No problems• 2 часа назад
Донька 15 р хоче дружити з іншими дівчатами з класу, а подружка ображається
Моя донька має двох близьких подруг, з якими вона здебільшого спілкується окремо від іншої компанії дівчат. Але їй це не дуже підходить — вона хоче дружити і з іншими дівчатами також, бо там є більший гурт, який разом проводить час після уроків: ходять у кіно, в McDonald’s, знімають відео, весело спілкуються на перервах.
Доньці подобається ця компанія, і вона хоче з ними теж спілкуватися. Але її близька подруга ображається і сприймає це як зраду, якщо вона намагається дружити ще з кимось. Виходить, що їй ніби не дозволяють мати дружбу з обома сторонами.
Як правильно діяти в такій ситуації і як допомогти дитині розібратися з цим без конфліктів?
Дякую
No problems
• 2 часа назад
Чи можна вважати справжньою дружбою ситуацію, коли між дітьми виникають образи через спілкування з іншими людьми? У моєї доньки є дві подруги, з якими вона близько спілкується, але вони ображаються, якщо вона намагається дружити ще й з іншими дівчатами.
Виходить, що їй ніби не дозволяють розширювати коло спілкування. Донька хоче розвиватися, отримувати задоволення від спілкування з різними людьми, але ці подруги її ніби обмежують і емоційно тиснуть.
Чи можна такі стосунки назвати здоровою дружбою, і як правильно діяти в такій ситуації?
Марафетчица• 2 часа назад
Вам треба було правильно діяти 10 років тому, щоб дитина відчувала свої межі і вміла сфорсувати власну думку стосовно її особистих стосунків.
No problems
• 2 часа назад
Ответ дляУжгород
Нехай та подруга ходить в компанію з нею. Чому вона її з собою не бере?
Я чесно кажучи не розумію чому та подруга не хоче розширювати свій кругозір
І для мене це дивно гуляти з двома подругами якщо є ще інші дівчата з якими теж весело
No problems
• 2 часа назад
Ответ дляМарафетчица
Ну і ще не пізно навчити дитину правильно ставитися тим більше що вона хоче
No problems
• 2 часа назад
Ответ дляМарафетчица
А тільки що вона мені написала що «подруга Настя зі мною так спілкувалися наче з гімном»
Це ця подруга яка не хоче щоб моя донька Дружила з іншими дівчатами
Марафетчица• 2 часа назад
Ответ дляNo problems
Саме ви їй не даєте розвиватися соціально. Ви своєю поведінкою постійно їй демонструєте, що вона не здатна вирішувати ситуації, мати свою думку, приймати рішення.
Марафетчица• 2 часа назад
Ответ дляNo problems
А ви що?
Бабуся мороз• 2 часа назад
Дитині вашій 15, а не 4!
15!!!!
Я от не знаю, що будуть такі діти робити в дорослому житті, якщо в свої 15 не можуть вирішити елементарних питань
15!!!!
Бабуся мороз• 2 часа назад
Ответ дляМарафетчица
Яким чином автор це зробить, якщо у неї самої з цим серйозні проблеми і вона геодезична навіть пораду дати, їх для цього потрібно створити тему
Ужгород• 2 часа назад
Ответ дляNo problems
Зазвичай дружба втрьох закінчується не дуже гарно. Зі,свого досвіду знаю. Хтось стає зайвий. Але гуляти в великій компанії то нормально, просто у подружки такий характер, може їй хтось не подобається там
Бабуся мороз• 2 часа назад
Ответ дляМарафетчица
А ви що?
А вона пише тут, чекає на поради.
Тому й дитина в 15 має психічний розвиток пʼятирічки
Ужгород• 2 часа назад
Ответ дляNo problems
Ну то може краще дружити з іншою подругою? Навіщо їй ці маніпуляції?
Заела_пластинка• 2 часа назад
Странно, что Ваша дочь до сих пор не послала свою «подругу». Ждёт решения от Вас, а Вы сама не в курсе, что делать 😂
Однако дилемма)
Телефон Рубика• 2 часа назад
Ваша така, як зараз більшість дітей, тусня, голосня і головне, натовпом, щоб друдити кількістю.
Інша ж дитина може сприймаж формат дружби, як якість, а не кількість.
На привозе• 2 часа назад
Я думаю вам не стоит лезть. Можете давать какие-то советы аккуратно, объяснять поведение других людей, а выбор за дочкой.
