100pudov• сегодня в 13:03

Питання по антидепресанту

4 місяці приймаю антидепресант (амітриптилін, Саротен), стало трішки легше, але панічні атаки є, тривожність є. Особливо коли накатує, здається, що взагалі немає прогресу. Тобто панічні атаки не зникли, тривожність трішки змазалася. На наступному тижні піду до лікаря, не знаю що казати - наче не так жахливо як було, але сказати, що мені краще - не можу. Зранку взагалі жах. Ми вже й так по всіх трицикліках пройшлися (іміпрамін, кломіпрамін, флуоксетин взагалі жах як не підійшов, скакали по дозах Саротену). Який мав би бути прогрес на четвертому місяці? Читаю тут теми, то вже на другому місяці люди пишуть, що па пропадають, з´являється зібраність, працездатність...
Роза в вазі• сегодня в 13:50
Ответ дляШалена невинність
К чему тогда спор, если вы согласны, что психолог нужен не всегда. Я об этом и пишу
я больше о случаях, как у автора, а не вообще. Психологи вообще большинству людей не нужны, мы в целом имеем режим самовосстановления, самоисцеления и адаптации и без психотерапии.

Но если есть проблема, которая мешает и не решается, то тут точно нужны. Есть куча исследований, подтверждающих позитивное влияние психотерапии на течение соматических болезней или хронических психических. Но понятное дело, что психотерапия не лечит рак или шизофрению. Но она существенно влияет на качество жизни с этими заболеваниями.

Шалена невинність• сегодня в 13:52
Ответ дляРоза в вазі

Я о случае автора не писала. Ответила советчице, которая считает, что психолог нужен всем
ВундерКІНГ• сегодня в 13:56
Ответ для100pudov
Гтр. Дуже сильні панічні атаки, тривожність, безсоння, тремор і ще купа всього.
Если уж говорить о современных протоколах, то это лечится психотерапией.
Роза в вазі• сегодня в 13:56
Ответ для100pudov
Знаєте, був період на таблетках, коли па з´являлась, а потім моментально зникала, бо я відволіклась на іншу думку. І моя па тривала до 5 хвилин. Але цей стан швидко закінчився((. З психологом зараз мені говорити немає про що.
Поговоріть з психіатром.
Але дуже часто, пацієнти думають, що АД не діять, кидають, а потім приходять з розумінням, що насправді вони якраз дуже діяли)
Як немає про що, якщо вас турбує ваш стан і у вас надмірна тривога і панічні атаки? Це ж і є запит.
Але це звісно має бути ваше бажання, можливо корекція ліків вирішить проблему повністю і все налагодиться і так.
Роза в вазі• сегодня в 13:57
Ответ дляШалена невинність
нет, всем не нужен
дама_из_декрета• сегодня в 14:17
Ответ для100pudov
А які обстеження ви ще проходили? Перед тим, як йти до психіатра, я пройшла весь комплекс обстежень.
Значить у вас ще є якісь проблеми в організмі.
Шукайте
Бабайко• сегодня в 14:24
Ответ дляДідова баба
всегда! нет таких состояний как ’биологическое’, не пишите ерунду..
Эндогенная

Бабайко• сегодня в 14:25
Ответ дляВундерКІНГ
Автор, это говно можно подбирать годами и не подобрать. Ставьте акцент на самотерапию.
Дурня
автор 100pudov • сегодня в 14:27
Ответ длядама_из_декрета
Шукайте
Багато яких пройшла. І мрт, доплер судин, і еег, залізо, ферритин підняли. Погано кров в голову поступає, а так більше нічого такого.
Некомильфо• сегодня в 14:37
Ви вже перепробували всв СІЗЗС СІЗЗС/Н?
автор 100pudov • сегодня в 15:08
Ответ дляНекомильфо
Ви вже перепробували всв СІЗЗС СІЗЗС/Н?
Ні, я перерахувала які пила.
Некомильфо• сегодня в 15:12
Ответ для100pudov
Ні, я перерахувала які пила.
Де ви того лікаря знайши? Міняйте
Ніхто не призначає зразу трицикліки😱
Перша лінія СІЗЗС
Можливо флуоксетин був не дуже(але він в принципі більше при депресії)
Вам варто спробувати сертралін або есциталопрам
Дідова баба• 2 часа назад
Ответ дляРоза в вазі
я психотерапевт, написала так, як думаю) Візьму до уваги, що треба більш простіше.
Психолог точно треба не завжди, як і психотерапевт. Але є стани, де він необхідний. Але на жаль, не всім доступний.
не старайтесь, автор и некоторые комментаторы вообще ничего не понимают, думают ПА и т.д. это заболевания какие-то отдельные, которые возникают из неоткуда, или потому что у них в головном мозге что-то нарушается на физике..., там ничего не докажешь