lilul990• сегодня в 09:56

Браво, Мерц і Меркель. Гітлєр то дитячий садок

У порівняні з цими акулами. Дурачок Гітлер в лоба атакує велику державу, мріючи про бліцкріг і воєнну перемогу. Ну тупе. Меркель, ця гєніальна паучиха, плете сітки протягом 30 років навколо України, даючи грантові кошти, підкупляючи еліту, незамітно капаючи - шо ось ось ми візьмемо всіх в єс і ви заживете. При цьому дивлячись як наростає невдоволення росії. З їхньої легкої руки ми тут усі невіпенні патріоти, люди майданять і вже одною ногою в Європі. Тепер мерц каже, шо нам треба буде відмовитись від територій ради мирної угоди з росією і вступу в єс. Гітлер би до такого не додумався. Ослабити одночасно дві самі сильні економіки після розвалу ссср, вкинути нас усіх в демографічну яму, з якої ми ніколи вже не виберемось. даже нікого в газові камери не довелося заганяти. Хто скаже шо європейці дураки після цього?
автор lilul990 • сегодня в 10:48
Ответ дляЯ погнала
Главное,повторять это как мантру.Тогда легче становится,что не только украинцы в дураках.
Вам платять за те шоб ви людям замилювали очі?

Дівчина заглядєніє• сегодня в 10:48
Ответ дляlilul990
Війна гібридна нічим не краща за нашу. Інфляція, падіння рівня життя, люди починають дивитись у бік правих партій, які маскуюють фашистські ідеї під патріотичні гасла.
Мені більше підходить інфляція і падіння рівня життя,чим зруйновані нсаелені пункти,понівечені людські долі,сльози і горе людей кожного дня.
Жаль,що не можна з ними помінятися.
Я погнала• сегодня в 10:49
Ответ дляlilul990
Росія уже активно готує напад.
Если следить за вашими темами,то этот напад должен был произойти год назад.А этой весной у россиян победа над Польшей и Балтией.,
Хи хи, ну ну• сегодня в 10:49
Ответ дляСамо_достаточная
Откуда вы такие берётесь?🤣в 2021 году тоже самое здесь писали
А как оно вышло??
Россия всю жизнь только и делает - что воюет с кем-то!!
И напасть на прибалтику или Польшу - это у них уже запущен механизм!!
В госдуре недавно выкатили заяву, что Польша и Прибалтика собираются оккупировать Калиниград😂
Война России и Европы- неизбежна и очень скоро будет.
ОК, мы им тоже посочувствем. Можно так? Не впрягаться в войну, а просто по-человечески посочувствовать и выразить глубокую обеспокоенность?
Само_достаточная• сегодня в 10:49
Ответ дляЯ погнала
Ждём 27 год
Немножко осталось))
Потом и бравых и смелых поляков увидим, и гордых лесных братьев - прибалтов
И сильных мира сего - немцев.
автор lilul990 • сегодня в 10:50
Ответ дляДівчина заглядєніє
Жаль,що не можна з ними помінятися.
Якшо з ними помінятися то ваш чоловік буде у штурмовій бригаді берліну
Само_достаточная• сегодня в 10:50
Ответ дляХи хи, ну ну
Лично я буду открывать проссеко))
А что будете делать вы - не мое дело.
Эти шавки кинули нас в эту войну-скотобойню
И сделали «щитом»
Желаю им пройти наш путь!

