Леопардові панчохи• 1 час назад

Аланія, Туреччина

Добрий день. Планую поїздку в Аланію у вересні, треба вже бронювати готель. От така я відставша від життя, що останній раз була закордоном в 1999 році(( Тому навичок подорожей не маю взагалі.
Вирішили їхати автобусом маршрут Київ- Аланья, бо літаком дуже дорого. Автобус до Аланьї йде 48 годин. Дуже дуже довго. Розглядала варіанти Сліп-басів з лежичими сидіннями, але весь маршрут з Києва пролягає через Одесу, паром і далі. З огляду на безпекову ситуацію хотялося би поїхати західним напрямком через Чернівці.
Дівчата, підкажіть будь ласка гідного перевізника хоч з більш менш комфортом? Може хтось нещодавно їздив? Сліп- баси черед західну не їздять, але хотілося би хоч мінімального комфорту щоб витримати всі ці години. Поки що знаходжу великі автобуси, а може хтось їздив бусами, мікровенами, кажуть що в них час поїздки менший за рахунок кордону та взагалі вони швидші, що крісла комфортніші типу "дипломат"з підставками для ніг.
Порадьте будь ласка, буду дуже вдячна. Перевізників багато, але вже стикнулася наприклад Гюнсел відомий, проте кажуть часті затримки та поломки транспорту, те ж саме з Флікбас.
Допоможіть
Я Головна• 1 час назад
А если в Польшу и там самолетом около 100 евро в одну сторону- без стресса. Я из Германии уже купила на июнь около 140 евро билет

КапитанльнаЯ• 1 час назад
Чому тур не купити? Це дешевше
Галя-краля• 1 час назад
Ответ дляЯ Головна
Тоже подумала, что проще тем же интерсити границу проехать
Да, я блондинка!• 1 час назад
48 годин дороги...це ж скільки потім відпочивати від цієї дороги. спина і ноги затечуть.
жесть. Краще доскладати грошей на літак. Сенс такого відпочинку

Я знаю, як це їхати автобусом в Болгарію( важко
Белоснежко• 1 час назад
Плохая идея. Мы летали самолётом из Эрфурта в Анталию, а потом автобусом в Аланию. Это так утомительно. Хотя сам полет около 4 часов и автобусом ещё 3, пока всех развезут по отелям. Мы потом отсыпались полдня.
Хачапууури• 1 час назад
Мені здається, готовий тур в Туреччину буде точно дешевше.
Ну і з такою дорогою 2+2 доби, ви точно будете відпочившою?
КапитанльнаЯ• 1 час назад
Ответ дляГаля-краля
З Польщі немає прямих рейсів до Аланії.

Да, я блондинка!• 1 час назад
Ответ дляКапитанльнаЯ
З Польщі немає прямих рейсів до Аланії.
з Молдови літають. Ближче і простіше
Майская киска• 1 час назад
Ад адский ехать автобусом, стоять часами на границе, хотела выпрыгнуть и вернутся обратно. Низа что больше!
Бамбарбия! Кергуду.• 1 час назад
Стесняюсь спросить: вы туда точно отдыхать едете?
Байрактара• 1 час назад
Ответ дляЯ Головна
Добраться до Польши тоже стресс
Кофр для ноги• 1 час назад
Не розумію, Ви самі собі бронюєте квитки на автобус?
Зазвичай разом з туром все купуєте.
Хороший перевізник ’Альф’.
автор Леопардові панчохи • 1 час назад
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А для чого ще? Можливо після всіх коментів буду все ж таки розглядати варіанти літака, але намір їхати є
автор Леопардові панчохи • 1 час назад
Ответ дляКофр для ноги
Зазвичай разом з туром все купуєте.
Хороший перевізник ’Альф’.
Дякую.
Кофр для ноги• 1 час назад
Ответ дляДа, я блондинка!

Я їздила Київ-Кемер. Нормально.
Якщо ще надувну підставку для ніг, то супер.
автор Леопардові панчохи • 1 час назад
Ответ дляДа, я блондинка!
з Молдови літають. Ближче і простіше
Я дивилася рейси та відгуки, там начебто літають літаки в основному молдавських авіаліній в поганому стані. Якось боюся)
автор Леопардові панчохи • 1 час назад
Ответ дляКофр для ноги
Зазвичай разом з туром все купуєте.
Хороший перевізник ’Альф’.
Тур мені купує зустрічаюча сторона. Я тільки маю доїхати
автор Леопардові панчохи • 1 час назад
Ответ дляКофр для ноги
Я їздила Київ-Кемер. Нормально.
А скільки у вас по часу вийшло приблизно? І який був автобус? Звичаний?
Кофр для ноги• 1 час назад
Ответ дляЛеопардові панчохи
Боятися не потрібно)
Але дивіться на свої фінансові можливості. Варіант ’трішки докласти’ і полетіти замість автобуса не завжди працює. Особливо якщо Ви платите не лише за себе одну. Коли я їду з мамою і дитиною, то у мене різниця приблизно у 20 000 грн між автобусом і літаком.

Кофр для ноги• 1 час назад
Ответ дляЛеопардові панчохи
Автобус звичайний, великий.
44 години
автор Леопардові панчохи • 1 час назад
Ответ дляКофр для ноги
Автобус звичайний, великий.
44 години
І як враження? Можливо витерпіти? В мене був досвід поїздки автобусом Київ- Лондон, майже 2 доби. В принципі нормально, але то я ж молода була)))
автор Леопардові панчохи • 1 час назад
Ответ дляКофр для ноги
Боятися не потрібно)
Так я це вже прораховувала. На 2 осіб якраз виходить значна сума різниці(
Кофр для ноги• 1 час назад
Ответ дляЛеопардові панчохи
Нормально. Після першої доби кажеш собі ’ніколи більше’.
Але одна ніч в отелі і на ранок наче нічого такого і не було)
Літаком у мене вийшов той самий маршрут 25 годин, але рівень втоми той самий.
автор Леопардові панчохи • 1 час назад
Ответ дляКофр для ноги
Доречі схожі відчуття))) Згадала. Перша доба- ніколи більше. А по приїзді поспала і все забулося) перекрилося враженнями
Там-тарарам• 1 час назад
Я бы ехала поездом до Черновцов, а оттуда уже автобус
Кофр для ноги• 1 час назад
Ответ дляЛеопардові панчохи
Знайшла фото) трохи екскурсій по дорозі)
автор Леопардові панчохи • 58 минут назад
Ответ дляТам-тарарам
Теж думала за такий варіант, але не знаю як по залізниці зараз..Можуть затримати потяг по тривозі і запізнюся на автобус(( Вже в автобусі наче сів та їдеш собі..
Кофр для ноги• 57 минут назад
Ответ дляТам-тарарам
А як час розрахувати? Поїзд свій розклад не змінить. Приїдеш або занадто рано і задовбешся чекати , або всю дорогу будеш хвилюватися, щоб не запізнитися на автобус.
Дайте згадаю• 55 минут назад
Ответ дляЛеопардові панчохи
ввытерпеть можно. Тем более до Польши все равно ехать автобусом и стоять на той же границе. То уже можно и до Турции доехать. берите надувную подушку под ноги и будет норм
автор Леопардові панчохи • 54 минуты назад
Ответ дляКофр для ноги
Саме з цих причин в першу чергу, я відкинула варіанти потяга та літака. Бо є вірогідність на них запізнитися поки доїдеш на автобусі внаслідок тривог