Блакитне небо• 02 мая в 15:13

Ви б купили курс за 800 євро?

Ви б купили курс за 800 євро довжиною в 9 тижнів від майстра НЛП на тему грошей? Курс не мій, я вагаюсь чи варто.
Кожного тижня розглядається окрема тема, теорія, практика, чат.
Зробіть вибір:
вже голосів: 79
Так
Ні
Подивитись відповіді
Безпринципова• 02 мая в 15:46
Ответ дляБлакитне небо
Тобто за психологічне навчання ви б не платили такі кошти?
Я плачу за психологічне навчання, але це моя професія.
Вивчаю те, що необхідне для роботи.

Я не шкоду гроші на освіту, але щодо курсів - то тут питання, чого ви від нього очікуєте? НПЛ - це вже щось таке трохи аут оф дейт)
Може вашої мети можна досягнути більш ефективним способом і дешевшим?
Я б скоріше пішла до професійного коуча в індивідуальну роботу, ніж НЛП.
Але якщо вам це цікаво, і це не останні гроші, то чому б ні?

Хвильоватиша• 02 мая в 15:47
Ответ дляБлакитне небо
В євро якось менше звучить, в гривнях психологічно важче 😁
Так а що за курс? Ви потім на цьому плануєте заробляти?
Поліпривіт всім• 02 мая в 15:49
Без лоха, як-то кажуть
Інфоциганство зараз квітне, всілякі курси, типу, я навчу вас заробляти більше, а піпл хаває
автор Блакитне небо • 02 мая в 15:50
Ответ дляХвильоватиша
Психологічні частини і фін грамотність буде. Ні, заробляти на цьому не планую. Просто шукаю як заробити, і не бачу шляху. То може, треба навчитись бачити можливості завдяки таким курсам, не знаю ...
Дідова баба• 02 мая в 15:50
НЛП - это типа НЛО?
Директор Пляжу• 02 мая в 15:50
Ответ дляБлакитне небо
Для мене користь ... Для автора то зрозуміло ...
Цікаво, яка користь для вас
Дідова баба• 02 мая в 15:52
Ответ дляivareka
кидайте красные трусы на люстру и денежки рекой потекут, как минимум будете богаче на 800 евро
Богаче не станет на 800 евро, но и не обеднеет

автор Блакитне небо • 02 мая в 15:52
Ответ дляДиректор Пляжу
Цікаво, яка користь для вас
Якби я знала, то б і не питала ...
Аналізую які зміни відбувались загалом після курсів різних, і зміни є, поведінка змінилась, ставлення до різних речей. Але на грошах ніяк це не відображається поки що
Хвильоватиша• 02 мая в 15:54
Ответ дляБлакитне небо
А ви не пробували в інтернеті пошукати подібне безкоштовно спочатку?
автор Блакитне небо • 02 мая в 15:59
Ответ дляБезпринципова
Вивчаю те, що необхідне для роботи.

Очікую щасливих збігів обставин - я б це так назвала 😁 Типу, вже вклала гроші, то точно буде класний ефект!
Я бачу зміни в собі після курсів, але вони не коштували так дорого. Була на тренінгу раз 3 дні, і то дешевше було, але з дорогою, готелем - те саме. А тут 9 тижнів. Навіть не знаю.
Звичайно, що щось зміниться в гарний бік, але на скільки це вплине на ріст доходу - не знаю.
Я й сама не відчуваю, що готова багато заробляти. Тобто є психологічний бар´єр, напевно.

Я б пішла до професійного коуча також, але і він гарантій не дає ...
автор Блакитне небо • 02 мая в 16:00
Ответ дляХвильоватиша
Я - не дуже новачок, базу знаю
Хвильоватиша• 02 мая в 16:02
Ответ дляБлакитне небо
Я - не дуже новачок, базу знаю
Ну то якщо ви впевнені, що вам це потрібно, то купуйте. Нащо вам наша думка? як кажуть ’Краще зробити і пожалкувати ніж навпаки’
Безпринципова• 02 мая в 16:03
Ответ дляБлакитне небо

та ніхто гарантій не дає) питання в тому, де ймовірність результату більша)
Питання в тому, чи ваша професія дозволяє вам заробляти більше? Чи є там умовна стеля чи немає?
автор Блакитне небо • 02 мая в 16:07
Ответ дляБезпринципова
Все складно ...
Я зараз безробітна, але чекаю, коли зроблять документи, є пропозиція роботи. В тій сфері - так, є куди рости, і в тій компанії, але там треба пахати, рано вставати, півтори години на роботу і з роботи ...

Я не знаю чи правильно я все роблю, і тому схильна до покупки курсів, які б зробили мене більш рішучою чи що, забагато завжди сумнівів
Полонянка SexShop-а!• 02 мая в 16:07
Нізащо, я не ідіот.
автор Блакитне небо • 02 мая в 16:08
Ответ дляБезпринципова
І коуча, наприклад, я не знаю жодного, тобто переді мною нема вибору кого обрати, а лише купити цей курс чи не купити
Безпринципова• 02 мая в 16:08
Ответ дляБлакитне небо
Все складно ...

