Губи з філером• вчера в 22:55

В кого няні під час сну дитини займаються

Наприклад речами дитини, прибиранням після дитини, приготуванням їжі дитині?
Дитина спить вдень майже 3 години.
Няня повний робочий день з 8 до 18 знаходиться з нею вдома, серед яких 3 години вільного часу.
Хочу просити, щоб за цей час вона закинула речі дитини в пралку і потім в сушарку, та потім розклала по місцям. Звісно не щодня, а може 1-2 рази на тиждень, в залежності від потреби. Їжу готувати не треба, але різні ситуації бувають, тому теж би хотіла мати таку підстраховку.
Тим поче ці години няні оплачуються в тому ж тарифі.
Як у вас це відбувається і яким чином розмовляли з нянею про такі речі?
автор Губи з філером • вчера в 23:43
Ответ дляБайрактара
Стабільно щодня, без накладок, спить? Тоді попросіть няню. Подивіться на реакцію. Впевнені, що ці прилади не розбудять дитину? А що ще окрім прання треба? Та як часто? Бажано, одразу чітко висунути прохання. Бо якщо будете весь час накидувати, то не ок. Враховуйте все ж годину повноцінного обіду.
Тільки прання.
Дитина спить на 2 поверсі в своїй кімнаті. А пралка стоїть між 1 і цокольним

Вам телефонограмма• вчера в 23:43
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3821479
автор Губи з філером • вчера в 23:43
Ответ дляВам телефонограмма
В феврале оплата была еще 31 тычаса , а уже 56
Ви про що?
Я няні останній підняла зп перед новим роком.
автор Губи з філером • вчера в 23:43
Ответ дляВам телефонограмма
Просто думаю вы няневый троль
😂😂😂😂😂
Прикуси Язика• вчера в 23:43
Ответ дляВам телефонограмма
Есть ссылочка ?
Долго в профиле искать. Я там комментировала. Но это было несколько месяцев тому. Там было 20 страниц про то, что няня не постирала комбинезон после игр во дворе.
Автор все время путалась в показаниях, несла пургу и держала полтора дня тему на плаву.
В этот раз авторица поздновато тему открыла. Но, если додержит ее до завтра в топе, то пожар может опять разгореться.
Рекламама• вчера в 23:44
И во всех сылках, что сюда поскидывали, автор в сети. Очень интересное совпадение. Так сколько у вас детей, автор?)
Вам телефонограмма• вчера в 23:44
Ответ дляРекламама
Конечно в сети. Думаю еще и из онлайна попадут все одновременно

автор Губи з філером • вчера в 23:44
Ответ дляВам телефонограмма
Да, и у всех у кого проблемы с няней светятся также онлайн как и вы )
Так може це ваша тема, ви ж теж світитесь :)
Кнопус• вчера в 23:44
Ответ дляГуби з філером
Супер, разу за вас, що у вас була можливість сидіти вдома 18 років, замість того, щоб займатися карʼєрою та своїм життям
Моїм життям стала дитина, бо я її планувала, а не цуцика купила.
автор Губи з філером • вчера в 23:44
Ответ дляКнягиня пітьми
Додайте 500 грн за день з пранням, і точно погодиться!
Я не хочу нічого додавати. :)
Вам телефонограмма• вчера в 23:44
Ответ дляПрикуси Язика
Да я уж нашла. Это у нас няневый троль завелся, или телка не в себе.
автор Губи з філером • вчера в 23:45
Ответ дляЧижик Пижик
Да, она присматривает за ребенком, возит на кружки, по дому выполняет мелкие поручения, в магазины ездит
И на эту работу было полно желающих.
Капець
А в якому ви місті?
Рекламама• вчера в 23:45
Ответ дляГуби з філером
Так выйдете из форума, мы посмотрим чьи темы
Вам телефонограмма• вчера в 23:45
Ответ дляГуби з філером
Постарайтесь не менять показания из темы в тему .
Прикуси Язика• вчера в 23:45
Ответ дляВам телефонограмма
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3838806-1
Нет. Это не автора тема.
Автора дебют был выдающийся!
Лялькодзьоб• вчера в 23:45
Ответ дляГуби з філером
Я взяла людину рік тому.
Тоді я працювала з дому і не потребувала взагалі якоїсь допомоги побутової.
4 міс як я працюю в офісі, тому в нас зʼявилася помічниця по дому, яка прибирає і готує. От і обовʼязки няні трохи зміняться, аж на 1-2 прання на тиждень
я не розумію до чого ви це написали. Яка різниця що у вас там, що ви потребували а що ні? Завтра ваш керівник прийде і скаже - у мене жінка вийшла на роботу тому в твої обов´язки тепер додатково входитиме відвозити мого малого в школу зранку. Вам буде ок?
Вам телефонограмма• вчера в 23:45
Ответ дляРекламама
Кто-то обосрался… и это явно не годовасик
Княгиня пітьми• вчера в 23:46
Ответ дляГуби з філером
Я не хочу нічого додавати. :)
Няня може не хотіти прати і розвішувати, як на вашу думку? 500 грн нормальный стимул
Вам телефонограмма• вчера в 23:46
Ответ дляПрикуси Язика
Нет. Это не автора тема.
Автора дебют был выдающийся!
Уверена, что это одна из тем автора

автор Губи з філером • вчера в 23:46
Ответ дляВам телефонограмма
Ну на відміну від мене, ви в темі, а я ні.
То тут питання до вас, бо свої теми швидше знайти можна, ніж чужі, чи не так?
автор Губи з філером • вчера в 23:47
Ответ дляРекламама
Навіщо мені це робити? Щоб задовольнити вашу істерику?
Лялькодзьоб• вчера в 23:47
Ответ дляГуби з філером
Ви про що?
От коли піднімали зп треба було і про прання сказати.
автор Губи з філером • вчера в 23:48
Ответ дляКнягиня пітьми
А може й без проблем погодитись, тому почну з розмови
Вам телефонограмма• вчера в 23:48
Ответ дляГуби з філером
Не стройте дурочку из себя. Вбивайте слово няня в поиск и наслаждайтесь
Вам телефонограмма• вчера в 23:48
Ответ дляГуби з філером
Это у тебя истерика, поймали на брехне
автор Губи з філером • вчера в 23:48
Ответ дляЛялькодзьоб
Так я тоді теж працювала вдома і потреби такої не було ;₽
Колдунья-вещунья• вчера в 23:49
Ну вас тут обосрали, в общем все как обычно, автор поговорите с няней я думаю вы договоритесь, зачем вообще сюда писать такое, зная что будет хейт?
Прикуси Язика• вчера в 23:49
Ответ дляВам телефонограмма
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3816755
О! Вот оно!
И как раз и там, и тут автор светится в сети!
Мы слишком долго тут сидим, автор. Нас не проведешь!
Кнопус• вчера в 23:49
Ответ дляВерСаСе
І так наступні 40 років до пенсії?)). Ці обов´язки змінюються на всіх посадах і часто без зміни окладу, і тільки няні та прибиральниці - це каста святих, яких не можна турбувати, бо роботодавець і так має бути вдячним за те, що вони погодились на нього працювати))
Так нянчіть самі, прибирайте також і не треба нікому платити. Дуже просте рішення.
Дюйм оф о4ка• вчера в 23:49
Ответ дляГуби з філером
Обідає вона з дитиною
Дитина спить і не потребує того, щоб над нею стояли.
У вас теж оплачувана обідня перерва 3 години? :)
Я в обідню перерву можу йти куди захочу, в парк, в кафе, додому можу мотнутися.
Ваша няня може? Якщо ви ці три години вважаєте саме перервою!