Аленький носочек• 02 мая в 16:18
Сварка через майно
Доброго дня! Мабудь дивно тут питати, тому що я в принципі все для себе зрозуміла. Але - чоловік має трьох дітей, я одого - спільних немає. Ми живемо вже 12 років разом. П´ять років тому взяли кредит на будинок. У мене квартира була до шлюбу, в нього квартира теж, але в кредиті. Бувшій віддав будинок чи поділили - я не в курсі. Під зп офвційної аліменти, ще й доять його постійно. Він виплачує свою квартиру в шлюбі зі мною і половину нашого будинку, перший внесок зробили пополам. Але я бачу зо моїй дитині все жаліється, а своїм прямо все що не попросять купляє без тормозів. Заробляє десь % на 30 більше, але після аліментів в нього менше грошей ніж у мене на руки - спільні гроші. І ось скоро він вже виплатить квартиру і ми домовилися ще перед шлюбом, що він її оформить на мене, бо в мене не буде пенсії - офіційна дуже мала зп. А свою квартиру я віждам синові. І ось майже рік все ніяк не потрапим до нотаріуса. І тут він мені говорить, що почуває себе неспаведливо - бо його діти поділять тільки будинок, а моєму аж квартира. Але ми при це домовлялися і тепер він говорить що його квартира теж його дітям і взагалі я маю бути щасливою з половини його будинку. Але ж то не факт, що він мені її залишить. Він старший на 15 років і вже під 60. А в шоці, що в мене ніяких соціальних гарантій і можу навіть на голову впасти сину, а якщо там невістка така, що пошле - то я буду під мостом на старості. Які ж чоловіки кончені - жалкую за часом, що згаяла з цим покидьком. В його розлученеі не винна - його жінка вийшла заміж за свого коханця і до речі взагалі не бідує.А я дурна плачу за його дітей іпотеку
Добродійка• 02 мая в 17:02
Ответ дляДивне створіння
Та за какой хер она ее вікупит и куда жить пойдет
В доме останется. Автор же пишет, что из ее денег кредит платят за дом. Что после погашения его кредита за квартиру и алиментов, у нее остаток больше
Аленький носочек
• 02 мая в 17:02
Ответ дляБутерброд и я
Дарчу? На все його майно? Ну це ви вже перегинаєте. Він також платить, чому все має стати особисто вашим зараз? А якщо ви закохаєтеся і виставите його, то у нього взагалі нічого не буде?
А якщо він закохається то з чим залишусь я???
Света С Приветом• 02 мая в 17:02
Ответ дляАленький носочек
Він в курсі я завжзи це кажу - назвав мене жадібною і меркантильною - я в шоці просто
Ну после такого и сомнений никаких быть не может. Закрывайте срочно лавочку на погашение его ипотеки на квартиру, тяните с него по полной на ипотеку на дом. Ипотечный договор на дом точно оформлен на двоих? Первоначальные взносы зафиксированы на каждого отдельно?
Добродійка• 02 мая в 17:03
Ответ дляДивне створіння
По справедливости квартира его, а вам весь дом, ну или как там по суммам получается. Ві дом на него наверное оформили?
Какая разница на кого, если в браке?
Аленький носочек
• 02 мая в 17:03
Ответ дляДобродійка
Он же вам сказал, что дарственную вы не получите. Так что можете продолжать хотеть. Надо было это делать до того, как вы начали платить его ипотеку
Він обіцяв подарувати як виплатить, а тепер дає задню, що не було такого та і меркантильна - хворий козел старий
Бутерброд и я• 02 мая в 17:03
Ответ дляДобродійка
Ні, вона пише, що не зможе виплачувати кредит за будинок, якщо чоловік перестане. Значить вона його не платить
Добродійка• 02 мая в 17:04
Ответ дляБутерброд и я
А половина будинку ( а насправді думаю більше) виплачено чоловіком. То чому все має автору залишитися. Тоді і будинок з його дітьми доведеться ділити.
Так они и так будут делить дом
Бутерброд и я• 02 мая в 17:04
Ответ дляАленький носочек
З половиною будинку як мінімум. Ну і я не знаю як його квартира оформлена
Аленький носочек
• 02 мая в 17:05
Ответ дляВоленс-неволенс
Так Вы написали, что у Вас зарплата маленькая.
С чьих денег идёт оплата дома?
Ви читати вмієте???? Мала офіційна, заробляю я нормально взагалі. В нього більше, але з витратами на дітей менша виходить для життя і 2 іпотеки він точно б не потянув
Добродійка• 02 мая в 17:06
Ответ дляАленький носочек
А почему не подарить до того как выплатить? Сразу. Есть же там переуступка долга или что-то подобное?
