Вельми шановна• 28 апреля в 13:11
Де хочете відпочивати влітку і з яким бюджетом
Барвіночка• 29 апреля в 08:51
Болгария 700 евро 7 дней ну плюс 200 евро на расходы. В прошлом году 500 + 200 все подходит, все нравится. Еду с Одессы спать.
Вельми шановна
• 29 апреля в 08:56
Ответ дляБарвіночка
Бажаю гарного відпочинку
КротоТо• 29 апреля в 09:28
Плануємо Сардинію, через Венецію і Неаполь, хочу в 100 тис грн вкластися на двох на 17 днів
Вельми шановна
• 29 апреля в 09:37
Ответ дляКротоТо
Це реально? Це з дитиною? В готелі проживати?
КротоТо• 29 апреля в 09:50
Ответ дляВельми шановна
З підлітком, не готель, кімната в апартаментах. У мене вже не один досвід такої оренди, тож мене влаштовує. Свій с/в, є кухня. Снідаємо вдома, один раз в кафе, а італійська піца дитині заходить завжди. Чого чепляю по дорозі не одну локацію, бо так напряжно і дорого добиратися з України до аеропорту вильоту і назад, що вміщаю в цю поїздку максимум
Тантрический кекс• 29 апреля в 18:49
Ответ дляMahatat
Ворохта, тиждень, бюджет 60к грн
А де зупиняєтесь в Ворохті?
Тантрический кекс• 29 апреля в 18:51
Ответ дляБарвіночка
А який готель забронювали?
ЗаведУющая• 29 апреля в 23:51
Ніде, 40 км фронт, хоч би вдома набутись... Починаєш цінувати те що маєш, нажаль...
Запароленое одеяло• 30 апреля в 09:32
Ми вже відпочили в Єгипті .Добре ,що до шаленої спеки,бо в мене рухнуть від неї ноги.
Дуже задоволена.
Раннє бронювання зекономило 22 тис.
То ж відпочинок з трансфером в Бухарест і півсумки ліків вийшов 1000 у.є.
Дуже задоволена.
Раннє бронювання зекономило 22 тис.
Вельми шановна
• 30 апреля в 09:33
Ответ дляЗапароленое одеяло
Дуже задоволена.
Раннє бронювання зекономило 22 тис.
Дуже задоволена.
Раннє бронювання зекономило 22 тис.
Супер, це прямо вигідно вийшло
Запароленое одеяло• 30 апреля в 09:35
Ответ дляТвоя подружайка
Да, из Киева в Кишинев
Дуже дешево.
Я з Чернівців до Бухаресту платила 60 євро
Запароленое одеяло• 30 апреля в 09:36
Ответ дляКотомафия
В прошлом году в 100 тыс уложились. В этом году больше будет, все подорожало. Работодатель частично компенсирует (путевка на базу отдыха или санаторий в Карпатах). Я работаю удаленно, сына сама воспитываю, вдова. В Болгарии 2 недели отпуск и 1 неделю работала. В Карпатах 2 недели работала и 1 неделя отпуск
Ви молодець!
Запароленое одеяло• 30 апреля в 09:46
Ответ дляВельми шановна
Супер, це прямо вигідно вийшло
Так ,цей раз мені Єгипет вдався.
Навіть соромно признатись ,що перша лінія і променад Наама бей по сходах вниз.
Вивчала готель по відгуках і ризикнули.
Море,риби ,живий риф-це для нас.
Цей раз бачили ската і восьминога))
Вивчала готель по відгуках і ризикнули.
Море,риби ,живий риф-це для нас.
Цей раз бачили ската і восьминога))
Твоя подружайка• 30 апреля в 13:36
Ответ дляЗапароленое одеяло
Дуже дешево.
Может у вас был минибус на 8 мест?
Запароленое одеяло• 30 апреля в 13:38
Ответ дляТвоя подружайка
Может у вас был минибус на 8 мест?
Так
Твоя подружайка• 30 апреля в 13:47
Ответ дляЗапароленое одеяло
Так
Поэтому и цена такая, а мы двухэтажным автобусом,он дешевле...
Завжди з рушником• 30 апреля в 15:35
Ответ дляВиправлялочка
Только приехала из Барселоны была 1,5 недели, поэтому море бюджетное - Болгария
Дивлюся, що і Болгарія цього року не бюджетна. Ціни космос, я просто не встигаю за ними.
anikabusinika• 04 мая в 13:31
Ответ дляВельми шановна
А де в Грецію?
Вибачте що пізно відповідаю. Тільки побачила.
Ідемо двома машинами з Києва. Три сімʼї: 5 дорослих і 4 дитини. На Хаокідікі.
Забронювали віллу на Касандрі. за 1200 на 6 ночей.
Потім поїдемо на Сітонію на 3-4 ночі. Знімемо щось «гаряче» день в день. Трошки дорожче буде ( за ніч)
Виходить.
: дорога на мою родину (бензин вінетки, грінкарта) буде 400-500 євро.
6 ночей 400 євро.
Ще Сітонія. харчування, іноді приватні пляжі… десь в 3000 вкладаємося.
Ми майже кожен рік їздимо в Грецію. Іноді 2 рази на рік. По материковій Греції і Левкаді можу Вам багато чого порадити.
Виходить.
6 ночей 400 євро.
Вельми шановна
• 04 мая в 16:37
Ответ дляanikabusinika
Виходить.
6 ночей 400 євро.
Виходить.
6 ночей 400 євро.
Супер! Якщо їхати автобусом, це дуже втомлює? Скільки орієнтовно на магазини треба з собою брати євро? На які екскурсії в Сітонії краще звернути увагу?
anikabusinika• 04 мая в 18:18
Ответ дляВельми шановна
На Халкідікі немає екскурсій. Можна поїхати в Салоніки, але там теж не особо.
Халкідікі це про чудові пляжі в казкове море. Пляжец багато, і краще мати машину щоб їздити по диких пляжах. Є пісчані, є галька, білосніжний пісок і сосни.
На автобусі і не їздила.
З Києва їде автобус. Виїхав вчора о 7 ранку, буде в Салоніках сьогодні в обід, у вечорі в Афінах.
Білет приблизно 120 євро в один бік.
Якщо Ви хочете готельний відпочинок, я б не радила Грецію взагалі. Туреччина буде дешевше.
В Греції є причудові готелі але буде в рази дорожче ніж Туреччина, море і їжа такі самі.
І в отелях північної Греції (Салоніки, халкідікі і все що поруч) традиційно дуже багато росіян. Отих класичних, поруч з якими важко.
Коли ви самі в на авто це не так відчувається.
На автобусі і не їздила.
Білет приблизно 120 євро в один бік.
Вельми шановна
• 04 мая в 19:43
Ответ дляanikabusinika
На автобусі і не їздила.
Білет приблизно 120 євро в один бік.
На автобусі і не їздила.
Білет приблизно 120 євро в один бік.
Дуже дякую за відповідь!