Аленький носочек• 02 мая в 16:18

Сварка через майно

Доброго дня! Мабудь дивно тут питати, тому що я в принципі все для себе зрозуміла. Але - чоловік має трьох дітей, я одого - спільних немає. Ми живемо вже 12 років разом. П´ять років тому взяли кредит на будинок. У мене квартира була до шлюбу, в нього квартира теж, але в кредиті. Бувшій віддав будинок чи поділили - я не в курсі. Під зп офвційної аліменти, ще й доять його постійно. Він виплачує свою квартиру в шлюбі зі мною і половину нашого будинку, перший внесок зробили пополам. Але я бачу зо моїй дитині все жаліється, а своїм прямо все що не попросять купляє без тормозів. Заробляє десь % на 30 більше, але після аліментів в нього менше грошей ніж у мене на руки - спільні гроші. І ось скоро він вже виплатить квартиру і ми домовилися ще перед шлюбом, що він її оформить на мене, бо в мене не буде пенсії - офіційна дуже мала зп. А свою квартиру я віждам синові. І ось майже рік все ніяк не потрапим до нотаріуса. І тут він мені говорить, що почуває себе неспаведливо - бо його діти поділять тільки будинок, а моєму аж квартира. Але ми при це домовлялися і тепер він говорить що його квартира теж його дітям і взагалі я маю бути щасливою з половини його будинку. Але ж то не факт, що він мені її залишить. Він старший на 15 років і вже під 60. А в шоці, що в мене ніяких соціальних гарантій і можу навіть на голову впасти сину, а якщо там невістка така, що пошле - то я буду під мостом на старості. Які ж чоловіки кончені - жалкую за часом, що згаяла з цим покидьком. В його розлученеі не винна - його жінка вийшла заміж за свого коханця і до речі взагалі не бідує.А я дурна плачу за його дітей іпотеку
Кукарикуууууу• 02 мая в 22:25
Ответ дляИдеальная оптимистка
О как заговорили... не переписал всё майно на вас, то 12 лет в сраку? А чувства то были??
Трое детей от первого брака и им на троих дом, а вашему, который не его даже сын - квартиру?))) Круто
Она с ним 12 лет. Бюджет общий. Выгребать его болячки явно не дети и первая жена будут.

Кукарикуууууу• 02 мая в 22:29
Ответ дляАленький носочек
Старший на останньому курсі універу, середній тільки вступив, а меншому 16 років пів зп йде стабільно на його дітей, а на подарунки до дня народження новий рік ще додатково. Але бачу що витрати все більші та більші - він додатково купує їм одяг, олачує спортзали тощо. І тому я почала говорити про офіційне оформлення - і от таке почула
Делите бюджет. Скинулись на базу, но все пропишите. А потом складывайте ваши деньги себе. Так надо было изначально делать. И не говорить вообще вашу полную зарплату. А сейчас садитесь и расписывайте все ваши траты месячные. Все суммы на дом. И пускай муж на землю спускается тоже.
Підмітайло• 02 мая в 22:53
Ответ дляАленький носочек
Та смисл, надув губи немов це я його образила. Не розмовляє і ігнорує мене. Ну таке, мені просто боляче за себе. Чому знову так вляпалася.
Так смысл в том, чтобы понял. Они часто такие сказочники, что со временем еще и сами начинают в эти сказки верить не отдавая отчет реальности, поэтому все нужно называть своими именами.
Кружите меня,кружите• 02 мая в 23:02
Ответ дляАленький носочек
Так відразу дві частки. Нічого тянути він оплачує навчання дітей, аліменти. Короче жопа. Так думаю просто розлученя. Мені просто шкода що як і сама підставилась і сина підставила. Мені ще його вчити і тепер взагалі не ясно за який хер😵‍💫 треба скидати з шия цього мудака і відкладати синові гроші. І теж чпівав мені щл сина вивчить, ага мабудь так як і квартиру подарував
Не понимаю , какие алименты , если уже 2 совершеннолетних лба? Там только один по идее алименты должен получать .
задумчивая мордочка• 02 мая в 23:04
Ответ дляКружите меня,кружите
Алименты до 23 если студент.
Кружите меня,кружите• 02 мая в 23:10
Ответ длязадумчивая мордочка
Алименты до 23 если студент.
Это если они наново подавали иск в суд , но это касается второго ребенка . А первый уже ж взрослый .
задумчивая мордочка• 02 мая в 23:20
Ответ дляКружите меня,кружите
Я так понимаю старшему 21-22.
Могли не подавать, если отец нормальный сам платить будет. Это не важно на самом деле. Дети есть, их обратно не засунешь.

