ніколи такого не було• 2 часа назад

Сніданок на схудненні

Я не тону• 1 час назад
Ответ дляДверной_Проем
2 яйца - это 11-12 грамм белка, а нужно 1-1,5 на килограмм веса.
Я не знаю, як ви рахуєте, але в мене при 70 кг ваги ( зайвої 4, тобто мені не треба було дуже швидко і кардинально худнути), до того ж вік 49 і потрібен білок для м´язів в цьому віці, виходила норма білка,якщо їсти 2 яйця, 120 г м´яса і стільки ж риби. Це на день.

автор ніколи такого не було • 1 час назад
Ответ дляДверной_Проем
Многие белково-жировые продукты считают белковыми. А действительно добрать белок, не перебрал жиров практически невозможно. Только если есть грудку и хека.
От в мене в морозилці і є і те, і те з запасом. Сьогодні на обід буде грудка, а на вечерю хек. Поставлю їх разом запікатися в мультипіч.
Ниф_ниф• 1 час назад
Ответ дляДверной_Проем
Когда я считаю, всегда недобор белка, перебор жира аж в 2 раза. Или убирать все: масло, лосося, желток, сыр, орехи вообще пипец
Да, это очень тяжело. Нужно есть все эти продукты, но в дозированно. Я это тоже все ем, но лучше добавила бы в тарелку автора кашу, убрала эту вафлю и половину сыра.
руки_Крюги• 1 час назад
Ответ дляВічний двигун
Слухайте, дивлюсь на ваші сніданки і прозріваю. Якби я стільки їла, взагалі б в двері не влізла. Я максимум можу 1 яйце, шматочок буженіни, невеличкий бутерброд з вершковим маслом і сиром до чаю. Все. Або 3 сирники зі сметаною. Або вівсянка запарена + бутер.
Для меня и ваших завтраков дофига. Мне достаточно 2 яйца, и я пол дня вообще не буду хотеть есть, либо одной овянки, либо пару бутеров без масла. А проще вообще не завтракать. Зато основной прием пищи - это ужин, что неправильно. Имею лишний вес, понимаю, что надо менять режим.
Я не тону• 1 час назад
Ответ дляВічний двигун
Якщо потім догнатися солодким, то так, ви їсте значно менше. Якщо що,я теж їм 1 яйце, але коли худла, їла 2, тому що перекосів немає і була тоді голодна.
Ответ дляДверной_Проем
А потом только грудка?
Так, грудка з травою, може якусь крупу додам ще пару ложок на обід. А на вечерю хек і трава.
Я не тону• 1 час назад
Ответ дляніколи такого не було
В мене сиру тотал до 45 г
Майже вгадала:))

Ответ дляЯ не тону
Вы не мне отвечали, но у меня рост ,как у вас , поправляться начала после 43 лет, всю жизнь весила 60.
Вы сладкое любите? Я без сладкого и мучного и сорта ,но в принципе ем так все , вешу 66-70.;Сладкое не люблю просто, хоть в этом повезло.
Понятно,что мы все разные, но вдруг вам пригодится
В мене теж після 43 така фігня сталася, вага росла, як навіжена.
Дверной_Проем• 1 час назад
Ответ дляНиф_ниф
Вот, например, приблизительно жир я посчитала, а белка в 3 раза недобор! Тут только еще 300 грамм грудки жрать или хека на пару
Я не тону• 1 час назад
Ответ дляБоХатая
І ви знаєте, і лише з ним, у вперше вийшло схуднути так багато.
Я з дитинства схильна до повноти, худну з 16 років. І ніколи такого результату не мала як зараз в 44 роки.
Я завжди худла на голоді, каші, овочі, фрукти, молочка ...і постійно зриви.
А в цей раз у мене багато риби, м´яса ( філе стегна курки), яйця, творог і о чудо, пішов результат. І я розумію, що так харчуватися я зможу на постійній основі. Просто зрозуміла, які продукти мені ок. Наприклад, я не знала, що хліб можна. Просто не батон, а житній. Що м´ясо треба обов´язково, і курка прекрасно підходить.
Я все життя люблю поїсти, це у мене генетично: і батько такий, і донька така. Просто я зрозуміла, які продукти сильно калорійні, а які нормальні.
Повністю згодна. Я вважала,що їм мало,а коли почала зважувати їжу, зрозуміла,що м´яса я їм мало, а хліба багато. Коли відбалансувала, почала худнути.
Ответ дляЯ не тону
А вы знаете вес и возраст автора? Эти нормы очень индивидуальны. Я всегда их превышала немного по жиру. Ещё раз повторюсь - женщине жиры необходимы для нормальной функции желчного. Желчь вырабатывается,если организм получает жиры, иначе застой и камни. Между работой желчного и гормональной системы есть связь.
Мені 45, вага сьогодні вже 89,5 кг
Дверной_Проем• 1 час назад
Вот так
Ответ дляБоХатая
Ви не розумієте що кількість їжі залежить від ваги людини ?
Для жінки 55 кг і жінки 100 кг кількість їжі, щоб обслужити свої кг потрібна різна. Я в шоці від логіки деяких.
Я теж. Це все рівно, що на ленд крузер поставити двигун 1,4- 1,6, а хотіти від нього тих же функцій і параметрів швидкості, руху.
Ответ дляВічний двигун
Може й так. Я якраз 54 кг. Але ж не факт, що в авторки 100.
89,5. 54 для мене це вже мало дуже. Моя мінімальна вага була 51, то це був жах, і зовні, і по здоров´ю, мені було 20 років.
Ответ дляБоХатая
Факт. Автор вчора писала, що вага майже 100
Я стартувала з ваги 91 кг, по правилам округлення це 90 кг)))
Я не тону• 1 час назад
Ответ дляНиф_ниф
Слухайте,ну повинні ж в житті бути якісь радощі! Для мене каша на сніданок-це катастрофа , не люблю, вона в мене не лізе, навіщо так себе обмежувати.
Дверной_Проем• 1 час назад
Ответ дляЯ не тону
Ну, пусть
Ответ дляПультОт_БМВ
Смачного
Дякую, вже поснідала.
Дверной_Проем• 1 час назад
Ответ дляЯ не тону
Я после каши через 20 минут голодная

