Барабан для дорослих• 1 час назад

Инна Кравчук! Стоматолог в городе Ровно! Мучила детей! Била во время лечения!

Господь всемогущий! Как родители держаться, чтобы не разорвать эту не женщину, а дикое животное! На фото не совсем понятно, вбейте в тик токе - это ужас! Лишить возможности контакта с детьми эту мразь! Куда писать?!
автор Барабан для дорослих • 1 час назад
Ответ дляАнонім-ка
100%. Полистала в инсте фото с припиской - на фото дети с увечьями. При этом написано, что она в частной клинике работает и к ней очередь на несколько недель вперед
Вопрос к людям: они не знают просто об этом инциденте или как? Почему ведут своих детей? Как думаете?

Анонім-ка• 1 час назад
Ответ дляБарабан для дорослих
Я не знаю. Я бы не вела. Может еще привлекла бы массмедиа, если бы речь шла о моем ребенке. Иногда это работает действеннее, чем ’неподкупные’ суды. Во всяком случае пару раз такое было в Киеве. Дел не помню, лет 20 назад такое было
Лялькодзьоб• 1 час назад
Ответ дляБарабан для дорослих
Вроде бы свежая! Я в ужасе
Не свіжа.
На_оба_рот• 1 час назад
Це ж вже було минулого чи позаминулого року
На_оба_рот• 1 час назад
Ответ дляАнонім-ка
В новостях за 21 год, что внизу, пишут, что лишили лицензии.
В средней строке, где 23 год, что дело закрыто, а она не понесла наказание.
А в свежих новостях, что вверху, что она продолжает работать
Пішла шукать інфу.
Щось мені підказує, що скоро ця лікар загубиться десь у полісських лісах
Лялькодзьоб• 1 час назад
Ответ дляНа_оба_рот
Мені здається, що це ще було до ковіду.
На_оба_рот• 1 час назад
Ответ дляЛялькодзьоб
Мені здається, що це ще було до ковіду.
Да

Анонім-ка• 1 час назад
Ответ дляНа_оба_рот
Пішла шукать інфу.
Да хз. Пока инфу только в Инсте видела. Может чей-то вброс
Анонім-ка• 1 час назад
Ответ дляНа_оба_рот
Пішла шукать інфу.
В ТСН нашла. Не знаю, можно ли ему верить. Не отслеживаю новости этого канала
Лагшмивара• 1 час назад
Ответ дляБарабан для дорослих
Думаю, що вони, мʼяко кажучи, нерозумні.
Ответ дляЛагшмивара
Мне бы так хотелось ее саму об стенку ударить..
На_оба_рот• 1 час назад
Ответ дляАнонім-ка
Я вже теж пошукала новини.
Воеа відкрила вже власну клініку.
Піду почитаю судове тепер, що ж там за суд такий гуманний і чи є апеляція
Лагшмивара• 1 час назад
Ответ дляБарабан для дорослих
У вас дивні бажання.
Таких історій багато, на жаль(
Багиня• 1 час назад
Ответ дляБарабан для дорослих
Вроде бы свежая! Я в ужасе
Та до вторжения ещё об этом слышала.
На_оба_рот• 36 минут назад
Ответ дляАнонім-ка
Що сказать, перечитала.
Суди тягнулися два роки.
Через два роки адвокат стоматолога подає клопотання про закриття справи. Адвокати потерпілих дітей це клопотання в залі суду підтримують. Договорняки між сторонами.
А ще там цікава історія з місцевим депутатом, після звернення якого, МОЗ вчинило перевірку ліцензіата, склали акт перевірки поза межами нормам законодавства, скасували ліцензію.
А потім суд сказував наказ моз.
Піздєц. Я би її за свою дитину вбила б, а батьки тих дітей погодилися на припинення кримінального впровадження.
Шкода дітей, батьки у них піздець
На_оба_рот• 33 минуты назад
Зі справи:
діючи цілеспрямовано з прямим умислом, розуміючи караність свого діяння, умисно рукою стиснула передню поверхню шиї малолітньої, після чого пальцями рук, умисно неодноразово щипала за плечі малолітню, чим спричинила малолітній ОСОБА_12 тілесні ушкодження у вигляді осаднення передньої поверхні шиї, крововиливи на передніх поверхнях лівого і правого плечей в середніх третинах, які згідно висновку експерта, відносяться до легких тілесних ушкоджень та викликала у малолітньої ОСОБА_12 побоювання за свою безпеку, емоційну невпевненість, нездатність захистити себе та психологічні страждання.
На_оба_рот• 28 минут назад
Тепер питання.
Нафуя ті батьки скаржилися, що їхній дітей ображають і наносять фізичні ушкодження?
Анонім-ка• 26 минут назад
Ответ дляНа_оба_рот
Що сказать, перечитала.
Суди тягнулися два роки.
А потім суд сказував наказ моз.
Шкода дітей, батьки у них піздець
Какая-то фигня... Думаю, там на родителей было сильное давление со стороны этих упырей. С угрозами и пр. Или родители поняли, что ничего не докажут. Т.е. где-то выпало связующее звено
На_оба_рот• 22 минуты назад
Ответ дляАнонім-ка
На першому засідання хтось з прокурорських взяв самовідвід, а потім перший суддя також.
А потім...
Короче, може ті батьки включать свою каструльну голову лише тоді, коли їхніх дітей заріже хірург або усипить навічно анестезіолог або задушить неврівноважений якийсь лор і т.д.

Анонім-ка• 21 минуту назад
Ответ дляНа_оба_рот
А потім...
💯
Снежнакомка• 18 минут назад
Ответ дляБарабан для дорослих
Где справедливость!(((
Якщо батькам які звертаються до неї за послугами норм, то що вам до того?