Видна міленіалка• 2 часа назад
Автор, думаю, без конфлікту не вийде. Якщо дівчата не «дозволяють» їй дружити та ображаються. То вони будуть ображатися і на дружити, яка ваша донька буде з іншими дівчатами. Та ваші доньці нудно з цими двома, тому вона шукає інших. Нехай іде до інших та спробує. Раптом там їй буде краще. Тут на двох стільцях не вийде. Бо дві кращі подруги вже показали своє ставлення. Іноді нормально когось відпускати і рухатися далі. А що приваблює вашу в тій, іншій компанії? Можливо, саме цього їй не вистачає.
Телефон Рубика• 2 часа назад
Ответ дляNo problems
Відео і мак, на вашу думку, кругозір
No problems
• 1 час назад
Ответ дляБабуся мороз
Я прийшла сюди не для того шоб ви тут самостверджувались
Чудово що ви така комунікабельна і знаєте на все відповіді! Дякую за пораду! Тільки ви порадили 0!
Бабуся мороз• 1 час назад
Ответ дляNo problems
Так, ви створили тему для того, щоб інші вам накидали ідей.
Ви так з кожною проблемою робите?
Дитина як амеба, завдяки вам і вашому вихованню не вміє комунікувати і іншими.
Ви так з кожною проблемою робите?
Бабуся мороз• 1 час назад
Ответ дляТелефон Рубика
Відео і мак, на вашу думку, кругозір
Ну звісно, а що ж ще :)
Видна міленіалка• 1 час назад
Автор, а чому ваша донька дружила з найкращою подругою? Що їх обʼєднувало? Чи було їм добре? Можливо, в них різні цінності стали, різні поняття про дружбу, різні смаки. Дівчата виросли. Дружба в 15 та в умовних 8-10 - це ж різні люди. Ваша, можливо, хоче зараз двіж та тусню. А та дівчина, як варіант, то більш тиха. Плюс ваша може сприймати подругу як щось тимчасове, а та дівчина типу «вросла» у вашу, тому і ревнує. Це все складно. Якщо ви вирішите за доньку, то вона вам потім може дорікнути. Це має бути її рішення. Ну або пропонувати варіант - то піти разом з новою компанією в кіно та МакДональдс.
Телефон Рубика• 1 час назад
Ответ дляNo problems
Моя вам щира порада. Опишіть ситуацію ші. Він вам, як мамі, роз´яснить, як пояснити делікатно донці щодо таких качель і маніпуляцій в дружбі.
І те, що ви запитали тут пораду, це теж нормально, це свідчить про те, що вас турбують почуття доньки і ви небайдужа мама.
А ті, хто вас зараз тут хейтять, то такі ж подружайки і вискочки, які були і є в кожному колективі не залежно вікової категорії.
No problems
• 1 час назад
Ответ дляТелефон Рубика
Моя донька переживає що якщо вона в ту іншу компанію не зможе подружитися то назад вона не повернеться до тих подруг
празники не помню• 1 час назад
Ответ дляNo problems
Вы сейчас серьёзно? Вы же написали, что разговаривают с Вашей дочерью как с говном и у Вашей дочери переживания по поводу того, что не сможет к ним вернуться?
Всім шампаньського• 1 час назад
Можливо подружка Вашої доньки не дуже комунікабельна і боїться, що вона її забуде і спілкування закінчиться.
Або подружка ревнива і контролююча.
Тут не знаючи ситуацію важко щось порадити.
Або подружка ревнива і контролююча.
Телефон Рубика• 1 час назад
Ответ дляNo problems
Я не буду вам тут описувати те, що бачу в цій ситуаціі я.
Просто раджу вам поспілкуватися з ші.
Я вас запевняю, ви будете здивовані і після цього знайдете правильне рішення і допоможете донці визначитися з компаніями.
Просто раджу вам поспілкуватися з ші.
Бабуся мороз• 1 час назад
Ответ дляNo problems
Тобто повне обезцінення дружби, лише вигода
Цьому ви теж навчили? :)
Піу!Піу!• 1 час назад
Ответ дляНа привозе
А я думаю лезть стоит, если подруга навязывает чувство вины и манипулирует, скоро начнутся отношения с мужчинами, а девочка не умеет сказать нет. И вообще автор тролляка.
Чучело-Мяучело• 1 час назад
Ответ дляNo problems
пиздец. ты сама себя по три раза копируешь.
зачем?