З родзинкою• 1 час назад
Как вы справлялись с одиночеством когда переехали в новый город где никого не
не знаете?
ШобВам_КакНам• 1 час назад
Познакомилась с людьми. Сначала с женщинами, потом с мужчинами начала знакомиться
Пишущаяся• 1 час назад
Я це прожила. Два місяці було дуже важко, потім почала адаптуватися на це пішло близько 8 місяців, і після 10-11 вже як рибка у воді з новим подружками, в нових компаніях. Але це релокувалося по Україні. Розкажу пізніше, збираюся на клубний концерт
Пишущаяся• 1 час назад
Ответ дляШобВам_КакНам
Мене сьогодні підвозив , виявляється сусід з вищого поверху. Знову нове знайомство, а здається, хто там на кого звертає увагу. Звертають!
Пишущаяся• 1 час назад
Ответ дляВічний двигун
Надо выбираться на мероприятия и знакомиться.
Я в інсті натрапила на прекрасний продукт ’жіноче коло’ в місті де живу і ’понеслась кобила в щавель’ , зараз я вже не маю необхідності в такому форматі, зате дуже вдячна організаторіці, жіночій психологині Наташі Івженко
КаРаКаТиЦа• 1 час назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Это ответ на вопрос ’как?’?
Не справляюсь, так как не зачем, не вижу проблемы. Ещё вопросы?
Нульовий сантиметр• 1 час назад
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Ага. Как объяснить инопланетянину, что такое любовь? Смотрю, Вы спец по ответам
КаРаКаТиЦа• 1 час назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Не вам судить
Нульовий сантиметр• 1 час назад
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Не вам судить
Нет ответа?
Сплоховали на сей раз.
Подтягивайте скилы и позже вернемся к теме. Ждите сигнала
Сплоховали на сей раз.