Мавка• 2 часа назад
Що приготувати на роботу, щоб не смерділо на всю кухню офісу, але було смачно і
і не бутерброди?
РокерША• 2 часа назад
В мене нічого не смердить))
Зробіть рол з куркою і салатом типу шаурми
РокерША• 2 часа назад
Ответ дляГарнюнька
Я обычно беру хлеб и жаренную селедку
А цибулю чи часник?
Кусман Сиру• 2 часа назад
Ответ дляГидроусилитель руля
а шо у вас там смердить? Я беру шо вдома є, навіть рибу.
Та будь -що .
Запах залишається від їжі .
Гарнюнька• 2 часа назад
Ответ дляРокерША
А цибулю чи часник?
Гороху еще можно добавить, что-бы не смердяло
Гидроусилитель руля• 2 часа назад
Ответ дляКусман Сиру
Та будь -що .
Запах залишається від їжі .
ну звісно їжа пахне, і що тепер не їсти, чи на салатах сидіти вічно.
Гидроусилитель руля• 2 часа назад
в нас нормальні люди працюють, земні, метеликами ніхто не харчується, хто і борщ може принести нічого кримінального в цьому не бачу.
Гарнюнька• 2 часа назад
Ответ дляГидроусилитель руля
хуже когда пердеть начинают
Поумничка• 2 часа назад
Ответ дляРокерША
А цибулю чи часник?
они сейчас не первой свежести. а вот леверду.... ооооо...
Поумничка• 2 часа назад
Ответ дляГарнюнька
хуже когда пердеть начинают
прасцици
когда громко, но это все, или когда шептунов, но что аж выедает?
Гарнюнька• 2 часа назад
Ответ дляПоумничка
прасцици
Срут так шо мухи в штопоре падают
ДикаВишня• 2 часа назад
В лаваш загоргути овочі, відварену або запечену курку; сирники; сирна запіканка, сирно-овочева нарізка (морква, огірки, селера, листя салату).
Анонимба• 2 часа назад
На те і кухня в офісі, щоб у кабінетах не смерділо😂. Поїсти, провітрити, які проблеми? Комусь і пюрешка воняє, а хтось і голубці в кабінеті їсть. Беріть макарони з сосискою і помідором.
Ворожу на каві• 2 часа назад
Рис і салат з капусти (без цибулі). Вінегрет. Підсмажені шматочки курки або іншого м´яса (якщо на гріти то вони не смердять)
РокерША• 1 час назад
Ответ дляПоумничка
Зелена цибулька
Електрохарчування• 1 час назад
Відбивні з гарніром, котлети рублені без цибулі та часнику, взагалі усе м´ясне, що без цибулі та часнику - запаху сильного не має. Риба вся пахне сильно. Я ще запіканки різні роблю з соусами болон´єзе чи бешамель, все без цибулі та часнику
Електрохарчування• 1 час назад
Салати теж норманий запах мають, якщо не класти цибулю, навіть зелену