Губи з філером• 2 часа назад
В кого няні під час сну дитини займаються
Наприклад речами дитини, прибиранням після дитини, приготуванням їжі дитині?
Дитина спить вдень майже 3 години.
Няня повний робочий день з 8 до 18 знаходиться з нею вдома, серед яких 3 години вільного часу.
Хочу просити, щоб за цей час вона закинула речі дитини в пралку і потім в сушарку, та потім розклала по місцям. Звісно не щодня, а може 1-2 рази на тиждень, в залежності від потреби. Їжу готувати не треба, але різні ситуації бувають, тому теж би хотіла мати таку підстраховку.
Тим поче ці години няні оплачуються в тому ж тарифі.
Як у вас це відбувається і яким чином розмовляли з нянею про такі речі?
Дитина спить вдень майже 3 години.
Чижик Пижик• 1 час назад
Ответ дляГуби з філером
Капець
А в якому ви місті?
Киев, пригород, 9 км
Губи з філером
• 1 час назад
Ответ дляВам телефонограмма
Не стройте дурочку из себя. Вбивайте слово няня в поиск и наслаждайтесь
Удалено администрацией...
Рекламама• 1 час назад
Ответ дляГуби з філером
Навіщо мені це робити? Щоб задовольнити вашу істерику?
Таких как вы тут предостаточно, не переживайте. Не забывайте только возвращаться в реальность иногда
Губи з філером
• 1 час назад
Ответ дляВам телефонограмма
Это у тебя истерика, поймали на брехне
😂😂😂😂
Так, вам би дуже цього хотілось
Заместитель Анонима• 1 час назад
Как же автору жалко, что няня позанимается своими делами те три часа, что ребёнок спит. И ведь при этом она всё равно при ребёнке. Но автора давит страшная жаба. Если бы можно было заставить няню красить стены в детской пока ребёнок спит...😁
Губи з філером
• 1 час назад
Ответ дляПрикуси Язика
О! Вот оно!
И как раз и там, и тут автор светится в сети!
Мы слишком долго тут сидим, автор. Нас не проведешь!
Ви теж світитесь, якщо що, так як і купа інших, хто тут сидить.
Тому шерлок з вас ніякий.
Кнопус• 1 час назад
Ответ дляУкраїнська Мрія
Нет, они должны ходить ко всем по очереди и вещи стирать😂
Или каждая мамка с ребенком утром приносит еще пакет грязных вещей ’Это вам на тихий час, развлекайтесь’.
Пез Году Неделя• 1 час назад
Ответ дляГуби з філером
Я не хочу змінювати няню, я ц так до нової людини в домі звикала довго
В чем вопрос?
Есть три сценария развития ситуация: 1. Ничего не говорить и создать очередную тему 2. Сказать и няня согласится 3. Сказать, няня уволится и вы будете искать новую.
P.S. думаю тема тролльная. Это вторая тема про няню и доп.условия.
Прикуси Язика• 1 час назад
Ответ дляВам телефонограмма
Ого, так автора просто толкнула тема нянь, и он уже сочиняет просто пачками темы, жонглируя и количеством детей, и их возрастом?
Автор, вас точка ’в сети’ палит даже больше, чем узнаваемый почерк,
Губи з філером
• 1 час назад
Ответ дляЧижик Пижик
Киев, пригород, 9 км
Я теж в київській обл.
Вона місцева чи приїжджає?
Місто велике ?
Вона місцева чи приїжджає?
Місто велике ?
Лялькодзьоб• 1 час назад
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я в обідню перерву можу йти куди захочу, в парк, в кафе, додому можу мотнутися.
Ваша няня може? Якщо ви ці три години вважаєте саме перервою!
ну так, по такій логіці у якогось сторожа, у продавця, у консьержки, у дівчини на ресепшені взагалі весь робочий день сплошна обідня перерва, адже вони просто сидять і нічого не роблять, поки хтось не звернеться, так як і няня нічого не робить, якщо тільки дитига не проснеться раптово чи заплаче чи животик чи в туалет чи ще там щось.
Губи з філером
• 1 час назад
Ответ дляПез Году Неделя
В чем вопрос?
Я от одного не розумію, ви реально вважаєте, що на всю Україну в мене єдиної є няня? І дати в мене ростуть не по рокам, а по секундам.
Українська Мрія• 1 час назад
Ответ дляКнопус
Но спустя время, мамки такие: в смысле, а че только стирать, пускай еще готовит, а то у нее еще 4 минуты остаётся 😂
Чижик Пижик• 1 час назад
Ответ дляГуби з філером
Я теж в київській обл.