Я погнала• сегодня в 10:50
Ответ дляХи хи, ну ну
Можем ещё принять их беженцев и две тысячи грн переселенческих платить.Полгода.
автор lilul990 • сегодня в 10:50
Ответ дляЯ погнала
До нападу на Україну росія років 25 готувалась.
Я погнала• сегодня в 10:51
Ответ дляСамо_достаточная
Ждём 27 год
Немножко осталось))
И сильных мира сего - немцев.
Ждите.Но перед этим сложите два и два.
РокерША• сегодня в 10:51
Ответ дляДівчина заглядєніє
Жаль,що не можна з ними помінятися.
Не бачити різницю між цім та замилювати очі, це зелене дно авториці ...
Я погнала• сегодня в 10:52
Ответ дляlilul990
250. Почему так плохо подготовилась за 25 лет?
Дівчина заглядєніє• сегодня в 10:53
Ответ дляlilul990
Якщо-ключове слово, але цього немає в реалі.
автор lilul990 • сегодня в 10:53
Ответ дляРокерША
У вас є тил, куди ви можете втекти від війни. Де з найгіршого тільки інфляція. Це те про шо ви чуєте. Шо в цьому поганого? Те про шо ви не чуєте - така сама війна
автор lilul990 • сегодня в 10:53
Ответ дляЯ погнала
Пєсков, ти?
автор lilul990 • сегодня в 10:54
Ответ дляДівчина заглядєніє
Є в реалі на окупованих росією територіях
andrey_spec• сегодня в 10:54
Самі боти собі тему створили, самі обісрали НАТО, тільки тайожний союз забули похвалити, то мабуть на наступній сторінці
автор lilul990 • сегодня в 10:58
Ответ дляandrey_spec
Хто ж обсирає єс? Хороша організація

Тіки нас туди ніколи не візьмуть
Дівчина заглядєніє• сегодня в 10:55
Ответ дляlilul990
Там вже штурмові бригади на Берлін сформували?І шо Мерц про це ще нічого не знає?

Я погнала• сегодня в 10:55
Ответ дляlilul990
Нема.
автор lilul990 • сегодня в 10:56
Ответ дляДівчина заглядєніє
Хочете сказати ждунів не гребуть на війну проти українців?
автор lilul990 • сегодня в 10:56
Ответ дляЯ погнала
Нема.
З вами все понятно
Сапай вазони• сегодня в 10:58
Ответ дляПесиКот
Дураки українці. Нафіг тей вектор у НАТО та ЄС був? Якщо ні туди ні туди нас такими як ми є ніхто не кликав. Жили б собі з нейтральним статусом далі.
Який нейтральний статус ми би могли зберегти? У нас вибір між євроінтеграцією та росією. Ви би обрали росію? Кремль буквально каже, що вирішить українське питання, а наші хомʼяки пишуть про якийсь нейтральний статус. Смішно. Ні, я цілковито за нейтральний статус, якби жила в світі рожевих єдинорогів, де росія ні до кого не рипається і живе своїм життям, але це, на жаль, не так. Буквально ніколи не так.
автор lilul990 • сегодня в 10:57
Ответ дляСапай вазони
Ше є китай
Дівчина заглядєніє• сегодня в 10:57
Ответ дляlilul990
Підождіть,ми про Берлін розмовляємо.То вже там є штурмовики Берліну?
автор lilul990 • сегодня в 10:58
Ответ дляДівчина заглядєніє
Умовний Берлін які росіяни штурмують під краматорськом 5й рік
МамОмужа• сегодня в 11:01
Ответ дляФляшунька
Я писала про те, чому нас туди ніхто ніколи не візьме.
Це само собою, що одна з причин це захмарна корупція, але захищати вони не зобов´язані були Україну.
Я погнала• сегодня в 10:59
Ответ дляlilul990
Не то что не гребут,даже страстно желающих проверяют от и до.Не доверяют они украинцам,вдруг это засланный казачок
автор lilul990 • сегодня в 10:59
Ответ дляМамОмужа
А до війни і захмарної корупції чому не брали
МамОмужа• сегодня в 11:00
Ответ дляДівчина заглядєніє
Повірте буде наближатися 2030 рік,почнуть талдичити,що треба,щоб до 2033 року продовжувалая війна в Україні,у них роль така відведена.
Сама Європа з Росією не буде воювати,там народ підніме руки і здасться,та і керівництво країн теж здасться.

Хто там закордоном,запитайте у рядових громадян,чи готовий він отак іти вмирати,думаю,буде відповідь ’ні’
Не хочуть і дуже коректно, непрямо називають нас не розумними, що вже давно домовилися б і всім було б добре