Леопардові панчохи• сегодня в 14:17

Аланія, Туреччина

Добрий день. Планую поїздку в Аланію у вересні, треба вже бронювати готель. От така я відставша від життя, що останній раз була закордоном в 1999 році(( Тому навичок подорожей не маю взагалі.
Вирішили їхати автобусом маршрут Київ- Аланья, бо літаком дуже дорого. Автобус до Аланьї йде 48 годин. Дуже дуже довго. Розглядала варіанти Сліп-басів з лежичими сидіннями, але весь маршрут з Києва пролягає через Одесу, паром і далі. З огляду на безпекову ситуацію хотялося би поїхати західним напрямком через Чернівці.
Дівчата, підкажіть будь ласка гідного перевізника хоч з більш менш комфортом? Може хтось нещодавно їздив? Сліп- баси черед західну не їздять, але хотілося би хоч мінімального комфорту щоб витримати всі ці години. Поки що знаходжу великі автобуси, а може хтось їздив бусами, мікровенами, кажуть що в них час поїздки менший за рахунок кордону та взагалі вони швидші, що крісла комфортніші типу "дипломат"з підставками для ніг.
Порадьте будь ласка, буду дуже вдячна. Перевізників багато, але вже стикнулася наприклад Гюнсел відомий, проте кажуть часті затримки та поломки транспорту, те ж саме з Флікбас.
Допоможіть
автор Леопардові панчохи • сегодня в 15:00
Ответ дляДайте згадаю
ввытерпеть можно. Тем более до Польши все равно ехать автобусом и стоять на той же границе. То уже можно и до Турции доехать. берите надувную подушку под ноги и будет норм
Дякую)

Кофр для ноги• сегодня в 15:04
Ответ дляЛеопардові панчохи
Саме з цих причин в першу чергу, я відкинула варіанти потяга та літака. Бо є вірогідність на них запізнитися поки доїдеш на автобусі внаслідок тривог
Забула написати, що їдьте через Одесу і не ускладнюйте ще більше.
Нічого в рухомий автобус прилетіти не може. Шансів так само як цеглина на голову.
автор Леопардові панчохи • сегодня в 15:18
Ответ дляКофр для ноги
Так наскільки я зрозуміла там відрізок від Одеси до Їзмаїлу (до паромної переправи) йде уздовж побережжя. І бачу що зараз коїться на одещині, тому і хвилююся трохи
Chris25• сегодня в 15:29
Ответ дляЛеопардові панчохи
идете на сайт Пегасуса или Визов и покупаете билет на самолёт.Какой еще автобус?Вы мертвая приедете.Цена вопроса 55-50 евро.
Паратруперсупер• сегодня в 15:30
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я дивилася рейси та відгуки, там начебто літають літаки в основному молдавських авіаліній в поганому стані. Якось боюся)
Дивіться з Сучави (Румунія), якщо вже з Молдови так боїтеся)
Доїдете до тих же Чернівців, або й одразу автобусом Київ-Сучава (аеропорт).
Да, я блондинка!• сегодня в 15:32
Ответ дляЛеопардові панчохи
в мене подруги з дітьми минулого року літали з Молдови. Все норм.
При цьому вони зупинялись на ночівлю в Молдові, щоб відпочити.
Знайома два місяця назад літала в Німеччину з Молдови, все ок.
Паратруперсупер• сегодня в 15:43
Але, треба зазначити, що переліт буде до Анталії, а звідти треба автобусом/таксі до Аланії їхати.

автор Леопардові панчохи • сегодня в 15:55
Ответ дляChris25
Де ви бачили квитки 55 євро за переліт? я нічого такого там не знаходжу і близько. Знайшла Варшава Аланія 150 дол. непрямий.
автор Леопардові панчохи • сегодня в 16:00
Ответ дляChris25
Там же на Пегасусі з Кишинева на Анталію рейс коштує 208 дол. На 2 осіб, туда і назад це 37000 грн. А до Кишинева ще треба доїхати , це теж як мінімум 10 тис грн, і все одно на автобусі.
осень харашо• сегодня в 16:03
Ответ дляЛеопардові панчохи
Что же Вы такая пугливая? Через Одессу боюсь, молдавскими самолетами боюсь. И кто Вам сказал что они в плохом состоянии? А Вы знаете, что слип басы в Европе запрещены, нельзя перевозить пассажиров в лежачем положении, кроме медицинского транспорта. Тут не боитесь?
автор Леопардові панчохи • сегодня в 16:08
Ответ дляосень харашо
Якщо би я мала гроші на літак, то мабуть би розглядала, не дивлячись на опасіння.
Поїду звичайним сидячим автобусом через Чернівці. В кої-то віки створила тему з проханням порадити перевізника. Проте напхали по саму маківку.
Добре. Це нас люди таки.
Всю тему скрізь самі дорікання і жодної поради по темі
осень харашо• сегодня в 16:09
Ответ дляЛеопардові панчохи
Добре. Це нас люди таки.
Чего Вы тур не возьмете, пакетные туры на моря всегда дешевле в турагенстве
автор Леопардові панчохи • сегодня в 16:14
Ответ дляосень харашо
я вже писала. Тур мені купує сторона, що мене приймає
Chris25• сегодня в 16:22
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ловите,а билеты по 34$ на Пегасус были в октябре,лично покупала.
автор Леопардові панчохи • сегодня в 16:26
Ответ дляChris25
Я в Києві, а ну в Будапешті, і зараз не жовтень, а квітень
Chris25• сегодня в 18:02
Ответ дляЛеопардові панчохи
Поняла,вам все не то,сами же написали в сентябре
автор Леопардові панчохи • сегодня в 19:06
Ответ дляChris25
Так я і подивилася на вересень. На зараз дійсно є квитки з Будапешту взагалі 42- 52 євро. А на вересень 203. І мені для чого Будапешт? Ще до нього добиратися 12 годин. Чому мені всі не так? Я все розглядаю. Всі варіанти. Просто не те зовсім радите
Викупана• 1 час назад
что ж вы так на собой издеваетесь? вчера буквально смотрела билеты на самолет на сентябрь Кишинев-анталия-кишинев, получилось 9400 это с багажом 20 кг, плюс дорога до Кишинева 2700, и траснфер до Алании и обратно где то 2000 , получается конечно не очень дешево примерно 14000, но зато и не страдать 2 суток в автобусе. А сколько лежачие места стоят?
Викупана• 1 час назад
Ответ дляЛеопардові панчохи
Пегасусы, Санэкспресс это из бюджетных, турецкие перевозчики, обычные нормальные самолеты, много раз ими летала из Кишинева, все ок

Викупана• 1 час назад
Ответ дляЛеопардові панчохи
До Кишинева автобус стоит 1500 без промокода, с промокодом 1350 грн, на двоих туда-обратно 5400 грн, а не 10 тыс