Вельми шановна• сегодня в 13:11

Де хочете відпочивати влітку і з яким бюджетом

Крихітка на всі• сегодня в 13:33
Ответ дляKhmelnichanka
Шикарний бюджет для 2-х тижнів.
Гарного відпочинку!
Спасибо

Диви яка я пава!• сегодня в 13:33
Ответ дляМудрецыха мира
В лісі, на ягоди
Мне комары страшней шахедов. Я на море
anikabusinika• сегодня в 13:33
Греція і Мальта. Планую по 3000 вкластися.
Твоя подружайка• сегодня в 13:33
Ответ дляKhmelnichanka
Шикарний бюджет для 2-х тижнів.
Гарного відпочинку!
Мы втроём летали в прошлом году за 1700€ в Турцию и мне казалось,что это очень дорого
Ловлю капці• сегодня в 13:35
Купити книгу в кіндлі за 7-9$ (чекаю знижки на неї) і, лежачи на своєму дивані, її неквапливо читати. Це і є весь мій бюджет).
автор Вельми шановна • сегодня в 13:37
Ответ дляanikabusinika
А де в Грецію?
Твоя подружайка• сегодня в 13:38
Ответ дляВельми шановна
А де в Грецію?
Вы автобусные смотрите? Какой бюджет +-?

автор Вельми шановна • сегодня в 13:38
Я хочу не Чорне море, не Турцію і не Єгипет, гарний пляж і більш менш пристойний готель....Автобусом. Бюджет 2000 тис дол. Нічого не можу толкового знайти
автор Вельми шановна • сегодня в 13:38
Ответ дляТвоя подружайка
Написала
Гірчинка• сегодня в 13:39
Корфу. Надеюсь в 10к€ уложиться
Khmelnichanka• сегодня в 13:40
Ответ дляТвоя подружайка
Ну так, у всіх же різні вимоги, побажання, запити. І різні можливості :). В мене теж на трьох дорослих на 3 тижні бюджет менше 5 тисяч євро. А якщо на тиждень - то втричі менший :). І всіх різні пріорітети. Головне, щоб потім не було розчарувань :)
Твоя подружайка• сегодня в 13:41
Ответ дляВельми шановна
Зайдите на сайты туроператоров и отфильтуйте выезд автобусом из своего города в Черногорию: Пилон,Альф, Орбита, Альянс. Но в 2$ с питанием не вложитесь,это будут только завтраки. Вас трое?
автор Вельми шановна • сегодня в 13:43
Ответ дляТвоя подружайка
Так, дякую
автор Вельми шановна • сегодня в 13:43
Ответ дляТвоя подружайка
На 7 днів
Твоя подружайка• сегодня в 13:45
Ответ дляВельми шановна
На 7 днів
На 7 дней не вижу смысла ехать в Черногорию,ехать две ночи в одну сторону. Хотя бы 9-12 ночей
Я посмотрела на троих аппарты с завтраком 70 тысяч на 9 ночей
автор Вельми шановна • сегодня в 13:46
Ответ дляТвоя подружайка
Це на відпочинок, на дорогу я не враховувала дні
Твоя подружайка• сегодня в 13:47
Ответ дляВельми шановна
Я поняла, 7+4 дорога...
автор Вельми шановна • сегодня в 13:48
Я дуже хочу піщаний пляж, чисте море
Твоя подружайка• сегодня в 13:48
Ответ дляВельми шановна
За 50+- найдете аппарты

Твоя подружайка• сегодня в 13:50
Ответ дляВельми шановна
Я дуже хочу піщаний пляж, чисте море
Материковую Грецию посмотрите,но тоже ехать далеко+ налог в отеле и часто трансфер только до автобусной остановки,дальше пешком до отеля или за доплату
Твоя подружайка• 2 часа назад
Ответ дляВельми шановна
Я дуже хочу піщаний пляж, чисте море
Моя подруга летит очень бюджетно в Мармарис ( там меньше русских)-54 тысячи грн на 9 ночей,тройка нормальная, все включено+ с собой на напитки на пляже,пляжа своего нет, но можно заказать, что угодно и вам дадут лежаки. И плюс трансфер до аэропорта Кишинев по 1200/ на человека
автор Вельми шановна • 2 часа назад
Ответ дляТвоя подружайка
Супер
Isa Dora• 2 часа назад
Ответ дляТвоя подружайка
С Киева трансфер?
Твоя подружайка• 2 часа назад
Ответ дляIsa Dora
С Киева трансфер?
Да, из Киева в Кишинев
Доктор Хаос• 2 часа назад
Будем отдыхать в Швейцарии. И то, потому что здесь живём. Никуда не поедем.
Каляка маляка• 2 часа назад
Ответ дляАноним с кешбеком
На даче. Все моря видела, весь мир объездила, ничего там невероятного нет. В том же ОиР и покруче места можна посмотреть.
А бюджет предпочитаю хранить в нале.
Так не скаже жодна людина, яка типу об´їздила весь світ.
Цікаво, на що ви тоді той бюджет зберігаєте?
ОноВамнадо• 2 часа назад
Ответ дляanikabusinika
На Мальту звідки плануєте летіти? Я теж туди хочу, давно хочу. Але ми втрьох напевно в €3000 не вкладемось
ОноВамнадо• 2 часа назад
Ответ дляВельми шановна
Логічно. Ціни ростуть кожен рік. Ще років 5-6 тому, до ковіду можна було на 2 тис гарно відпочити. А зараз складно
Gleva• 2 часа назад
Ответ дляЛовлю капці
На Амазон чекаєте? А коли там планується знижка? Дайте посилання будь-ласка яку пригледіли
ОноВамнадо• 2 часа назад
Ответ дляВельми шановна
Так, дякую
Ми минулого літа вдвох з донькою з перельотом з Кишинева 9 чи 10 ночей відпочивали в Св. Стефані і витратили десь біля 2 тис. Якщо не помиляюсь, то проживання та переліт 56 чи 58 тис був. І це просто вілла, без завтраків, але щоправда з маленькою кухнею. А ще ж доїхати до Кишиневу, харчування. Один реклайнер Дніпро-Кишинев на двох в обидві кінця обійшовся 18 тис.