Перша скрипка• 02 мая в 23:22
мабуТь
Фізик-ядерщик заочно• 03 мая в 00:28
Ответ дляБутерброд и я
Дарчу? На все його майно? Ну це ви вже перегинаєте. Він також платить, чому все має стати особисто вашим зараз? А якщо ви закохаєтеся і виставите його, то у нього взагалі нічого не буде?
Тільки якщо гроші спільні, то більшу частину платить автор за будинок спільний і квартиру чоловіка. Хіба так справедливо?
Фізик-ядерщик заочно• 03 мая в 00:29
Ответ дляАленький носочек
Ви читати вмієте???? Мала офіційна, заробляю я нормально взагалі. В нього більше, але з витратами на дітей менша виходить для життя і 2 іпотеки він точно б не потянув
Автор, по-перше розділіть бюджет!
Стриптизерка• 03 мая в 04:27
Ответ дляАленький носочек
У нього не вистачало б!! Після кредитів вже ні нащо
Тогда зачем было вылазить в кредит на дом,жили б в его квартире и себе откладывали
Ловлю капці• 03 мая в 06:00
Ответ дляБутерброд и я
Вона не може в шлюбі купити щось окремо))) бо гроші в шлюбі спільні. Всі. ну ви серйозно?
Та лАдна… вы наверное не в курсе, но существует уйма способов покупать недвижку в браке а личную собственность, а не совместно нажитую
Бутерброд и я• 03 мая в 07:34
Ответ дляЛовлю капці
Є способи. Але це не варіант автора в цьому випадку. Ми ж про цей конкретний випадок говоримо
Добротная• 03 мая в 07:38
Ответ дляКукарикуууууу
Те саме може відзеркалити стосовно авторка. Ніхто не знає що завтра буде з людиною. Дуже все не прогнозовано в світі.
Знаю випадок коли що в родині молода жінка захворіла на онкологію, зараз 4 стадія, то якраз чоловік і доглядає
Добротная• 03 мая в 07:39
Ответ дляКружите меня,кружите
Можна утримувати і треба без суду, це не забороняється
Стриптизерка• 03 мая в 09:39
Ответ дляАленький носочек
Нема з чого відкладити - я ж і так нам олх одежу беру - дитина росте. Звичайно зараз вже старший і теж просить хороші речі нові. а я все не в брендах щастя, а цей покидьок просто так в магазині купив молодшенькому дорогі фірмові кроссівки - на питання якого - вчинив скандал, що не почуває себе мужчиною у власному домі. а я все терпіла. А зараз розумію - дарма я то все - ніхто нічого не цінить
Вы себе просто купили право быть замужней дамой,вместо того чтобы спокойно жить в своей квартире и тратить свое на себя с сыном.И принимать ухаживания мужчины,а не содержать его
Кукарикуууууу• 03 мая в 10:33
Ответ дляДобротная
Может быть разное. Но часто как раз мужчины и сливаются, а женщины тянут больных мужей. Автор изначально натупила с этими финансами в общий котел, из которого мужик погашает и свои долги, и своим детям дает. Тут как раз случай, когда раздельный бюджет нужен был
Кукарикуууууу• 03 мая в 10:36
Ответ дляАленький носочек
Слушайте. Это не первый год и не первый раз. Вы для чего терпели столько лет? Раз, два он так поступил. Все, третий раз пора очнуться. А не за счет своего ребенка выплачивать его квартиру. Дом общий ок. Скинулись пополам. На продукты, на траты и всё. Остальное сам. Но у вас странный брак изначально
Стриптизерка• 03 мая в 10:57
Ответ дляКукарикуууууу
И почему деньги с аренды жилья автора в общий бюджет,если к моменту заселения сына там надо будет делать ремонт и обновлять мебель после квартирантов,или ему на машину,учебу

автор Аленький носочек • 03 мая в 18:08
Ответ дляСтриптизерка
У него двухкомнатная - там втроем неудобно было. Он злился, что ребенок мой вечно разбрасывает свои вещи. Нам было реально неудобно - в доме у каждого своя комната.
Стриптизерка• 03 мая в 22:08
Ответ дляАленький носочек
Его сдать-снять трешку.кредит зачем