Аленький носочек• 02 мая в 16:18

Сварка через майно

Доброго дня! Мабудь дивно тут питати, тому що я в принципі все для себе зрозуміла. Але - чоловік має трьох дітей, я одого - спільних немає. Ми живемо вже 12 років разом. П´ять років тому взяли кредит на будинок. У мене квартира була до шлюбу, в нього квартира теж, але в кредиті. Бувшій віддав будинок чи поділили - я не в курсі. Під зп офвційної аліменти, ще й доять його постійно. Він виплачує свою квартиру в шлюбі зі мною і половину нашого будинку, перший внесок зробили пополам. Але я бачу зо моїй дитині все жаліється, а своїм прямо все що не попросять купляє без тормозів. Заробляє десь % на 30 більше, але після аліментів в нього менше грошей ніж у мене на руки - спільні гроші. І ось скоро він вже виплатить квартиру і ми домовилися ще перед шлюбом, що він її оформить на мене, бо в мене не буде пенсії - офіційна дуже мала зп. А свою квартиру я віждам синові. І ось майже рік все ніяк не потрапим до нотаріуса. І тут він мені говорить, що почуває себе неспаведливо - бо його діти поділять тільки будинок, а моєму аж квартира. Але ми при це домовлялися і тепер він говорить що його квартира теж його дітям і взагалі я маю бути щасливою з половини його будинку. Але ж то не факт, що він мені її залишить. Він старший на 15 років і вже під 60. А в шоці, що в мене ніяких соціальних гарантій і можу навіть на голову впасти сину, а якщо там невістка така, що пошле - то я буду під мостом на старості. Які ж чоловіки кончені - жалкую за часом, що згаяла з цим покидьком. В його розлученеі не винна - його жінка вийшла заміж за свого коханця і до речі взагалі не бідує.А я дурна плачу за його дітей іпотеку
Скажений гудзик• 02 мая в 17:34
Ответ дляАленький носочек
Половина будинку уже в моїй власності
Ну тогда увеличить свою часть при разделе не выйдет

Гарбузик• 02 мая в 17:35
Ответ дляАленький носочек
До чого це? Він сташий і має мені забезпечити старість як чоловік. Обіцяв мені - а тепер крутись як знаєш. А в мене ьеж здоровя не залізне, а тепер не знаю. Треба розводитися і шукати підробіток, а мені вже під сраку років. як воно все задовбало
Вам всього 45 років, ви ще стільки ж прожити можете)
Ви ж виходили заміж і знали, що чоловік має 3 дітей і платить за них аліменти. Розлучайтесь, сім´ї у вас не було, був розрахунок на старість, а старість у вас не так скоро6 нашо мучитись?
Знайдете без дітей того, хто матиме забезпечити вам старість)
Бутерброд и я• 02 мая в 17:36
Ответ дляАленький носочек
Так відразу дві частки. Нічого тянути він оплачує навчання дітей, аліменти. Короче жопа. Так думаю просто розлученя. Мені просто шкода що як і сама підставилась і сина підставила. Мені ще його вчити і тепер взагалі не ясно за який хер😵‍💫 треба скидати з шия цього мудака і відкладати синові гроші. І теж чпівав мені щл сина вивчить, ага мабудь так як і квартиру подарував
Ну розлучитеся, будинок продасте, половина ваша. Гроші будуть
Борода• 02 мая в 17:36
Ответ дляАленький носочек
Жив 12 років за мій рахунок
Странно, вы неплохо зарабатываете, значит не дура же и так протупить. Мужикам нельзя деньги давать и платить за них или с ними, только брать надо
автор Аленький носочек • 02 мая в 17:39
Ответ дляСкажений гудзик
Звичайно не вийде вона і так моя і її ще виплачувати. Короче я -лох
Бутерброд и я• 02 мая в 17:37
Ответ дляБорода
Почему это?
Если дети совершеннолетие, то делится только между мужем и женой
Ой, юристка ви наша))
автор Аленький носочек • 02 мая в 17:39
Ответ дляГарбузик
Хз чи знайду, та вже й не вірю нікому. Так 45 - суглоби крутить, проблеми з спиною від сидячої робоьи, ще з гормонами почались проблеми і от вишенька на торті. Чому все так? Я ніколи не була жадібна - віддам останнє, на собі завжди економила і от - така дяка.