Аленький носочек
• 02 мая в 17:06
Ответ дляБутерброд и я
Тобто за будинок він все ж платить? І не проти за нього скласти на вас заповіт? Це вже добре. А так би і будинок з його дітьми могли ділити
Заповіт до сраки, я хочу дарчу! Який нафіг заповіт, його хоч щодня змінювати можна
Добродійка• 02 мая в 17:06
Ответ дляАленький носочек
С половиной дома
Добродійка• 02 мая в 17:07
Ответ дляАленький носочек
Вариантов у вас нет. Оформить дарственную без желания владельца невозможно 🤷🏻♀️
Аленький носочек
• 02 мая в 17:09
Ответ дляВоленс-неволенс
Ему 60. 12 лет Вы вместе, то есть ему было 48 (трое детей), а Вам 33.
Это ’Джек пот’, автор.
Я дико извиняюсь, в чем был Ваш интерес связаться с этим мужчиной?
Это ’Джек пот’, автор.
Була теж розлучена - розбита, він таку дуру мабудь і шукав.
дійсно джек пот, але так задурив мізки, що вірила йому. Пашу як коняка і все по дому, речі бу, економила на всьому - відпочинку, лікуванні, хоча заробляла непогано, але ж я в нашу старість вкладалась - а тепер залишилася у розбитого корита
Аленький носочек
• 02 мая в 17:10
Ответ дляДивне створіння
Яка в біса справедливість??????? Будинок уже навпіл відразу купляли
Дивне створіння• 02 мая в 17:11
Ответ дляДобродійка
так неизвестно, что за остаток, может по пять тісяч на еду
Аленький носочек
• 02 мая в 17:11
Ответ дляБутерброд и я
Тобто за цей час чи б могли виплатити квартиру і половину будинку? Але ж ви пишете, що не зможете за будинок платити, якщо чоловік перестане….
Я зможу за будинок половину платити і на життя залишиться. А от чоловік після 2 іпотек з голоду вмре і пвшки ходити буде, а за його останні трати - взагалі вже й на 2 іпотеки його б не вистачило. Вам так зрозуміліше????
Борода• 02 мая в 17:12
Ответ дляАленький носочек
Він прямо так наголошував на шлюбі
ну і мені взагалі не впало за лівого чоловіка кредит платити
Автор, когда он помрет, то его дите уже будут совершеннолетние и на них ничего делиться не будет, то есть и дом и квартира ваши будут
Аленький носочек
• 02 мая в 17:13
Ответ дляБутерброд и я
А ви не думайте - ми виплачуємо порівну і останні заощалження я вкдала в перший внесок. Зараз не можемо відкладати нічого!!!!!
Бутерброд и я• 02 мая в 17:13
Ответ дляБорода
Не смішіть)
В шоколаде• 02 мая в 17:14
Ответ дляАленький носочек
Ну сейчас всё на него оформлено? Вообще Идите проконсультируйтесь с юристом. Разводитесь-то забирайте половину имущества
В шоколаде• 02 мая в 17:14
Ответ дляАленький носочек
Проблема в том что вы писать не умеете
Скажений гудзик• 02 мая в 17:15
Ответ дляАленький носочек
В чому? Що я йому доглядальниця і маю ще на старості працювати щоб себе забезпечити???? Ми працюємо вдвох
Дом, это тот, что общий?
Тогда, по идее, он 50/50. После его смерти его 50% наследуете вы и его дети, т.е. 4 наследника на 1/2 его части дома
Аленький носочек
• 02 мая в 17:16
Ответ дляСвета С Приветом
Так відразу дві частки. Нічого тянути він оплачує навчання дітей, аліменти. Короче жопа. Так думаю просто розлученя. Мені просто шкода що як і сама підставилась і сина підставила. Мені ще його вчити і тепер взагалі не ясно за який хер😵💫 треба скидати з шия цього мудака і відкладати синові гроші. І теж чпівав мені щл сина вивчить, ага мабудь так як і квартиру подарував
Воленс-неволенс• 02 мая в 17:17
Ответ дляАленький носочек
Він прямо так наголошував на шлюбі
Вы троль? В каком месте он для Вас ’левый’? Объясните, на что Вы повелись?
Аленький носочек
• 02 мая в 17:18
Ответ дляБутерброд и я
Я плачу за половину будинку, а чоловік не зможе виплачувати свою, якщо не буде користуватися моїми грошими чи оплачувати своє життя за мій рахунок
Аленький носочек
• 02 мая в 17:19
Ответ дляБутерброд и я
Квартира тільки його і він хї платив 2 роки до шлюбу. Там незручно жити втрьох бо двокімнатна, тому взяли будинок
Борода• 02 мая в 17:20
Ответ дляБутерброд и я
Не смішіть)
Почему это?
Если дети совершеннолетие, то делится только между мужем и женой
Аленький носочек
• 02 мая в 17:20
Ответ дляДобродійка
Ну типу щоб я його не кинула і тп. Що проживем виплатим і подарує - щоб не було проблем на старість
Аленький носочек
• 02 мая в 17:21
Ответ дляДобродійка
С половиной дома
Яку ще не доплатила🤦