З вишневого садка• 02 мая в 13:28
Муж говорит что роды это просто больно и нечего раздувать из этого событие века
Как бы вы реагировали на такое?
Шлях до зірок• 02 мая в 13:29
А чому він вам це говорить? Можливо, це не дуже влада спроба заспокоїти, підтримати
Хвильоватиша• 02 мая в 13:29
Никак. У меня нормальный муж с нормальным адекватно думающим мозгом.
Нічого вдягти• 02 мая в 13:30
Ответ дляХвильоватиша
Не рожайте от него.
Тоже мне проблему нашли
Радостина• 02 мая в 13:30
А ще це ризик для життя мами та дитини, це не проста процедура буває !
Тому беріть його з собою, нехай допомагає і знає, як це просто боляче …
Може бути й не боляче, але це все одно ризик, і поряд потрібна людина, яка цю дитину з вами зробила.
Пугачиха• 02 мая в 13:33
Мій чоловік після пологів, народжували разом, плакав і казав, що навіть не міг уявити як це, хоча під час вагідності все з його сторони було ок, під час другої вагітності трусився наді мною як ненормалтний))
Шлях до зірок• 02 мая в 13:33
Автор, ви вже вагітні та скоро народжувати чи це лише розмови? Чоловіки уявлення не мають про пологи в принципі, бо так розпорядилась природа. Тому це лише їхні уявлення та балачки. Для мене загадка, коли жінки, особливо, коли народили, то знецінюють досвід інших, кажуть, що це нічого такого, наче причесатися чи зуби почистити, оце просто дійсно шокує. Ну або стара пісня - про в полі народжували, памперсів не було, це також лютий треш. На чоловіка поки не ображайтеся, бо невідомо, чому він таке ляпнув. Середньостатистичний чоловік взагалі мало знає про пологи.
Пугачиха• 02 мая в 13:34
Хай засуне собі надувну кульку у дупу, надує до розміру кавунчика і витягне назад😂
Пупуговка• 02 мая в 13:35
А что он должен вам сказать ? По факту это просто нужно пережить и акцентировать что это очень больно и ужасно тоже не имеет никакого смысла , так не рожайте выбор всегда за женщиной рожать или нет .
Бува і таке• 02 мая в 13:38
Ответ дляУказка
Это даже не очень и больно, но все равно - событие века
Якщо вам не було боляче - ви унікум і вам повезло попасти в те дуже мале число жінок.
Укр_жіночка• 02 мая в 13:38
Скажите, пусть засунет себе в зад*ицу зонт и раскроет его там. Будет иметь примерное представление.
Булькаю• 02 мая в 13:38
Нафиг такого мужика. И дело даже не в отношении его к родам, а в том, как он относится к своему партнёру. Куда рожать ему
Бесбардак• 02 мая в 13:38
Кесарево или эпидуральную анестезию сделают по желанию ?
Не хочу естественно
Домашка• 02 мая в 13:42
Вы беремена?
Мой врач настоял, чтоб муж был на родах. Ищите такого врача; который’ заставит’ и вашего. На сами роды выходил, конечно, но одних схваток, держать тазик, когда я рыгала от боли было достаточно ему, чтоб перебивать в шоке. Берите своего с собой. Пусть часов 10 понаблюдает
Тишком_нишком• 02 мая в 13:46
Задумалася, а чи правильного оленя обрала для життя і народження спільної дитини.
Фрекен бок• 02 мая в 13:46
Ответ дляБесбардак
Не хочу естественно
Анестезию точно сделают
Гарантую неперелевки• 02 мая в 14:04
Пусть родит за вас и получит Нобелевскую.
А вообще пусть за своим простатитом следит, чтоб от боли на стенку не лез
А поговорить?• 02 мая в 14:41
Є якісь прибори, які ставлять на чоловіка, і вони імітують біль під час схваток. Хочеться таким розумникам поставити. А взагалі подумайте, такі слова просто так не з´являються. Хтось з жінок, можливо, свекруха чи інші, когось наслухався