Ангелок з ріжками• сегодня в 15:11
Выкидывала в урну фантик от конфеты, смотрю там лежат
2 больших упаковки печенья бискотти, новые запаянные и еще какие-то штучные печеньки в упаковках
Ну не нужны тебе, положи на лавочку, какая-то бабушка заберет....
палка-копалка• 1 час назад
Ответ дляЯ така бойова
Спец для вас і інших совкодрочерів, про бесплатноЄ.
Порівняння зарплат у рублях (1960 рік)
Показник Слюсар у СРСР Слюсар у США
Зарплата у валюті країни 100 – 150 руб.
–
У рублях (офіційний курс 4:1) 100 – 150 руб. 1400 – 1800 руб.
Різниця в доходах Базовий рівень У 12–14 разів вище за офіційним курсом
Різницю бачите!!! Тому у вас все ніби було безплатне а у них платне!
Держава не платитла все що мала, а платила мало, бо гроші йшли на все безкоштовне.
Порівняння зарплат у рублях (1960 рік)
Показник Слюсар у СРСР Слюсар у США
Зарплата у валюті країни 100 – 150 руб.
–
Уважаемая, в совке каждый слюсар имел квартиру. И не по доходам, а по составу семьи. То есть, если у слюсаря було троє діточок, різнополих, то слюсарю по місту праці видавали трьошку.
А тепер скажіть, можливо в нашій країні щоб слюсарю дали безкоштовно квартиру на виробництві?
Я така бойова• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
Ви читати вмієте, чи тільки букви вивчили))), мова про те що не було безкоштовно нічого, це було коштовне
палка-копалка• 1 час назад
Ответ дляЯ така бойова
Як ви така розумна, то звернули б увагу на лапки, мається на увазі ’в ваші двері, вже б стукали’ люди з органів.
Дорогенька, зараз до людей не стукають?
палка-копалка• 1 час назад
Ответ дляЯ така бойова
Это вранье. Даже дворнику давали жилье. Вот устраивался на работу человек мести улицы и ему в том же районе в течении нескольких дней выдавали квартиру.
палка-копалка• 1 час назад
Ответ дляЯ така бойова
И не оскорбляйте меня пожалуйста.
Я така бойова• 1 час назад
Ответ дляпалка-копалка
АМІНЬ! Але для мене совок, то ЗЛО!!! і ніякі квартири...ковбаса, морозиво ... мене не переконають в зворотньому.
Зауважу народилася і жила частково при совку.
палка-копалка• 1 час назад
Ответ дляЯ така бойова
Ну это ваше мнение. А у меня совсем другое. И совсем другие впечатления от совка. И я там не частково жила, а родилась, выросла и выучилась.