Протру пилюку• вчера в 20:01

Меняли ли вы работу из - за коллектива?

Если да, то что именно было в вашем случае? И например, спустя год работы, как вы поняли что вас не принял коллектив
Король дивана• вчера в 20:37
Міняла один раз саме через колектив. Був чоловічий колектив і я одна дівчина, хоч і трохи старша за них, але вони просто самостверджувались за мій рахунок, рік протрималася на ’це ж всього лише робота’ і звільнилась. Зараз в жіночому колективі, теж є свої плюси і мінуси) Але знаю вже з особистого досвіду : чоловіки бувають гірше за баб базарних.

Ліплю вареники• вчера в 20:37
Меняла, жалею, что не ушла раньше.
Король дивана• вчера в 20:38
Ответ дляЛіплю вареники
Меняла, жалею, что не ушла раньше.
Я так само. Не варто терпіти, треба жити тут і зараз.
Психологічка• вчера в 20:43
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Так, але якщо вибір невеликий, то краще абстрагуватися
Можливо. Слушно