за таких умов виглядає досить сумніво, але ж це ваш досвід, спробуйте)
Полонянка SexShop-а!• 02 мая в 16:09
Ответ дляБлакитне небо
Вам реально гроші так легко даються що вам пофіг куди їх викинути?
автор Блакитне небо • 02 мая в 16:26
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Просто коли тобі вже 40, якось перестаєш відкладати життя на потім. Я зараз розумію, що раніше я жаліла гроші на те, що могло б давно дати мені можливість стати упевненішою в собі, навчитись правильно комунікувати, відстоювати себе.
Але у той самий час, я бачу, що після різних психологічних курсів, я більше витрачаю грошей на комфорт і естетику, на гаджети, а дохід у той час не росте у геометричному прогресі ... Поведінка, погляди, рішення змінюються, а доходи поки що ні

Бабо-лебідка• 02 мая в 16:28
Я час від часу купую зливи курсів по 100- 150 грн на різні тематики і від відомих блогерів.
Все фігня! Вода водяна
Неуявляю, щоб за таке г платити тисячі
Автор, якщо це відомий блогер продає курс, то раджу теж пошукати зливи курсів іі, і подивитися яку інформацію вона дає
Бабо-лебідка• 02 мая в 16:32
Автор, дивіться як я Вам сходу зекономила 798 євро)
Да Щас же• 02 мая в 16:49
Ответ дляБлакитне небо
Лучше курс Таро пройти.))
автор Блакитне небо • 02 мая в 16:55
Ответ дляБабо-лебідка
Все фігня! Вода водяна
Неуявляю, щоб за таке г платити тисячі
Ні, ця людина не блогер і не продає успішний успіх. Насправді, багато нового дізнавалась на прямих ефірах. Але дійсно, зараз, коли я ще не оформлена на роботу, якось це виглядає комічно витратити 800 євро на курс ...
Бабо-лебідка• 02 мая в 16:56
Ответ дляБлакитне небо
Всі вони на своїх курсах обіцяють ексклюзив)))
Знайдіть щось подібне у інших, але за копійки, повірте, це ті ж яйця, тільки в профіль))
Ms. Скромность• 02 мая в 17:33
Ответ дляБлакитне небо
Жодної людини ’так’. Невже нема жодного плюса і це дійсно ніякої користі не дасть?
Я бы купила и дороже, если бы была уверена, что мне это нужно, знала, что мне это даст, имела реальные отзывы и видела результаты других людей.

Наш с мужем самый дорогой тренинг состоял из трёх этапов и стоил по 1500$ на каждого. Прошло больше 20 лет после него, а я считаю то вложение одним из самых выгодных и верных в своей жизни.
Джинци на Флісі• 02 мая в 17:38
Ответ дляБлакитне небо
Я думаю для нлп нужно психологом быть или менеджером, чтоб угоарить людей я ото купить. Какая цель до вас этого курса? Встретить кого-то и с помощью нлп отобрать дегьги, шутка же. Зачем вам нлп.
Ms. Скромность• 02 мая в 17:40
Ответ дляБлакитне небо
Я - не дуже новачок, базу знаю
Хотите сказать, что у Вас базовые знания по финансовой грамотности есть, но на рост Ваших доходов это сильно не повлияло?

А что именно Вы читали? Можете дать названия?
Ms. Скромность• 02 мая в 17:43
Ответ дляБлакитне небо
Все складно ...

Так проблема в том, что Вы нерешительны?

Тогда Вам не о финансовой грамотности заботится нужно, а о других базовых вещах.
Ms. Скромность• 02 мая в 17:45
Ответ дляБлакитне небо
А Вы кроме курсов изучаете что-то из области самосовершенствования?
Что Вы читаете?
Маю натхнення• 02 мая в 17:51
Ответ дляБлакитне небо
Не хочу казати ім´я. Досвід 20 років, для мене - авторитет, давно слідкую. Але ж дорого ...
Хорошо бы, чтоб вы написали имя. Одной из первых преподавать НЛП в Украине начала Алуника. Это ученица Питерской школы. Одной из самых сильных школ НЛП.
В ютюбе бесплатно достаточно и ее роликов, и ее преподавателей Пелехатого и Чекчурина, её со тренера Герасимова.
Большинство тренеров в Украине учились у Алуники.
И я в основном их всех знаю. Потому и спросила имя.
Если вас интересует конкретно тема денег, то возможно вам достаточно будет программ «Майн детокс 2. Деньги деньги», «Как получать невозможное» и «Деньги, чувства, результаты». Они есть на складчине, но это рашка. Лучше купить на сайте, они не дорогие и эффективные, если применять все практики. И там же на сайте все 8 блоков НЛП тренинга, что-то 5 или 6 тыс грн, по скидке, если общим пакетом покупать. И диплом получите.