Вона місцева чи приїжджає?
Місто велике ?
Вона місцева чи приїжджає?
Місто велике ?
не город, село
Рядом живет.
Губи з філером
• 1 час назад
Ответ дляЛялькодзьоб
Дитині майже 4, а не рік. Стояти над нею, поки вона спить, не потрібно
Губи з філером
• 1 час назад
Ответ дляЧижик Пижик
не город, село
Рядом живет.
Може тому, що це село, тому й ціна така?
В нас я навіть рік назад шукала, то ну ті, хто хотів 20 тис, то це втомлені життям жінки, яких би я й даром не хотіла :((
Прикуси Язика• 1 час назад
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ну вас тут обосрали, в общем все как обычно, автор поговорите с няней я думаю вы договоритесь, зачем вообще сюда писать такое, зная что будет хейт?
Вы хоть почитайте тему. Кого тут обсырать?
Больного на голову человека, который открыл десяток однотипных тем? Про выдуманных детей и выдуманных нянь? Камон!
Вы почитайте тему на 22 страницы. Там автор такого гнал, что на голову не налазит. 30 часов безвылазно сидел в теме, пока уже даже самые тупые поняли, что у автора фляга свистит.
Чижик Пижик• 1 час назад
Ответ дляГуби з філером
Село наше богатое. Это Киев по факту, до метро пешком дойти 😅
Пез Году Неделя• 1 час назад
Ответ дляГуби з філером
Нет, не единственная. Тема с комбинезоном ваша.
Лялькодзьоб• 1 час назад
Ответ дляПез Году Неделя
В чем вопрос?
4. Сказать и няня просто откажется и все на том. Это какой степени должен быть конфликт чтоб няня аж уволилась.
Захекалася читать• 1 час назад
Ответ дляГуби з філером
Звісно ні, але ці три години, а в тиждень це вже 15 годин, я просто оплачую за те, що вона нічого не робить
Она находится на рабочем месте, не может заниматься своими делами, кстати, что значит, она ест с годовалым ребенком? Конечно же нет, только после того как он уснет, и тоже немного отдыхает. Вам нужно самой быть со своим ребенком изо дня в день.
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляГуби з філером
Ні. Тому що в мене вдома не має вільного часу в розмірі 3 годин :)
Нічо, пізніше ляжете, чи раніше встанете.
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляГуби з філером
Дякую, але зараз я відпочиваю :₽
А могли б речі дитини випрати й висушити.
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляГуби з філером
Так вона отримує гроші за ці 3 години :₽
Нє, ну якщо гроші... Ок, нехай дитинка сама спить, а няня по магазинах чи ринках пробіжиться. Можете не платити їй за цей час)
Байрактара• 1 час назад
Ответ дляГуби з філером
Тільки прання.
Дитина спить на 2 поверсі в своїй кімнаті. А пралка стоїть між 1 і цокольним
Так а чому ви боїтеся? Ви не впевнені, що це ок? Чи боїтеся, що з дитиною щось станеться, поки няня буде з пранням бігати. Коли дитина спить, де в цей час няня? Видно, у вас великий будинок. Дитині 4 роки. То якщо це безпечно, що няня буде зайнята пранням. Тоді ваше прохання цілком нормальне. Якщо ж несе якусь небезпеку для дитини, тоді слід подумати.
ФФФФристайла• 1 час назад
Ответ дляГуби з філером
Я взяла людину рік тому.
Тоді я працювала з дому і не потребувала взагалі якоїсь допомоги побутової.
4 міс як я працюю в офісі, тому в нас зʼявилася помічниця по дому, яка прибирає і готує. От і обовʼязки няні трохи зміняться, аж на 1-2 прання на тиждень
Ви так рідко перете речі чи то для красного словця?
Вам телефонограмма• 1 час назад
Ну вот. Те три темы, на которые я сбросила ссылки тоже теперь офлайн, как и автор этой темы. Вот так совпадение
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Ответ дляжар-птица Нюра
Тоді логічно не платити за години коли дитина спить няні
Правильно, нехай няня йде у своїх справах.
Вам телефонограмма• 1 час назад
Ответ дляГуби з філером
Удалено администрацией...
Ну вы клоунесу зачем из себя строите? Мы не в цирке, вашу брехню по онлайну легко поверить
Українська Мрія• 1 час назад
Ответ дляЧижик Пижик
Новоселки?☺️