Я не тону• 1 час назад
Ответ дляніколи такого не було
Та там треба не пару ложок, а 80-100 г готової. І то в мене недобір дав вуглеводів. Так і не зрозуміла,як їх добирати. Кашу на сніданок,як і ви не можу їсти.
Ответ дляЯ не тону
А вуглеводи Ви добираєте при такому обіді? В мене був постійна нестача вуглеводів, при тому,що на обід я їла каші на гарнір. Якщо більше хліба, то перебір по калоріям.
Може й не добираю, зараз треба скинути. Я хліб їм мало і то зранку, не білий, роблю тост з рибою, чи авокадо. Крупи їм на обід небагато.
Я не тону• 1 час назад
Ответ дляніколи такого не було
Я в 49 років почала рахувати калорії. Що цікаво, вага не сильно знизилась,але вдалося прибрати без спорту гормональні ділянки-бочка. Процес довгий, і мене пішло місяця 4, але ефект тримається, хоч вже іноді грішу в харчуванні.
Ответ дляНиф_ниф
Це тільки ваш сніданок.
Мені треба до 70 ще постаратися набрати. З хеком і грудкою думаю, що не перебору. Що ще треба таке їсти, щоб перебрати.
Синиця у спідниці• 1 час назад
Ответ дляПультОт_БМВ
Ви ж, як і я, теж за автором слідкуєте.
А автор у свою чергу викладає на огляд свої сніданки, обіди і інтер´єр.
Сніданок написано. Не інтер´єр. Теми з дизайнерами в іншому розділі. Чи впм по фіг?)))
Я не тону• 1 час назад
Ответ дляніколи такого не було
Мені 45, вага сьогодні вже 89,5 кг
Забагато, але у вас все вийде! До того ж літо скоро-гарна мотивація! Важливо,що ви вчасно почали.
Синиця у спідниці• 1 час назад
Ответ дляніколи такого не було
Готовий, в апіцентрі їх купа, типу садові, для кафе меблі, це сет, + ще 2 стілтці. З різними плиточками є. Я купила для тераси, але він тут вписався, на терасу купила простіший і дешевший.
Стільчик на фото. Цю зону я називаю кафе у мами, з видом на мою клумбу
Гарно
Синиця у спідниці• 1 час назад
Ответ дляВічний двигун
Калорії рахуйте щоб таке не писати
Вічний двигун• 1 час назад
Ответ дляніколи такого не було
Ну, я маленького зросту.
Я не тону• 1 час назад
Ответ дляДверной_Проем
Я после каши через 20 минут голодная
Ну там мається на увазі, що до каші ще яйця або м´ясо,сир. Але для мене це як обід. Хтось і борщ їсть на сніданок...
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Это руккола? Она ж такая жгучая, на завтрак не сильно давлючая?)
А так здорово, вы молодец.
Це мікс салат. Рукола є різна на смак. Я її люблю найбільше. Вона палюча, якщо їй не вистачає вологи. В Метро смачна, я всю осінь-зиму беру її там. А зараз вже домашня відходить, підростає, через тиждень можна буде рвати. З усієї зелені мені рукола найсмачніша. Вона має яскравий смак і аромат.