- неизбежна и очень скоро будет.
А как оно вышло??
Соображалочка• сегодня в 10:45
Ответ дляЯ погнала
На нас теж не збиралася. Це якщо вірити заявам з боку рашистів напередодні повномасштабного вторгнення.
Ответ дляДівчина заглядєніє
Війна гібридна нічим не краща за нашу. Інфляція, падіння рівня життя, люди починають дивитись у бік правих партій, які маскуюють фашистські ідеї під патріотичні гасла.
Я погнала• сегодня в 10:46
Ответ дляСоображалочка
Разные измерения.
Само_достаточная• сегодня в 10:46
Ответ дляСоображалочка
Раше нужен сухопутный коридор в Калиниград
Как и тут нужен был сухопутный коридор в Крым
Я погнала• сегодня в 10:47
Ответ дляСамо_достаточная
А как оно вышло??
Главное,повторять это как мантру.Тогда легче становится,что не только украинцы в дураках.
РокерША• сегодня в 10:50
Ответ дляПесиКот
А що йому, людина при владі та грошах, він та його рідні в безпеці, можна собі далі царювати на крові українців до останнього. Нескінченне всесвітнє турне з оплесками триває, все як він любить ...