Бутерброд и я• 02 мая в 17:39
Ответ дляАленький носочек
Ну як напише заповіт на дітей - то матиму сусідів. Я вже бачу що його діти прямо йому любіші за жінку
А вам? Хто любіший? Чоловік чи син?
автор Аленький носочек • 02 мая в 17:42
Ответ дляБутерброд и я
А вам? Хто любіший? Чоловік чи син?
Та до чого тут це? Хіба я винна що в нього аж троє дітей??? Нехай шов би і заробляв на кожного по кварирі як я свого часу. Так ні - воно тишком в теплі і добрі за мій рахунок. Чмо. Я зла на себе і на життя своє і на вдачу мою тупу.
Бутерброд и я• 02 мая в 17:44
Ответ дляБорода
Где гарантия, что он оставит дом автору? Такую же дулю как и квартиру. Поделит с детьми
Тому я і написала, що найкращий зараз варіант, що він пише заповіт на свою половину будинку на автора. І весь будинок буде її, не треба буде з дітьми ділити. Автора це не влаштовує.
Бутерброд и я• 02 мая в 17:45
Ответ дляАленький носочек
Половина будинку уже в моїй власності
Ок. І друга половина вам залишиться, не його дітям. Це хороший подарунок вам на старість.
Гарбузик• 02 мая в 17:45
Ответ дляАленький носочек
Я чесно не можу зрозуміти, в чому у вас трагедія - вам же дім дістанеться, син ваш також забезпечений житлом.
Ще невідомо, хто взагалі першим помре, і хто кого доглядати буде.
Якщо це не апартаменти на Грушевського 9а, то може воно того не варте?
автор Аленький носочек • 02 мая в 17:47
Ответ дляГарбузик
Який дім? Моє тільки половина будинку дай бог через 15 років а далі що - ніхто не зна. Може поїду бабкою на село на огороди - хоча ніколи фізично не працювала отаке життя дівчата.
Бутерброд и я• 02 мая в 17:48
Ответ дляГарбузик
От і я про те ж…
Але автору дарчу подавай зараз на половину будинку і на квартиру) а він голий босий і в віночку) з трьома дітьми
Король дивана• 02 мая в 17:48
Ответ дляБутерброд и я
заповіт ніяка не гарантія - його діти можуть оспорювати заповіт через суд. він може перед смертю змінити заповіт.
автор Аленький носочек • 02 мая в 17:49
Ответ дляБутерброд и я
І будинок треба утримувати - без пенсії і заробітку це неможливо. План був що квартиру можу здавати або продати на лікування, а вийшло що вийшло
Бутерброд и я• 02 мая в 17:49
Ответ дляАленький носочек
Добре, ви дійсно думали, що чоловік, заробляючи все ж більше вас, маючи трьох дітей, зараз візьме і ВСЕ своє майно подарує вам? При житті?
Гарбузик• 02 мая в 17:51
Ответ дляАленький носочек
Ну тоді вам є сенс просити дарчу на дім, але на квартиру - то вже трохи занадто. Ви хочете свою старість забезпечити за його рахунок, і не покаладаєтесь на сина, але хочете, щоб він покладався на дітей і все нажите віддав вам? То кому він потім буде потрібен, якщо припустити, що діти такі як ви?
Гарбузик• 02 мая в 17:53
Ответ дляКороль дивана
він може змінити заповіт, а дітям оспорити його - практично нереально.

Борода• 02 мая в 17:52
Ответ дляБутерброд и я
Так он и не напишет
Бутерброд и я• 02 мая в 17:52
Ответ дляКороль дивана
Ок, нехай подарує половину будинку, якщо він не проти. Але автор хоче все і зараз
автор Аленький носочек • 02 мая в 17:53
Ответ дляБутерброд и я
Ні, домовленність була за квартиру і його половину будинку. Але не відразу - квартиру як виплатить - а половину будинку вже ближче до старості і я запропонувала через договір догляд, щоб він не переживав що залишиться на вулиці. Я думала - ми партнери у всьому а вийшло он як
Король дивана• 02 мая в 17:52
Ответ дляАленький носочек
кажіть йому, що подаєте на розлучення і поділ майна, консультуйтеся з юристом. Ви ще молода - ще все можете розрулити
Пампушечка• 02 мая в 17:52
Ответ дляАленький носочек
І я теж не зрозуміла нащо мені чоловік що все життя працює для своїх дітей ще й мого оббирає.
У вашого сина є батько. Чи ви від духа святого народили?
Гарбузик• 02 мая в 17:52
Ответ дляАленький носочек
а якщо йому на лікування треба буде, то ви б також свою квартиру продали?
У вас же є квартира своя, її здавайте і живіть.
Бутерброд и я• 02 мая в 17:53
Ответ дляГарбузик
Так, діти будуть вже дорослими, не малолітні.
автор Аленький носочек • 02 мая в 17:53
Ответ дляПампушечка
Позбавленний прав - він мене мало не вбив
Бутерброд и я• 02 мая в 17:53
Ответ дляБорода
Так он и не напишет
Ні, він такого не казав, я так розумію
Борода• 02 мая в 17:54
Ответ дляАленький носочек
Везет вам на придуроков
Король дивана• 02 мая в 17:54
Ответ дляБутерброд и я
він взагалі нічого не планує їй дарувати. а вона просто хоче впевненості у своєму майбутньому, а не судитися на старості з його дітьми