Червона рута• 01 мая в 19:36
Вы кладете в плов томат?
В плов из курицы?
я знаю ,что настоящий плов из баранины на мангале в казане и никаких помидоров :)))) но большинство готовит рис и курица, морковка и лук понятно, а с томатом как быть? всегда делала с томатом, а может не нужен он там? кто пробовал и так и так , как лучше?
Люблю кетчуп• 01 мая в 20:58
Ответ дляДжага-джага
Залишки позавчорашнього плову, без томатів. Така приправа смачна
Плов на тряпке или в чем он
Джага-джага• 01 мая в 23:50
Ответ дляЛюблю кетчуп
Плов на тряпке или в чем он
Ага, пора за окулярами Вам шурувати
Ответ дляЧервона рута
очень ценное наблюдение
Доречі це частково правда. Нє, ну може звісно Ви володієте перевіреним рецептом і технологією як жир додати (додатково до того, що є в вашій курці), але рис стає розсипчатий коли? Коли в страві є жир. І немало (тому класичний рецепт з чого?- з баранини, якої доволі багато). Тобто курячий - вийде більш липкий, ну тобто «каша». Вот.
Я якщо що - готувати я НЕ ВМІЮ! Але чула «теорію» приготування плова і куштувала готовий, приготований моїм папою і його друзями (відповідної національності, які до плова підходять серйозно і консервативно)))) коротше все дитинство - плови я їла в «аожній хаті» куди в гості ходили))
Ответ дляЧервона рута
очень ценное наблюдение
Ааа. Ну стосовно ж головного я не сказала) про томат.
Я в Італіі, так би мовити на другій батьківщині плова - їла плов (він мене переслідує з дитинства, навіть у самих неочікуваних країнах), і от він був не буду прям стверджувати що з курки (10% даю що то була свинина), але він був з томатом та ще й з перцем болгарським.
Ну скажімо так. Я людина овочева, то я відкрита до всіх овочів в кожній страві, і побільше. Було смачно. Проте чи це не була каша - ну так, 50/50)
175см55кг19лет (она)• 02 мая в 09:37
Ответ дляTeonaa
З родзинками і курагою?)) це плов «до сніданку»?😅
Ви дивна...до чого ви це написали?
175см55кг19лет (она)• 02 мая в 11:59
Ответ дляTeonaa
ПРОСТО - жарт. Знаємо таке поняття? Видно ні
Не жартуйте..у вас не виходить.
Гарбузик• 04 мая в 21:25
Ответ дляЧервона рута
очень ценное наблюдение
Не обращайте внимание. Плов с курочкой нежный, диетический и очень полезный. Я тоже всегда томат добавляю . Он даёт свою остринку и цвет красивый . Последние пару лет покупаю томатную пасту в тюбике итальянскую Mutti . Цвет насыщенный и вкус реально обалденный .