БолеИменее• Изменено сегодня в 09:41

1 травня — День праці

1 травня в Україні відзначають День праці — державне свято, закріплене в календарі офіційних дат. У 2026 році воно припадає на п’ятницю, однак для більшості громадян цей день залишиться робочим.

Свято традиційно присвячене людям праці — тим, хто щоденною наполегливістю, відповідальністю та професійністю забезпечує добробут своїх родин і країни. У цей день заведено висловлювати вдячність працівникам різних сфер, бажати їм миру, гідної оплати, стабільності та впевненості в майбутньому.

Водночас у 2026 році День праці не передбачає додаткового вихідного. Через дію воєнного стану в Україні тимчасово не застосовують норми трудового законодавства щодо святкових і неробочих днів. Відтак 1 травня залишається звичайним робочим днем, якщо інше не визначить роботодавець.

Попри це, значення свята не змінюється: День праці залишається символом поваги до праці та внеску кожного у розвиток держави.

С днем труда девочки!
Мир! Труд ! Май! Ура!!!!!!!!!!!!
автор БолеИменее • 2 часа назад
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Удалено администрацией...
Прошла весна! Настало лето! Спасибо партии за ето!

Янгол в камуфляжі• 2 часа назад
Ответ дляБолеИменее
В европейских компаниях нет войны.
Удалено администрацией...
автор БолеИменее • 2 часа назад
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Удалено администрацией...
У женщин никаких прав не отобрали.
У мужчин своя песня. Защита державы это их обязанность.
автор БолеИменее • 2 часа назад
Украина есть
Украина будет
Ждуних и запроданок не будет!Надеюсь они никогда уже не вернутся в страну которая им не нужна.
Янгол в камуфляжі• 2 часа назад
Ответ дляБолеИменее
У женщин никаких прав не отобрали.
Удалено администрацией...
автор БолеИменее • 2 часа назад
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Удалено администрацией...
Все там будем
Янгол в камуфляжі• 2 часа назад
Ответ дляБолеИменее
Все там будем
Удалено администрацией...

Хочу барабульки• 2 часа назад
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Удалено администрацией...
Теж працюю не в Україні. А є тому що цивілізовані. Є вихідні, можна взяти і ще один вихідний в будь-якій момент часу, а також 13 зарплата і відпускні та інше. Все для людей, а не для рабів.
Два-три тижні і фсьо• 2 часа назад
Хотіла хороше написати, а ту сруться. Не буду заважати, сруться далі
Катастрофа• 2 часа назад
Ответ дляМуркошечка
У Словаччині теж війна?
Нет,Словакия ж не дурочка.
Катастрофа• 2 часа назад
Ответ дляМуркошечка
Вихідні відмінили з початком війни ж
А ночной сон ещё не отменили?Как это они нас пожалели
автор БолеИменее • 1 час назад
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Это нормальная здоровая дификация на форуме. Обмен каловыми массами, если выражаться точнее.